Napęd na tył ma pochodzić z Cadillaca , także jeśli stylistyką zostanie otrzymana w klimacie wizji , a więc także konceptu flextreeme gt/e to może być wysoko ;] nowa Monza może w końcu zmienić wizerunek Opla jako producenta spasionych krów udających auta premium
Tylko, że u Opla to bardzo dobrze wygląda bo stanowi logiczny łącznik z relfektorami, a u Peugeota lampy były dwa piętra wyżej, a gril gdzieś w zderzaku bez ładu i składy dowalony - co do Opla, to będzie najładniejszy Opel ostatnich kilkudziesięciu lat jeśli wejdzie w takiej formie do produkcji. Orgazm.