Śro, 11.07.2007, 16:27
Śro, 11.07.2007, 16:31
Śro, 11.07.2007, 17:15
under napisał(a):Bardzo Ĺ‚adna wizja, tylko 150 konny silnik to trochÄ™ maĹ‚o dla takiego auta. Nawet Corsie nie daje jakichĹ› Ĺ›wietnych osiÄ…gĂłw, a ona jest duĹĽo lĹĽejsza.
Śro, 11.07.2007, 17:56
Śro, 11.07.2007, 18:23
aston napisał(a):A co do reaktywacji, to bardzo dobrze, ten model s powrotem pojawi siÄ™ w ofercie, bo na rynku brak teraz samochodĂłw tej klasy (jedynie 407 Coupe mamy i AlfÄ™ GT a tak to tylko droĹĽsze Audi, BMW i Mercedesa)
Co do wizji zapowiada się bardzo dobrze, ale życzyłbym sobie aby się jak najwięcej różniła od Vectry nowej
Śro, 11.07.2007, 18:38
lordzofmafia napisał(a):Ale to raczej sfera marzeĹ„
Śro, 11.07.2007, 18:47
Śro, 11.07.2007, 18:56
Śro, 11.07.2007, 20:01
Śro, 11.07.2007, 20:15
Śro, 11.07.2007, 21:08
Śro, 11.07.2007, 21:20
Śro, 11.07.2007, 21:27
Śro, 11.07.2007, 21:47
Czw, 12.07.2007, 0:06
Czw, 12.07.2007, 8:51
under napisał(a):Bardzo Ĺ‚adna wizja, tylko 150 konny silnik to trochÄ™ maĹ‚o dla takiego auta
Czw, 12.07.2007, 9:00
Czw, 12.07.2007, 10:11
Czw, 12.07.2007, 10:52
Czw, 12.07.2007, 11:21