Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 6:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
P. Ruizeveld B.V. 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post P. Ruizeveld B.V.
MERCEDES BENZ 4140-K ACTROS 8x4 with 35t. RUCON container side loader - New. 20 ft. Full Container lift

ACTROS Medium cabine.
400 Hp. Euro 3 engine.
16+2 manual shiftgearbox.
5100 wheelbase 1-3.
Steel spring suspension.
2x 9t. front axles.
35t. RUCON side loader for
loading or stacking of loaded 20" containers.
Aircondition.
Sunvisor.

Image
Image
Image
Image
Image

(C)http://www.boss-truck.com/


:lol:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Ostatnio edytowany przez ixxos Sob, 02.12.2006, 11:35, edytowano w sumie 2 razy

Sob, 02.12.2006, 10:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Producentem tego nadwozia jest cholenderska firma Ruizeveld
http://www.ruizeveld.nl

Jeszcze dodam inne ciekawe zabudowy

--Zijladers--
ImageImage
ImageImage
Hef capaciteit: 35 ton
Inbouw ruimte per unit: 510mm
Hoogte: 2050mm
Gewicht per unit: 1600 kg
Aandrijving: Hydraulisch aggregaat
Bediening: Radiografisch afstandsbesturing
Container lengte: 20 voet
Totaal gewicht container: 35000 kg



Ten Mercedesik z gĂłry
ImageImage


--Kippers: Achterover--
ImageImage
ImageImage
ImageImage

--Autolaadkranen: Opbouwkippers--
ImageImage
ImageImage
ImageImage

--Afzetsystemen: Container installatie's--
ImageImage
Image

--Afzetsystemen: Container laadbakken--
ImageImage

--Diversen--
ImageImage

i wiele, wiele innych budowanych na specjalne zamĂłwienia
:D

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Sob, 02.12.2006, 11:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17
Post 
SÄ… bardzo przydatne do rzeczy budowlanych. I do wielu wielu inych spraw.


Sob, 02.12.2006, 12:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Bardzo ciekawego. Bardzo przydatne do codziennego użytku. Bardzo mnie interesują te ciężarówki 5-osiowe.


Sob, 02.12.2006, 12:21
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
bobaz2 napisał(a):
SÄ… bardzo przydatne do rzeczy budowlanych. I do wielu wielu inych spraw.

te ostatnie sa fajne..szczegolnie z tym a la cyklopem
zestaw do kontenerow jest zakladany na czysta naczepe czy to jest razem wszystko z fabryki?chyba zakladany jako osobna rzecz
matek/marcin-pomyslcie troszke zanim napiszecie cos :roll:

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 02.12.2006, 17:32
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
MiĂłd na oczy ... ale cacuszka :P :P :P

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Sob, 02.12.2006, 19:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Image

Takim to bym się mógł lansować.... :wink:

_________________
locha lover


Sob, 02.12.2006, 19:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
No niektóre narawde sa świetne! Fajna jest ta naczepa która unosi kontenery:)

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Nie, 17.12.2006, 22:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018