Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 23:03




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Bumar Koszalin 
Autor Wiadomość

Postów: 134
Miejscowość: Świdnica
Post Bumar Koszalin
Image
http://www.bumar.pl/

"Bumar-Koszalin" istnieje od 1945 r. Fabryka rozpoczęła swoją działalność od remontów pojazdów samochodowych stopniowo przechodząc do produkcji specjalistycznych nadwozi i maszyn budowlanych zabudowywanych na pojazdach samochodowych, takich jak autocysterny do przewozu produktów spożywczych, nadwozia typu autobusowego, podnośniki koszowe, żurawie na podwoziu Star, mieszalniki do betonu na podwoziach samochodowych.
Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podnośników montażowych montowanych na podwoziach samochodów ciężarowych i przyczepek samochodowych.
Obecnie w produkcji znajduje się kilkanaście typów podnośników o wysokościach roboczych 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 30 i 40 m w tym również podnośniki dopuszczone do pracy pod napięciem do 1 kV i podnośniki pożarnicze 25, 30, 40 i 42 m. Wszystkie konstrukcje podnośników montażowych są opracowaniami własnego Biura Konstrukcyjnego.
Podnośniki były eksportowane do wielu krajów Europy (Szwecja, Norwegia, Francja, Belgia, RFN, Dania, Rosja, Kraje WNP, Grecja i inne) Od dnia 1 stycznia 1998 roku Firma jest Spółką Akcyjną.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

10 - 15 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

16 - 21 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

22 - 40 m

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Podnośniki pożarnicze

Image

Image

Image

Image


Pon, 09.04.2007, 0:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
te Volviki najlepsze, szczegĂłlnie te straĹĽackie :D


......

Image

tylko te mają skaze konstrukcyjną, podnośnik zaczyna się za kabiną - podwozie długie, podnośnik krótki :roll:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pon, 09.04.2007, 7:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Post 
wszystkie sa fajne :P ale wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego fajne zabudowy


Pon, 09.04.2007, 8:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post 
na traktorze jeszcze tez nie widzialem kosza :wink:


Pon, 09.04.2007, 8:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Najlepiej sie prezentują Volva I MAN-y!! Są super jak mają podnosniki maksymalnie wyciągnięte!! :twisted:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Pon, 09.04.2007, 9:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 172
Post 
Często jestem w Koszalinie a nawet nie wiedziałem że tam jest taka firma ;D


Pon, 09.04.2007, 10:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
LOCK-N-LOAD napisał(a):
wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego

Pewnie mało kto widział :wink: . Sam jestem pod wrażeniem :)

To Volvo wymiata :shock: :
Image

A nawet nie wiedziałem, że na Lublinie można umieścić tak wysoki podnośnik :shock:

_________________
S T A N C E | W O R K S


Pon, 09.04.2007, 14:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
LOCK-N-LOAD napisał(a):
ale wrazenie robi patent z URSUSEM jeszcze nie widziałem takiego fajne zabudowy

tez widze pierwszy raz :shock:

Ale na Volvo i tak najlepiej daja rade :lol: :lol:


Pon, 09.04.2007, 17:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
A mnie się podobał ten wózek akumulatorowy
Image
A na powaĹĽnie: terenowe stary

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 09.04.2007, 18:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018