Switch to full style
Zdjęcia szpiegowskie i wizje modeli przedprodukcyjnych
Wyślij odpowiedź

2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur

Pon, 08.11.2010, 13:58

Renault chce wprowadzić na bazie Nissana Juke (bazuje na Qashqai`u...) nowe auto, które miało by być pozycjonowane niżej niż Koleos, i konkurowało by z w/w autami. Według autocar.co.uk auto miało by być duchowym następcą Renault 4L. Decyzja o wprowadzeniu tego modelu została prawdopodobnie podjęta przez słabą sprzedaż w Europie modelu Koleos. Kompaktowy suv ma zostać całkowicie zaprojektowany i opracowany w Europie. Renault Koleos, a raczej Samsung QM5 został zaprojektowany w Azji. Tam sprzedaje się dobrze, ale w Europie jego sprzedaż jest niezadowalająca. Nowy szef projektantów w Renault, Laurens van den Acker powiedział, że koncepcyjna zapowiedź auta może ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku. Samochód ma zostać wprowadzony do sprzedaży w 2012 roku lub na początku 2013, i może być produkowany w zakładach Renault w Valladolid, Hiszpania.
Image Image Image Image Image

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Pon, 08.11.2010, 17:03

Od razu widać, że będzie to Qashquai z przodem a'la Renault

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Pon, 08.11.2010, 17:06

Skoro ma być za 2-2,5 roku ... to sądzę, że to jednak mul jest.

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Pon, 08.11.2010, 23:28

Gdyby to był muł to nie był by w takim stopniu zamaskowany. A samochodu mogą przedstawić za rok, a za dwa zacząć sprzedawać. A nawet jeśli wyjdzie dopiero w 2012 to ogólna sylwetka zostanie ale przód i tył mogą zostać poważnie zmodyfikowane. Zobaczymy co z tego wyjdzie :>

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Wto, 09.11.2010, 6:44

Renault - Nissan nie strzeli sobie gola wypuszczajÄ…c praktycznie identyczne dwa auta na ten sam rynek zbytu i w tej samej klasie.


Co ciekawsze, ostatnie donosy mówią, iż są to stare zdjęcia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu....

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Wto, 09.11.2010, 11:21

VW_Marcin napisał(a):Co ciekawsze, ostatnie donosy mĂłwiÄ…, iĹĽ sÄ… to stare zdjÄ™cia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu....


Mi się też tak wydaje, bo widać że zamaskowane są przednie i tylne światła obecnego "Kaszkaja" czyli tego po FL

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Czw, 03.02.2011, 20:32

Image
z: cochespias

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Czw, 03.02.2011, 20:41

No i to jakoĹ› wyglÄ…da nawet :>

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Czw, 03.02.2011, 22:59

Bardzo ciekawa wizja, optymistyczna. Niestety Renault poszło na łatwiznę i skorzystało z gotowego projektu. Koszty trzeba ciąć, ciąć, ciąć.

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Czw, 03.02.2011, 23:00

A to nie jest Juke?

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)

Pią, 04.02.2011, 0:12

No właśnie :roll:

2013 Renault "Juke"

Pon, 02.04.2012, 11:46

Wersja Juke'a od Renault. Silniki itd jak u Nissana
Takiego Juke to ja mogę wziąć :P
Image
Image

Re: 2013 Renault "Juke"

Pon, 02.04.2012, 12:05

Żuk wygląda lepiej :wink:

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Pon, 02.04.2012, 14:19

No bez zartow Junk zwany Joke'm ladniejszy :shock: :?: :/

A renowka bardzo fajna tylko ciutke "babska" :)

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Pon, 02.04.2012, 14:22

Trochę jak Clio na szczudłach

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Czw, 06.09.2012, 13:16

Prawdopodobna nazwa to Captur ;)
Spy mula ;)
Image
Image
Image
forum-auto

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Czw, 06.09.2012, 13:24

Dziwnie to wygląda - jak na mój gust Captur przejął ciut za dużo obłych kształtów Juke'a.

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Czw, 06.09.2012, 13:26

Przeciez to muł na bazie Clio podniesionego na szczudłach, pewnie będzie wyglądać w serii jak concept Captura, a ten ma niewiele wspolnego z Juke'iem :>

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Czw, 06.09.2012, 13:39

W sumie... tylu az do 2 slupka moga nawet nie ruszac. Uniwersalne to Clio ;)

Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")

Czw, 06.09.2012, 15:00

Wizje czerwonego captur-ka xD

Image
Image
Wyślij odpowiedź