Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 5:17




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur
Renault chce wprowadzić na bazie Nissana Juke (bazuje na Qashqai`u...) nowe auto, które miało by być pozycjonowane niżej niż Koleos, i konkurowało by z w/w autami. Według autocar.co.uk auto miało by być duchowym następcą Renault 4L. Decyzja o wprowadzeniu tego modelu została prawdopodobnie podjęta przez słabą sprzedaż w Europie modelu Koleos. Kompaktowy suv ma zostać całkowicie zaprojektowany i opracowany w Europie. Renault Koleos, a raczej Samsung QM5 został zaprojektowany w Azji. Tam sprzedaje się dobrze, ale w Europie jego sprzedaż jest niezadowalająca. Nowy szef projektantów w Renault, Laurens van den Acker powiedział, że koncepcyjna zapowiedź auta może ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku. Samochód ma zostać wprowadzony do sprzedaży w 2012 roku lub na początku 2013, i może być produkowany w zakładach Renault w Valladolid, Hiszpania.
Image Image Image Image Image

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Pon, 08.11.2010, 13:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Od razu widać, że będzie to Qashquai z przodem a'la Renault


Pon, 08.11.2010, 17:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Skoro ma być za 2-2,5 roku ... to sądzę, że to jednak mul jest.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pon, 08.11.2010, 17:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Gdyby to był muł to nie był by w takim stopniu zamaskowany. A samochodu mogą przedstawić za rok, a za dwa zacząć sprzedawać. A nawet jeśli wyjdzie dopiero w 2012 to ogólna sylwetka zostanie ale przód i tył mogą zostać poważnie zmodyfikowane. Zobaczymy co z tego wyjdzie :>

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 08.11.2010, 23:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Renault - Nissan nie strzeli sobie gola wypuszczajÄ…c praktycznie identyczne dwa auta na ten sam rynek zbytu i w tej samej klasie.


Co ciekawsze, ostatnie donosy mówią, iż są to stare zdjęcia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu....

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Wto, 09.11.2010, 6:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 45
Samochód: Megane Grandtour
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
VW_Marcin napisał(a):
Co ciekawsze, ostatnie donosy mówią, iż są to stare zdjęcia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu....


Mi się też tak wydaje, bo widać że zamaskowane są przednie i tylne światła obecnego "Kaszkaja" czyli tego po FL


Wto, 09.11.2010, 11:21
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Image
z: cochespias

_________________
>>>


Czw, 03.02.2011, 20:32
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
No i to jakoĹ› wyglÄ…da nawet :>

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 03.02.2011, 20:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 99
Miejscowość: Lubaczów / Krk
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Bardzo ciekawa wizja, optymistyczna. Niestety Renault poszło na łatwiznę i skorzystało z gotowego projektu. Koszty trzeba ciąć, ciąć, ciąć.

_________________
http://promyk.xx.pl - Promyk. Świadectwa energetyczne budynków.


Czw, 03.02.2011, 22:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
A to nie jest Juke?


Czw, 03.02.2011, 23:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
No właśnie :roll:

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pią, 04.02.2011, 0:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2013 Renault "Juke"
Wersja Juke'a od Renault. Silniki itd jak u Nissana
Takiego Juke to ja mogę wziąć :P
Image
Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 02.04.2012, 11:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2013 Renault "Juke"
Żuk wygląda lepiej :wink:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pon, 02.04.2012, 12:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
No bez zartow Junk zwany Joke'm ladniejszy :shock: :?: :/

A renowka bardzo fajna tylko ciutke "babska" :)

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Pon, 02.04.2012, 14:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Trochę jak Clio na szczudłach

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 02.04.2012, 14:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Prawdopodobna nazwa to Captur ;)
Spy mula ;)
Image
Image
Image
forum-auto

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Czw, 06.09.2012, 13:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Dziwnie to wygląda - jak na mój gust Captur przejął ciut za dużo obłych kształtów Juke'a.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 06.09.2012, 13:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Przeciez to muł na bazie Clio podniesionego na szczudłach, pewnie będzie wyglądać w serii jak concept Captura, a ten ma niewiele wspolnego z Juke'iem :>

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Czw, 06.09.2012, 13:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
W sumie... tylu az do 2 slupka moga nawet nie ruszac. Uniwersalne to Clio ;)

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Czw, 06.09.2012, 13:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 145
Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
Post Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Wizje czerwonego captur-ka xD

Image
Image

_________________
Aj koming bek, Jesturdej and my new name.


Czw, 06.09.2012, 15:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018