Sob, 30.09.2006, 9:00
Sob, 30.09.2006, 10:49
Sob, 30.09.2006, 12:03
Sob, 30.09.2006, 18:37
Zdecydowanie za duĹĽo SUV'Ăłw jak na jednÄ… markÄ™
Sob, 30.09.2006, 18:42
Sob, 30.09.2006, 18:46
Sob, 30.09.2006, 20:55
Sob, 30.09.2006, 21:05
Sob, 30.09.2006, 22:01
Sob, 30.09.2006, 22:59
pardon napisał(a):Q1 Q2
Nie, 01.10.2006, 11:21
Czw, 08.02.2007, 9:45
Czw, 08.02.2007, 14:38
Alfisti4ever napisał(a):Q7 - X7 - GLK
Czw, 08.02.2007, 15:13
Q3 - X3 - Merc?
Q5 - X5 - ML
Q6 - X6 - Merc?
Q7 - X7 - GLK
Czw, 08.02.2007, 16:24
bartez napisał(a):Alfisti4ever napisał(a):Q7 - X7 - GLK
GLK jak juz to ma konkurowac raczej z X3 a z Q7 jak juz to GL
Czw, 08.02.2007, 16:29
kociak napisał(a):Q3 - X3 - Merc?
Q5 - X5 - ML
Q6 - X6 - Merc?
Q7 - X7 - GLK
po pierwsze...
Q5 X6 Mercedes ML
Q6 X9 Mercedes nie zamierza zbudować przedstawiciela tej klasy
Q7-X7 takie auto nie powstanie-Mercedes GL
Czw, 08.02.2007, 16:33
Alfisti4ever napisał(a):A idac dalej to raczej Q6 bedzie konkurencja dla V5 ktore planuje BMW
Alfisti4ever napisał(a):I skad wiesz ze X7 nie powstanie ???
Alfisti4ever napisał(a):Q7 tak swoja porownywane jest z R klasa Mercedesa Very Happy
Czw, 08.02.2007, 16:58
Czw, 08.02.2007, 17:07
Alfisti4ever napisał(a):A X9 to mniejsze bedzie? I skad wzielas to X9???
Alfisti4ever napisał(a):Porownianie Q7, R klasy i BMW. Tu jest tez co prawda X5 ale pewnie dlatego ze to najwieszky SUV BMW.