
Scania-fajny ale duzo pali
Minusem tego samochodu jest duze zuzycie paliwa.
[img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/056.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/278.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/260.htm[/img] Zoologiczny :lol: [img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/219.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/150.htm[/img][img]http://www.ciezarowka1.piwko.pl/Pliki/Zdjecia/Scania/Stronki/240.htm[/img]
I na tym koniec.