Zdjęcia szpiegowskie i wizje modeli przedprodukcyjnych
Pią, 25.09.2015, 14:45
Wiele wskazuje, że Toro trafi na rynki Ameryki Południowej, gdzie będzie rywalizować z takimi modelami jak chociażby Renault Oroch. Za techniczną bazę do budowy Toro posłużył zapewne jeden z Jeep-ów. Stawiamy na Cherokee, gdyż widać to szczególnie w przedniej części nadwozia. Toro zastąpi model Strada. W Brazylii powinien pojawić się nie później niż w lutym 2016 roku. Oznacza to, że już niebawem powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat tego interesującego pickupa.
v10.pl


autoevolution
Pią, 25.09.2015, 15:19
Całkiiem fajnie się zapowiada.
Pon, 28.09.2015, 4:58
Brakuje trochę w necie dobrych zdjęć, które mówiłyby coś więcej, ale rzeczywiście zapowiada się interesująco...
Pon, 28.09.2015, 9:09
Boże, co za paskudztwo.
Pon, 28.09.2015, 9:26
Wygląda jak wnuczek multipli
Pią, 02.10.2015, 14:40


worldcarfans
Pią, 02.10.2015, 15:05
Wow. Pierwszy raz widzę pickupa ze skrzydłowo otwieranymi drzwiami tylnymi. Było już kiedyś coś takiego?
Pią, 02.10.2015, 15:15
Też się mocno zdziwiłem
Sob, 03.10.2015, 15:07
O kierwa dzielona burta?
Nie, 04.10.2015, 11:46
3co napisał(a):Wow. Pierwszy raz widzę pickupa ze skrzydłowo otwieranymi drzwiami tylnymi. Było już kiedyś coś takiego?
Lincoln Blackwood
Nie, 04.10.2015, 22:11
Filippo240 napisał(a):3co napisał(a):Wow. Pierwszy raz widzę pickupa ze skrzydłowo otwieranymi drzwiami tylnymi. Było już kiedyś coś takiego?
Lincoln Blackwood

Ale nie było czegoś takiego


caranddriverbrasil
Pon, 05.10.2015, 11:15
Świetna wrzuta, Grzegorz
Pon, 05.10.2015, 20:26
Zastanawia mnie miejsce zrobienia tych zdjęć. Z tego co wnioskuję, to są zrobione we włoskim Melfi. Ciekawe dlaczego tutaj, a nie gdzieś w Brazylii.
Pon, 05.10.2015, 21:40
Zdjęcia pochodzą z fabryki w Pernambuco.
Skąd pomysł, że zostały zrobione w Melfi?
Wto, 06.10.2015, 7:04
Faktycznie chyba masz rację. Pomysł powyższy wziął się stąd, że do tej pory myślałem, że włoska fabryka ma póki co wyłączność na produkcję modelu Renegade/500X
Wto, 06.10.2015, 8:19
Może w Prenambuco jest montaż CKD Renegade? Ale nie - sprawdziłem: dokładnie w Goiana (stan Pernambuco) produkuje się na miejscu Renegade i będą dwa dodatkowe modele, w tym ten pick-up (więcej o tym
TU i
TU) W ogóle zaprojektowano tam niezły park przemysłowy.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.