| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2016 Fiat Toro https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=2&t=41451 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | c5tourer [ Pią, 25.09.2015, 15:19 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Całkiiem fajnie się zapowiada. |
|
| Autor: | GRZ3S [ Pią, 25.09.2015, 21:52 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
|
|
| Autor: | janczar [ Pon, 28.09.2015, 4:58 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Brakuje trochę w necie dobrych zdjęć, które mówiłyby coś więcej, ale rzeczywiście zapowiada się interesująco... |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 28.09.2015, 8:17 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Rendery (twitter, autossegredos, allpar) ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | cobra [ Pon, 28.09.2015, 9:09 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Boże, co za paskudztwo. |
|
| Autor: | smog [ Pon, 28.09.2015, 9:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Wygląda jak wnuczek multipli |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 02.10.2015, 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
![]() ![]() worldcarfans |
|
| Autor: | 3co [ Pią, 02.10.2015, 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Wow. Pierwszy raz widzę pickupa ze skrzydłowo otwieranymi drzwiami tylnymi. Było już kiedyś coś takiego? |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 02.10.2015, 15:15 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Też się mocno zdziwiłem |
|
| Autor: | c5tourer [ Sob, 03.10.2015, 15:07 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
O kierwa dzielona burta? |
|
| Autor: | Filippo240 [ Nie, 04.10.2015, 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
3co napisał(a): Wow. Pierwszy raz widzę pickupa ze skrzydłowo otwieranymi drzwiami tylnymi. Było już kiedyś coś takiego? Lincoln Blackwood
|
|
| Autor: | GRZ3S [ Nie, 04.10.2015, 22:11 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Filippo240 napisał(a): 3co napisał(a): Wow. Pierwszy raz widzę pickupa ze skrzydłowo otwieranymi drzwiami tylnymi. Było już kiedyś coś takiego? Lincoln Blackwood ![]() Ale nie było czegoś takiego ![]() ![]() caranddriverbrasil |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 05.10.2015, 11:15 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Świetna wrzuta, Grzegorz |
|
| Autor: | Mefisto [ Pon, 05.10.2015, 20:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Zastanawia mnie miejsce zrobienia tych zdjęć. Z tego co wnioskuję, to są zrobione we włoskim Melfi. Ciekawe dlaczego tutaj, a nie gdzieś w Brazylii. |
|
| Autor: | mariobull [ Pon, 05.10.2015, 21:40 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Zdjęcia pochodzą z fabryki w Pernambuco. Skąd pomysł, że zostały zrobione w Melfi? |
|
| Autor: | Mefisto [ Wto, 06.10.2015, 7:04 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Faktycznie chyba masz rację. Pomysł powyższy wziął się stąd, że do tej pory myślałem, że włoska fabryka ma póki co wyłączność na produkcję modelu Renegade/500X |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 06.10.2015, 8:19 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Fiat Toro |
Może w Prenambuco jest montaż CKD Renegade? Ale nie - sprawdziłem: dokładnie w Goiana (stan Pernambuco) produkuje się na miejscu Renegade i będą dwa dodatkowe modele, w tym ten pick-up (więcej o tym TU i TU) W ogóle zaprojektowano tam niezły park przemysłowy. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|