 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 8:06
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
2017(?) Opel / Vauxhall Monza / Calibra / GT
| Autor |
Wiadomość |
|
k o v a l
Postów: 1259
|
blondas napisał(a): porazka!!!! zero indywidualizmu....wszystko co widac widzialem juz u konkurencji  DokĹ‚adniej Cytuj: lekkosc sylwetki opla umarla. juz kadett DeusZa jest lzejszy stylistycznie brakuje mi tego w nowych samochodach...
Zdawalo mi się, że w niektórych autach sylwetka musi być "cięższa" aby uzyskać sportowy wygląd. Nie mówię, że nie można zrobić z lekką sylwetką ale... 
|
| Czw, 12.07.2007, 13:54 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Wto, 17.07.2007, 15:03 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
Mnie siÄ™ niesamowicie podoba - robi wraĹĽenie 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 17.07.2007, 15:07 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Wygląda całkiem nieźle jeśli jeszcze wrzucą jej jakiś konkretny motor to będzie naprawdę niezła sportowa bryka.
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Wto, 17.07.2007, 15:08 |
|
 |
|
specyfik
Postów: 713 Miejscowość: skarland
Samochód: Focus 1.8 TDCI '08r.
|
Gwoli ścisłości to wszystkie wizje dotycza wersji OPC.
|
| Wto, 17.07.2007, 17:17 |
|
 |
|
kret816
Postów: 1193 Miejscowość: sosnowiec/corby
Samochód: renault grand scenic
|
nawet jako "zwykla"calibra bedzie wygladac super...tylko odpowiednie silniki nich zapodadza... 
_________________ www.societeturbo.wordpress.com @societeturbo
|
| Wto, 17.07.2007, 17:35 |
|
 |
|
masaji
Postów: 1625
|
autoweek
|
| Sob, 18.08.2007, 1:13 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
Ożesz kurna wygląda świetnie.
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Sob, 18.08.2007, 9:44 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Wygląda świetnie, dresy się ucieszą za jakieś 20 lat będą mieli czym jeździć.
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Sob, 18.08.2007, 10:39 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Sob, 18.08.2007, 10:43 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
KoVaL95 napisał(a): w niektĂłrych autach sylwetka musi być "cięższa" aby uzyskać sportowy wyglÄ…d
nie.. nawet w calibra wygladala dosc lekko w porownaniu z tym
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Sob, 18.08.2007, 10:56 |
|
 |
|
k o v a l
Postów: 1259
|
Cytuj: nie.. nawet w calibra wygladala dosc lekko w porownaniu z tym
ale chodzi mi o tÄ… nowÄ… bo 1 owszem 
|
| Nie, 19.08.2007, 14:26 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
Kilka szkicĂłw nowej Calibry
F-A
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Pią, 07.09.2007, 6:58 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
VW_Marcin napisał(a): Kilka szkicĂłw nowej Calibry
Ale one w ogole nie sa podobne do... niczego  Ponoc to mialo powstac na concepcie GTC a to jakos nie bardzo to przypomina 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 07.09.2007, 10:02 |
|
 |
|
sAYo
Postów: 1278 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Skoda Octavia
|
A do mnie te szkice bardziej przemawiają. Od razu widać z jakiego źródła czerpane były inspiracje. Lepsze to niż zwykła 2-drzwiowa Vectra.
_________________ Mac is back
|
| Pią, 07.09.2007, 10:37 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Pią, 07.09.2007, 11:27 |
|
 |
|
rafael4818
Postów: 552 Miejscowość: Warszawa
|
sAYo napisał(a): A do mnie te szkice bardziej przemawiajÄ…. Od razu widać z jakiego ĹşrĂłdĹ‚a czerpane byĹ‚y inspiracje. Lepsze to niĹĽ zwykĹ‚a 2-drzwiowa Vectra.
popieram 
_________________ http://img.userbars.pl/101/20041.jpg
|
| Pią, 07.09.2007, 13:32 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
linia świateł rzeczywiście nawiązuje do calibry, a tarczowy przód ze zderzakiem nawiązują to obecnej stylistyki oplowskich samochodów - popieram ten drobny aczkolwiek wazny element konsekwencji w projektowaniu. Brakuje mu jednak szczypty indywidualizmu, niczym danie z dobrej kuchni, w której przez omyłkę mistrz zapomniał o przyprawach ...
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pią, 07.09.2007, 13:37 |
|
 |
|
Rules
Postów: 4465
|
Linia boczna jest ładna, podba mi się, ale przód przypomina za bardzo Vectre OPC.
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
|
| Pią, 07.09.2007, 13:46 |
|
 |
|
fredro
Postów: 456 Miejscowość: Lublin
|
to juĹĽ nie to samo co stara kalibra 
_________________ Evolution GT-Winner and Losers!
|
| Pią, 07.09.2007, 14:22 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |