Zdjęcia szpiegowskie i wizje modeli przedprodukcyjnych
Wyślij odpowiedź

Re: 2011 Opel/Vauxhall Monza (Calibra)

Pon, 08.07.2013, 8:48

Napęd na tył ma pochodzić z Cadillaca , także jeśli stylistyką zostanie otrzymana w klimacie wizji , a więc także konceptu flextreeme gt/e to może być wysoko ;] nowa Monza może w końcu zmienić wizerunek Opla jako producenta spasionych krów udających auta premium :twisted:

Re: 2011 Opel/Vauxhall Monza (Calibra)

Pon, 08.07.2013, 10:20

Image
Opel@fb

Re: 2011 Opel/Vauxhall Monza (Calibra)

Pon, 08.07.2013, 10:27

Swietnie wyglada - w koncu cos ostrego i niebulastego.

Re: 2011 Opel/Vauxhall Monza (Calibra)

Pon, 08.07.2013, 10:44

Coraz większy ten grill w Oplu :> Odwrotnie to Peugoeta który wyrósł już z wielkich paszczy :wink:

Re: 2011 Opel/Vauxhall Monza (Calibra)

Pon, 08.07.2013, 11:16

Tylko, że u Opla to bardzo dobrze wygląda bo stanowi logiczny łącznik z relfektorami, a u Peugeota lampy były dwa piętra wyżej, a gril gdzieś w zderzaku bez ładu i składy dowalony - co do Opla, to będzie najładniejszy Opel ostatnich kilkudziesięciu lat jeśli wejdzie w takiej formie do produkcji. Orgazm.

Image

AutoExpress

Re: 2011 Opel/Vauxhall Monza (Calibra)

Wto, 06.10.2015, 11:50

Neverending story: nowe wizje przyszłego coupé bazującego na modelu Astra.

Image

Image

Image

Image
autoexpress

Re: 2017(?) Opel / Vauxhall Monza / Calibra / GT

Wto, 06.10.2015, 18:22

Taki urok niszowych modeli. Nowy Cougar/Capri też czeka już od lat na premierę. Przykłady można by mnożyć, a czas leci.

Re: 2017(?) Opel / Vauxhall Monza / Calibra / GT

Śro, 07.10.2015, 11:09

Przy rysowaniu tyłu ktoś za bardzo wzorował się na Alfie 4C. ;)
Wyślij odpowiedź