| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2016 Suzuki YBA https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=2&t=40656 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Aveya [ Pią, 30.01.2015, 13:23 ] |
| Temat postu: | 2016 Suzuki YBA |
Render najmniejszego SUVa Suzuki: ![]() Samochód ma być napędzany silnikami o pojemności 1.4 (K14B) - benzyna i 1.3 (D13A) - turbodiesel. Niewykluczone, że pod maską znajdzie się też nowy silnik 1.2 DualJet (K12C). Premiera i produkcja na jesień 2015, na rynku w 2016. |
|
| Autor: | c5tourer [ Pią, 30.01.2015, 13:42 ] |
| Temat postu: | Re: Suzuki YBA (2016) |
Ten diesel to zapewne Multijet? |
|
| Autor: | Aveya [ Pią, 30.01.2015, 14:00 ] |
| Temat postu: | Re: Suzuki YBA (2016) |
Tak, na razie mają licencyjny silnik Fiata, montowany np. w Swifcie (oczywiście niedostępny w Polsce |
|
| Autor: | Aveya [ Pią, 06.02.2015, 10:13 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
W Genewie będzie pokazany concept Im-4 związany z tym modelem: ![]() Foto: Dziennik/Suzuki |
|
| Autor: | Iceman [ Pią, 06.02.2015, 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Możesz napisac, że to nowe Jimny. |
|
| Autor: | Aveya [ Nie, 08.02.2015, 17:37 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Nie mogę, bo to nieprawda |
|
| Autor: | Iceman [ Nie, 08.02.2015, 22:17 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Prawda, sam dziadek Suzuki mowil, ze nastepca Jimny otrzyma 5 drzwi, wiec pasuje jak ulal. Szkoda, ze zabija ostatnia terenowke na rzecz pierdziawkowatego krosowera |
|
| Autor: | Aveya [ Pią, 27.02.2015, 12:08 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Nie słuchaj dziadków, bo potem bajki powtarzasz Motoring.com.au "Like the iK-2 hatch, the all-new iM-4 SUV concept is confirmed for production and due on sale globally in 2016. Moore [Dyrektor Suzuki Australia] confirmed the iM-4 was not a preview of the next-generation Jimny, which is also on the way, but a B-segment crossover." Autoexpress.co.uk "At first glance we estimate it to be a long-awaited Jimny replacement, but the firm's spokesman again suggested this was in fact an all-new model." Więcej za 3-4 dni... . |
|
| Autor: | okol [ Pią, 25.09.2015, 18:11 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Tak nisko juz upadli w tym Suzuki zeby Dacie podrabiac? I o co chodzi z tym znaczkiem adidasa? |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Sob, 26.09.2015, 10:00 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Ten zamaskowany to przywodzi mi na myśl następną Pandę okol napisał(a): I o co chodzi z tym znaczkiem adidasa? Może nawiązanie do starszego modelu np. Suzuki Whizzkid
|
|
| Autor: | cobra [ Sob, 26.09.2015, 11:41 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Strasznie biednie to wygląda na tych grafikach z urzędu patentowego. |
|
| Autor: | Aveya [ Sob, 26.09.2015, 13:14 ] |
| Temat postu: | Re: 2016 Suzuki YBA |
Na tych grafikach nawet Bentley wygląda jak szare mydło YBA to mały miejski SUV o długości poniżej 4 m, a te fotki przedstawiają przedprodukcyjną wersję koncepcyjnego im-4, który najprawdopodobniej będzie sprzedawany jako Suzuki Ignis (III). Obydwa modele korzystają z tej samej nowej platformy, ale YBA chyba nie pojawi się w Europie. Gdzieś czytałem, że dla jego wersji produkcyjnej zarejestrowano nazwę Vitara Brezza. Tu jest jedno ze szpiegowskich zdjęć YBA:
|
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|