Zdjęcia szpiegowskie i wizje modeli przedprodukcyjnych
Pią, 26.06.2015, 12:48



Prototyp został przyłapany w Detroit. Nowy model Fiata od strony technicznej ma bazować na obecnej Maździe MX-5. Do napędu prawdopodobnie posłuży turbodoładowany silnik 1.4. prezentacja nowego modelu ma odbyć się na salonie samochodowym w Los Angeles.
Źródło:
worldcarfans.com
Pią, 26.06.2015, 12:51
Ależ długaśna maska. Wręcz trochę karykaturalnie to wygląda.
Pią, 26.06.2015, 12:54
Spodziewałem się czegoś innego, bardziej bułowatego (jak większość obecnych fiatów), a tu takie zaskoczenie. Nie wiem tylko czy pozytywne, czy negatywne, choć bardziej w tę pierwszą stronę.
Pią, 26.06.2015, 19:46
Maska kilometr długa jakby tam jakieś V10 z Vipera wsadzić mieli
Pią, 26.06.2015, 19:51
Kolejny koszmar po Aegei i Giulii wypuszczą? Może tym razem inspiracje BMW Z3 i Z4? W końcu styliści FCA tak lubią kopiować Niemców ostatnio.
Śro, 15.07.2015, 13:03
Przez tą wizję na bazie 500-tki będę miał koszmary nocne.
Śro, 15.07.2015, 16:57
Wszystko, tylko nie kolejna wariacja na temat 500-tki. Ta czerwona wizka bardzo fajna.
Śro, 15.07.2015, 18:59
To samo sobie pomyślałem - tylko nie design 500-tki
Czw, 16.07.2015, 21:33
No dajcie już spokój... Wiadomo, że 124 to nie 500 wiec podobieństwo nam nie grozi.
Niezły rok Fiata
Wto, 29.09.2015, 9:45
Zapowiada się o wiele ładniejsze auto od nowej MX-5-tki.
Wto, 29.09.2015, 11:46
Super. Ciekawe czy system multimedialny przejęty jest z Mazdy.
Fajne tylne światła.
Wto, 29.09.2015, 16:03
Świetny jest, czekam na oficjalne zdjęcia
Śro, 30.09.2015, 8:24
A mnie się nie podoba przód - jakiś zanadto wyciągnięty ryj ma i niebyt estetyczny...
Śro, 30.09.2015, 10:06
Ciągle uważam, że ma nieproporcjonalnie długą maskę. Patrząc pod kątem nie rzuca się w oczy, ale z profilu wygląda to okropnie.
Śro, 30.09.2015, 12:56
taki mrowkojad troche
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.