| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=2&t=32780 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | VW_Marcin [ Pon, 08.11.2010, 13:58 ] |
| Temat postu: | 2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur |
Renault chce wprowadzić na bazie Nissana Juke (bazuje na Qashqai`u...) nowe auto, które miało by być pozycjonowane niżej niż Koleos, i konkurowało by z w/w autami. Według autocar.co.uk auto miało by być duchowym następcą Renault 4L. Decyzja o wprowadzeniu tego modelu została prawdopodobnie podjęta przez słabą sprzedaż w Europie modelu Koleos. Kompaktowy suv ma zostać całkowicie zaprojektowany i opracowany w Europie. Renault Koleos, a raczej Samsung QM5 został zaprojektowany w Azji. Tam sprzedaje się dobrze, ale w Europie jego sprzedaż jest niezadowalająca. Nowy szef projektantów w Renault, Laurens van den Acker powiedział, że koncepcyjna zapowiedź auta może ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku. Samochód ma zostać wprowadzony do sprzedaży w 2012 roku lub na początku 2013, i może być produkowany w zakładach Renault w Valladolid, Hiszpania.
|
|
| Autor: | 3co [ Pon, 08.11.2010, 17:03 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
Od razu widać, że będzie to Qashquai z przodem a'la Renault |
|
| Autor: | PiasQ [ Pon, 08.11.2010, 17:06 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
Skoro ma być za 2-2,5 roku ... to sądzę, że to jednak mul jest. |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 08.11.2010, 23:28 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
Gdyby to był muł to nie był by w takim stopniu zamaskowany. A samochodu mogą przedstawić za rok, a za dwa zacząć sprzedawać. A nawet jeśli wyjdzie dopiero w 2012 to ogólna sylwetka zostanie ale przód i tył mogą zostać poważnie zmodyfikowane. Zobaczymy co z tego wyjdzie |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Wto, 09.11.2010, 6:44 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
Renault - Nissan nie strzeli sobie gola wypuszczając praktycznie identyczne dwa auta na ten sam rynek zbytu i w tej samej klasie. Co ciekawsze, ostatnie donosy mówią, iż są to stare zdjęcia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu.... |
|
| Autor: | pozogers [ Wto, 09.11.2010, 11:21 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
VW_Marcin napisał(a): Co ciekawsze, ostatnie donosy mĂłwiÄ…, iĹĽ sÄ… to stare zdjÄ™cia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu.... Mi siÄ™ teĹĽ tak wydaje, bo widać ĹĽe zamaskowane sÄ… przednie i tylne Ĺ›wiatĹ‚a obecnego "Kaszkaja" czyli tego po FL |
|
| Autor: | Osiek [ Czw, 03.02.2011, 20:32 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
![]() z: cochespias |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Czw, 03.02.2011, 20:41 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
No i to jakoĹ› wyglÄ…da nawet |
|
| Autor: | wafel_ryzowy [ Czw, 03.02.2011, 22:59 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
Bardzo ciekawa wizja, optymistyczna. Niestety Renault poszło na łatwiznę i skorzystało z gotowego projektu. Koszty trzeba ciąć, ciąć, ciąć. |
|
| Autor: | 3co [ Czw, 03.02.2011, 23:00 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
A to nie jest Juke? |
|
| Autor: | zygix [ Pią, 04.02.2011, 0:12 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project) |
No właśnie |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 02.04.2012, 11:46 ] |
| Temat postu: | 2013 Renault "Juke" |
Wersja Juke'a od Renault. Silniki itd jak u Nissana Takiego Juke to ja mogę wziąć ![]()
|
|
| Autor: | Iceman [ Pon, 02.04.2012, 12:05 ] |
| Temat postu: | Re: 2013 Renault "Juke" |
Żuk wygląda lepiej |
|
| Autor: | okol [ Pon, 02.04.2012, 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
No bez zartow Junk zwany Joke'm ladniejszy A renowka bardzo fajna tylko ciutke "babska" |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pon, 02.04.2012, 14:22 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
Trochę jak Clio na szczudłach |
|
| Autor: | gibki8 [ Czw, 06.09.2012, 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
Prawdopodobna nazwa to Captur Spy mula ![]() ![]() ![]() forum-auto |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Czw, 06.09.2012, 13:24 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
Dziwnie to wygląda - jak na mój gust Captur przejął ciut za dużo obłych kształtów Juke'a. |
|
| Autor: | Iceman [ Czw, 06.09.2012, 13:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
Przeciez to muł na bazie Clio podniesionego na szczudłach, pewnie będzie wyglądać w serii jak concept Captura, a ten ma niewiele wspolnego z Juke'iem |
|
| Autor: | okol [ Czw, 06.09.2012, 13:39 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
W sumie... tylu az do 2 slupka moga nawet nie ruszac. Uniwersalne to Clio |
|
| Autor: | Grzybeusz [ Czw, 06.09.2012, 15:00 ] |
| Temat postu: | Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke") |
Wizje czerwonego captur-ka xD ![]()
|
|
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|