| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2015 Lancia Ypsilon FL https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=2&t=40609 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | james_gastovski [ Śro, 21.01.2015, 15:24 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Dość mocno Oplem ten przedni pas na wizce trąca. |
|
| Autor: | c5tourer [ Śro, 21.01.2015, 17:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Na wizji wygląda bardziej charakternie i elegancko. Podoba mi się. |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Śro, 21.01.2015, 22:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Ypsilon nie miał być przypadkiem oferowany wyłącznie na rynku włoskim |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Śro, 21.01.2015, 23:02 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
![]() Większe Zmiany z przodu to raczej kosmetyka |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Czw, 29.01.2015, 21:12 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
![]() ![]() HF wygląda naprawdę kozacko http://passioneautoitaliane.blogspot.com/ |
|
| Autor: | cobra [ Pią, 30.01.2015, 14:49 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Felgi pożyczyli z nowej Cliówki? |
|
| Autor: | c5tourer [ Pią, 30.01.2015, 16:38 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Bardziej z Abrtha Punto. |
|
| Autor: | PiasQ [ Pią, 30.01.2015, 17:10 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Na tych zdjęciach/wizjach wygląda jak chińska niedoróbka... |
|
| Autor: | 3co [ Sob, 31.01.2015, 13:40 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
A wersja na Wyspy będzie się zwała Chrysler Ypsilon SRT? |
|
| Autor: | GRZ3S [ Sob, 05.09.2015, 22:09 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
![]() icsphotography.it |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Nie, 06.09.2015, 10:17 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Myślę, że zmniejszenie grilla wyszło jej na dobre |
|
| Autor: | mariobull [ Śro, 09.09.2015, 19:52 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
http://passioneautoitaliane.blogspot.co ... silon.html no i jest w reklamie wystąpi Kasia Smutniak http://passioneautoitaliane.blogspot.co ... nuova.html zmiana na plus |
|
| Autor: | c5tourer [ Śro, 09.09.2015, 20:30 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Kto? |
|
| Autor: | mariobull [ Śro, 09.09.2015, 21:04 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
https://pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Smutniak |
|
| Autor: | Iceman [ Śro, 09.09.2015, 21:09 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Nazwisko adekwatne do marki - smutne, co dzieje sie dzis z Lancia, praktycznie to ostatnie podrygi na lozu smierci. |
|
| Autor: | c5tourer [ Czw, 10.09.2015, 12:41 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
I tak nie znam. A Lancia w sumie całkiem całkiem, mi się podoba ten samochód. |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pią, 11.09.2015, 15:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
Czekam na wersję HF z jakimś fajnym 1.4 turbo |
|
| Autor: | james_gastovski [ Pią, 11.09.2015, 15:59 ] |
| Temat postu: | Re: 2015 Lancia Ypsilon FL |
To sobie możesz czekać i czekać... |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|