Switch to full style
Zdjęcia szpiegowskie i wizje modeli przedprodukcyjnych
Wyślij odpowiedź

200? Audi Q6

Sob, 30.09.2006, 9:00

Auto ma konkurować z przyszłym BMW X6.
Q3 - BMW X1
Q5 - BMW X3 - Mercedes GLK
Q6 - BMW X6
Q7 - BMW X5 - Mercedes ML/GL
Ma to być auto o wyglądzie podobnym do coupe i z dobrymi właściwoścami off-roadowymi.
Image
źródło:autoweek

Sob, 30.09.2006, 10:49

Od gazetowej wizji do samochody jest bardzo daleko, ale zobaczymy, choć 4 SUVy stylistycznie całkiem podobne do siebie w jednej marce to trochę duzo

Sob, 30.09.2006, 12:03

Zdecydowanie za dużo SUV'ów jak na jedną markę, zwłaszcza niewiele od siebie odbiegających rozmiarami i wyglądem. To pewnie jakiś wymysł gazety.

Sob, 30.09.2006, 18:37

Zdecydowanie za duĹĽo SUV'Ăłw jak na jednÄ… markÄ™


Tak moda że w każdej klasie musi być Suv :roll:

Sob, 30.09.2006, 18:42

Tja, niedługo to wyprodukują roadster-suvy :roll: . Jestem przeciwnikiem, bo q5 i q3 jeszcze przeboleje, ale takie coś to nie :evil: .

Sob, 30.09.2006, 18:46

Nic tylko czekać na SUV'a autobus, betoniarkę, śmieciarkę... ;)

Sob, 30.09.2006, 20:55

Q1 Q2 Q3 Q4 Q6 Q7 :? niedługo wejdą w ułamki ... lepiej niech zrobia mniej modeli a konkretne i identyfikujące się od reszty nie tylko rozmiarem :? :?

Sob, 30.09.2006, 21:05

No nie wierze :lol: To jest jakaś paranoja, czy teraz Audi będzie miało same SUVy w ofercie bo Q7 się dobrze sprzedaje ? :lol:

Sob, 30.09.2006, 22:01

No cóz robi sie to na co jest zapotrzebowanie, na pewno sprawdzili czy bedzie podaż na takie samochody i wyszło, że bedzie wiec nic tylko klepac kolejne modele i liczyc, że klienci sie połapia o co biega w ich ofercie.

Sob, 30.09.2006, 22:59

pardon napisał(a):Q1 Q2

to by było przegięcie pały z ich strony, a Q6 niech już będzie, ale tylko jako niszowe auto, w kilkuset egzemplażach.

Nie, 01.10.2006, 11:21

Do niedawna Audi nie miało zadnego SUV-a to teraz chcą miec isc poł tuzina. W dodatku mocno podobne do siebie

Czw, 08.02.2007, 1:19

:wink:

Image

źródło:www.autozeitung.com

Re: 200? Audi Q6

Czw, 08.02.2007, 9:45

kociak napisał(a):Auto ma konkurować z przyszĹ‚ym BMW X6.
Q3 - BMW X1
Q5 - BMW X3 - Mercedes GLK
Q6 - BMW X6
Q7 - BMW X5 - Mercedes ML/GL
Ma to być auto o wyglądzie podobnym do coupe i z dobrymi właściwoścami off-roadowymi.
Image
źródło:autoweek


A z czym bedzie konkurowac X7 jak je zrobia?
Image

Q3 - X3 - Merc?
Q5 - X5 - ML
Q6 - X6 - Merc?
Q7 - X7 - GLK

Raczej cos w ten desen a reszta to sie tam wmiesza w tlum :wink:
To tylko spekulacje wiec nie ma sie co klucic tylko podajcie argumenty inne :D

Czw, 08.02.2007, 14:38

Alfisti4ever napisał(a):Q7 - X7 - GLK

GLK jak juz to ma konkurowac raczej z X3 a z Q7 jak juz to GL

Czw, 08.02.2007, 15:13

Q3 - X3 - Merc?
Q5 - X5 - ML
Q6 - X6 - Merc?
Q7 - X7 - GLK

po pierwsze...
Q5 X6 Mercedes ML
Q6 X6 Mercedes nie zamierza zbudować przedstawiciela tej klasy
Q7-X7 takie auto nie powstanie-Mercedes GL
Ostatnio edytowany przez VW_Marcin, Czw, 08.02.2007, 17:04, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 08.02.2007, 16:24

bartez napisał(a):
Alfisti4ever napisał(a):Q7 - X7 - GLK

GLK jak juz to ma konkurowac raczej z X3 a z Q7 jak juz to GL


Racja :oops: Tam mi sie zle napisalo bo mialo byc tak jak napisales :D

Czw, 08.02.2007, 16:29

kociak napisał(a):
Q3 - X3 - Merc?
Q5 - X5 - ML
Q6 - X6 - Merc?
Q7 - X7 - GLK

po pierwsze...
Q5 X6 Mercedes ML
Q6 X9 Mercedes nie zamierza zbudować przedstawiciela tej klasy
Q7-X7 takie auto nie powstanie-Mercedes GL


Po drugie...
Wyzej pisalas cos calkiem innego wiec jak to jest?
(c) Auto ma konkurować z przyszłym BMW X6.
Q3 - BMW X1
Q5 - BMW X3 - Mercedes GLK
Q6 - BMW X6
Q7 - BMW X5 - Mercedes ML/GL
Ma to być auto o wyglądzie podobnym do coupe i z dobrymi właściwoścami off-roadowymi.

A idac dalej to raczej Q6 bedzie konkurencja dla V5 ktore planuje BMW. I skad wiesz ze X7 nie powstanie ??? Q7 tak swoja porownywane jest z R klasa Mercedesa :D

Czw, 08.02.2007, 16:33

Alfisti4ever napisał(a):A idac dalej to raczej Q6 bedzie konkurencja dla V5 ktore planuje BMW

To się kupy nie trzyma.V5 będzie konkurencją dla VW Savanah czy Mercedesa R.Audi Q6 będzie konkurentem dla BMW X6.

Alfisti4ever napisał(a):I skad wiesz ze X7 nie powstanie ???

BMW oświadczało że nie zbuduje większego auta niż X5...

Alfisti4ever napisał(a):Q7 tak swoja porownywane jest z R klasa Mercedesa Very Happy

chyba cię poje*ało...

Czw, 08.02.2007, 16:58

BMW oświadczało że nie zbuduje większego auta niż X5...


A X9 to mniejsze bedzie? I skad wzielas to X9???

kociak napisał(a):chyba ciÄ™ poje*aĹ‚o...

Image

Porownianie Q7, R klasy i BMW. Tu jest tez co prawda X5 ale pewnie dlatego ze to najwieszky SUV BMW.

zródło: forum.sirius.pl

Czw, 08.02.2007, 17:07

Alfisti4ever napisał(a):A X9 to mniejsze bedzie? I skad wzielas to X9???

Zwykła literówka,chodziło o X6...

Alfisti4ever napisał(a):Porownianie Q7, R klasy i BMW. Tu jest tez co prawda X5 ale pewnie dlatego ze to najwieszky SUV BMW.

Szczerze to porĂłwnanie bez sensu,bo R-klasa to w ogĂłle inna klasa co Q7 czy BMW X5.Audi i BMW to ta sama klasa,ale Mercedes do nie nie pasuje.
Wyślij odpowiedź