| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 200? Audi Q6 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=2&t=15484 |
Strona 1 z 3 |
| Autor: | aston [ Sob, 30.09.2006, 10:49 ] |
| Temat postu: | |
Od gazetowej wizji do samochody jest bardzo daleko, ale zobaczymy, choć 4 SUVy stylistycznie całkiem podobne do siebie w jednej marce to trochę duzo |
|
| Autor: | Emenems [ Sob, 30.09.2006, 12:03 ] |
| Temat postu: | |
Zdecydowanie za dużo SUV'ów jak na jedną markę, zwłaszcza niewiele od siebie odbiegających rozmiarami i wyglądem. To pewnie jakiś wymysł gazety. |
|
| Autor: | Wilu [ Sob, 30.09.2006, 18:37 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: Zdecydowanie za dużo SUV'ów jak na jedną markę Tak moda że w każdej klasie musi być Suv |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Sob, 30.09.2006, 18:42 ] |
| Temat postu: | |
Tja, niedługo to wyprodukują roadster-suvy |
|
| Autor: | elCoyote [ Sob, 30.09.2006, 18:46 ] |
| Temat postu: | |
Nic tylko czekać na SUV'a autobus, betoniarkę, śmieciarkę... |
|
| Autor: | pardon [ Sob, 30.09.2006, 20:55 ] |
| Temat postu: | |
Q1 Q2 Q3 Q4 Q6 Q7 |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 30.09.2006, 21:05 ] |
| Temat postu: | |
No nie wierze |
|
| Autor: | Rules [ Sob, 30.09.2006, 22:01 ] |
| Temat postu: | |
No cóz robi sie to na co jest zapotrzebowanie, na pewno sprawdzili czy bedzie podaż na takie samochody i wyszło, że bedzie wiec nic tylko klepac kolejne modele i liczyc, że klienci sie połapia o co biega w ich ofercie. |
|
| Autor: | Osiek [ Sob, 30.09.2006, 22:59 ] |
| Temat postu: | |
pardon napisał(a): Q1 Q2 to by byĹ‚o przegiÄ™cie paĹ‚y z ich strony, a Q6 niech juĹĽ bÄ™dzie, ale tylko jako niszowe auto, w kilkuset egzemplaĹĽach. |
|
| Autor: | bartez [ Nie, 01.10.2006, 11:21 ] |
| Temat postu: | |
Do niedawna Audi nie miało zadnego SUV-a to teraz chcą miec isc poł tuzina. W dodatku mocno podobne do siebie |
|
| Autor: | morphy [ Czw, 08.02.2007, 1:19 ] |
| Temat postu: | |
źródło:www.autozeitung.com |
|
| Autor: | bartez [ Czw, 08.02.2007, 14:38 ] |
| Temat postu: | |
Alfisti4ever napisał(a): Q7 - X7 - GLK GLK jak juz to ma konkurowac raczej z X3 a z Q7 jak juz to GL |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Czw, 08.02.2007, 15:13 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: Q3 - X3 - Merc? Q5 - X5 - ML Q6 - X6 - Merc? Q7 - X7 - GLK po pierwsze... Q5 X6 Mercedes ML Q6 X6 Mercedes nie zamierza zbudować przedstawiciela tej klasy Q7-X7 takie auto nie powstanie-Mercedes GL |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Czw, 08.02.2007, 16:24 ] |
| Temat postu: | |
bartez napisał(a): Alfisti4ever napisał(a): Q7 - X7 - GLK GLK jak juz to ma konkurowac raczej z X3 a z Q7 jak juz to GL Racja |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Czw, 08.02.2007, 16:29 ] |
| Temat postu: | |
kociak napisał(a): Cytuj: Q3 - X3 - Merc? Q5 - X5 - ML Q6 - X6 - Merc? Q7 - X7 - GLK po pierwsze... Q5 X6 Mercedes ML Q6 X9 Mercedes nie zamierza zbudować przedstawiciela tej klasy Q7-X7 takie auto nie powstanie-Mercedes GL Po drugie... Wyzej pisalas cos calkiem innego wiec jak to jest? (c) Auto ma konkurować z przyszĹ‚ym BMW X6. Q3 - BMW X1 Q5 - BMW X3 - Mercedes GLK Q6 - BMW X6 Q7 - BMW X5 - Mercedes ML/GL Ma to być auto o wyglÄ…dzie podobnym do coupe i z dobrymi wĹ‚aĹ›ciwoĹ›cami off-roadowymi. A idac dalej to raczej Q6 bedzie konkurencja dla V5 ktore planuje BMW. I skad wiesz ze X7 nie powstanie ??? Q7 tak swoja porownywane jest z R klasa Mercedesa |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Czw, 08.02.2007, 16:33 ] |
| Temat postu: | |
Alfisti4ever napisał(a): A idac dalej to raczej Q6 bedzie konkurencja dla V5 ktore planuje BMW To siÄ™ kupy nie trzyma.V5 bÄ™dzie konkurencjÄ… dla VW Savanah czy Mercedesa R.Audi Q6 bÄ™dzie konkurentem dla BMW X6. Alfisti4ever napisał(a): I skad wiesz ze X7 nie powstanie ??? BMW oĹ›wiadczaĹ‚o ĹĽe nie zbuduje wiÄ™kszego auta niĹĽ X5... Alfisti4ever napisał(a): Q7 tak swoja porownywane jest z R klasa Mercedesa Very Happy chyba ciÄ™ poje*aĹ‚o... |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Czw, 08.02.2007, 17:07 ] |
| Temat postu: | |
Alfisti4ever napisał(a): A X9 to mniejsze bedzie? I skad wzielas to X9??? ZwykĹ‚a literĂłwka,chodziĹ‚o o X6... Alfisti4ever napisał(a): Porownianie Q7, R klasy i BMW. Tu jest tez co prawda X5 ale pewnie dlatego ze to najwieszky SUV BMW. Szczerze to porĂłwnanie bez sensu,bo R-klasa to w ogĂłle inna klasa co Q7 czy BMW X5.Audi i BMW to ta sama klasa,ale Mercedes do nie nie pasuje. |
|
| Strona 1 z 3 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|