| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2017(?) Opel / Vauxhall Monza / Calibra / GT https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=2&t=22100 |
Strona 1 z 7 |
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 11.07.2007, 16:27 ] |
| Temat postu: | 2017(?) Opel / Vauxhall Monza / Calibra / GT |
Nowa odsłona auta,które jest ulubioną zabawką wiejskich tunerów... Ale dobra przejedźmy do rzeczy.Nowa Calibra ma się pojawić na rynku w 2009 roku.Tak podaje serwis AutoExpress.co.uk Auto ma być inspirowane konceptem GTC przedstawionym podczas targów w Genewie 2007.Ma się opierać na komponentach najnowszej Vectry,jednak będzie się od niej dość sporo różnić.Jednym z silników ma być 1.6-litre turbo z Corsa VXR/OPC w trzech wariantach mocy:148bhp, 178bhp i 189bhp.Szczytową jednostką ma być silnik 2.8-litre V6.Jedna z pierwszych wizji...
|
|
| Autor: | under [ Śro, 11.07.2007, 16:31 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo ładna wizja, tylko 150 konny silnik to trochę mało dla takiego auta. Nawet Corsie nie daje jakichś świetnych osiągów, a ona jest dużo lżejsza. |
|
| Autor: | aston [ Śro, 11.07.2007, 17:15 ] |
| Temat postu: | |
under napisał(a): Bardzo Ĺ‚adna wizja, tylko 150 konny silnik to trochÄ™ maĹ‚o dla takiego auta. Nawet Corsie nie daje jakichĹ› Ĺ›wietnych osiÄ…gĂłw, a ona jest duĹĽo lĹĽejsza. Poprzednia Calibra zaczynaĹ‚a od poziomu 115 KM A co do reaktywacji, to bardzo dobrze, ten model s powrotem pojawi siÄ™ w ofercie, bo na rynku brak teraz samochodĂłw tej klasy (jedynie 407 Coupe mamy i AlfÄ™ GT a tak to tylko droĹĽsze Audi, BMW i Mercedesa) Co do wizji zapowiada siÄ™ bardzo dobrze, ale ĹĽyczyĹ‚bym sobie aby siÄ™ jak najwiÄ™cej różniĹ‚a od Vectry nowej |
|
| Autor: | marcello [ Śro, 11.07.2007, 17:56 ] |
| Temat postu: | |
YES YES YES |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Śro, 11.07.2007, 18:23 ] |
| Temat postu: | |
aston napisał(a): A co do reaktywacji, to bardzo dobrze, ten model s powrotem pojawi siÄ™ w ofercie, bo na rynku brak teraz samochodĂłw tej klasy (jedynie 407 Coupe mamy i AlfÄ™ GT a tak to tylko droĹĽsze Audi, BMW i Mercedesa) Co do wizji zapowiada siÄ™ bardzo dobrze, ale ĹĽyczyĹ‚bym sobie aby siÄ™ jak najwiÄ™cej różniĹ‚a od Vectry nowej Coupe w tej klasie zapowiada siÄ™ niezĹ‚y wysyp. DołączÄ… jeszcze Laguna i Passat (tylko nie wiadomo ilo drzwiowy Alfa GT jest raczej kompaktowym coupe. W tej klasie bardziej pozycjonowana jest Brera (choć ona prawdziwym coupe nie jest). Co do nazwy Calibra... Zawsze miaĹ‚em sĹ‚abość do Calineczki |
|
| Autor: | marcello [ Śro, 11.07.2007, 18:38 ] |
| Temat postu: | |
lordzofmafia napisał(a): Ale to raczej sfera marzeĹ„ ale pomarzyć warto |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 11.07.2007, 18:47 ] |
| Temat postu: | |
z przodu niezbyt urodziwa |
|
| Autor: | k o v a l [ Śro, 11.07.2007, 18:56 ] |
| Temat postu: | |
Fajny |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 11.07.2007, 20:01 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo mi sie podoba - wyraźne szanse, by go wylansować i, o ile się nie mylę, wyraźne podobieństwo do najbliższej generacji Vectry? Nie mam żadnych ale... |
|
| Autor: | rafael4818 [ Śro, 11.07.2007, 20:15 ] |
| Temat postu: | |
szczerze mówiąc myslałem ze zrobią z tego konceptu calibre:] naprawde ale wygląda spoko |
|
| Autor: | xedo [ Śro, 11.07.2007, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
fajna ta wizja miejmy nadzieje ze przejdzie do produkcji seryjnej:) |
|
| Autor: | Konradek [ Śro, 11.07.2007, 21:20 ] |
| Temat postu: | |
No bardzo ciekawy wyglÄ…d |
|
| Autor: | el_Presidente [ Śro, 11.07.2007, 21:27 ] |
| Temat postu: | |
Nie jest zla, ale jest zbyt ciezka. Nie ma nic w sobie ze smuklosci starej Calibry. A szkoda, bo byla za ta lekkosc chwalona. Ja jestem na nie. |
|
| Autor: | Dr.West [ Śro, 11.07.2007, 21:47 ] |
| Temat postu: | |
nie ma nic ze ze starej calibry ale ti wielki plus! mi sie podoba , poczekajmy na oficjalne fotki. ale fakt mogli by ja troche odchudzić |
|
| Autor: | masaji [ Czw, 12.07.2007, 0:06 ] |
| Temat postu: | |
Czy przypadkiem nie chodzi o to http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... light=opel |
|
| Autor: | el_ [ Czw, 12.07.2007, 8:51 ] |
| Temat postu: | |
under napisał(a): Bardzo Ĺ‚adna wizja, tylko 150 konny silnik to trochÄ™ maĹ‚o dla takiego auta Obecna Vectra startuje od 1.6 105 KM, wiÄ™c jest spora różnica. To jest motor bazowy, wiÄ™c na naleĹĽy sie nim tak sugerować. Jak by najmocniejszy miaĹ‚ 150 KM to bym to uznaĹ‚ za problem |
|
| Autor: | blondas [ Czw, 12.07.2007, 9:00 ] |
| Temat postu: | |
porazka!!!! zero indywidualizmu....wszystko co widac widzialem juz u konkurencji |
|
| Autor: | Tuner [ Czw, 12.07.2007, 10:11 ] |
| Temat postu: | |
Brawo! Bardzo ladny prototyp, jednak calibra zostala przy sportowej stylistyce, to duzy plus. Ale moc 150km to troche za malo na takie autko. Przydaloby sie cos okolo 200-220 |
|
| Autor: | DeusZ [ Czw, 12.07.2007, 10:52 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawia się zapowiada jednak obawiam się, że niewiele z tego zostanie jeśli dojdzie do wersji seryjnej. A nazwa Calibra? Być może - ale już miała być jedna reaktywacja a w końcu mamy Antare |
|
| Autor: | POŃCZAK [ Czw, 12.07.2007, 11:21 ] |
| Temat postu: | |
lekkosc sylwetki opla umarla. juz kadett DeusZa jest lzejszy stylistycznie |
|
| Strona 1 z 7 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|