 |
 |
 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 15:53
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 12 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
.:Nismo:.
Postów: 156 Miejscowość: Suchań
|
 ISO LeLe
Rocznik 1969
Silnik 8 cylindrowy w układzie V o pojemności 5.8l. i mocy 333km.
V-max - 234km/h
przysp. 0-100 - 7.6s.
źródła: http://www.classic-car-collection.co.uk
iso-rivolta.com
http://www.barchetta.cc
|
| Wto, 21.03.2006, 12:11 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
... dobry wĂłz ... na jego podstawie chyba zrobili wyglÄ…d pierwszego passata  ...
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Wto, 21.03.2006, 12:21 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Niezły silnik i jeszcze lepsze osiągi choć opakowanie niezbyt ładne 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Wto, 21.03.2006, 15:06 |
|
 |
|
Neken
Postów: 1417 Miejscowość: z południa
|
Cytuj: Niezły silnik i jeszcze lepsze osiągi choć opakowanie niezbyt ładne Confused
zgadzam się, świetny silnik w parze z którym nie idzie wygląd, szczególnie tył jakiś niepotrzebnie udziwniony 
_________________ Ab alio exspectes, alteri quod feceris !
|
| Wto, 21.03.2006, 20:02 |
|
 |
|
james_gastovski
Postów: 1354
|
 Re: ISO LeLe
No to odkopujÄ™ I zasadniczo nie zgadzam siÄ™ z przedmĂłwcami, toĹĽ to cudo jest! Jestem obecnie absolutnie zafascynowany tymĹĽe samochodem.
_________________ Moja prospektów kolekcja niewielka
|
| Czw, 31.01.2008, 17:39 |
|
 |
|
Triumph4111
Postów: 2013 Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
|
 Re: ISO LeLe
Nigdy o nim nie słyszałem, ale zgadzam się z Jamesem, jest piękny  Szczególnie ten drugi, z chromami zamiast plastików 
_________________ "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem
|
| Czw, 31.01.2008, 18:16 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
 Re: ISO LeLe
Przypomina mi pewną Alfe Romeo, ale za &%^ nie moge sobie przypomnieć jaki model...
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Pon, 04.02.2008, 14:56 |
|
 |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 Re: ISO LeLe
MaddDogg napisał(a): Przypomina mi pewnÄ… Alfe Romeo, ale za &%^ nie moge sobie przypomnieć jaki model... Pewnie chodzi Ci o Montreal: 
|
| Pon, 04.02.2008, 15:26 |
|
 |
|
Emer
Postów: 1832 Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
|
 Re: ISO LeLe
_________________ <--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...
|
| Wto, 05.02.2008, 10:37 |
|
 |
|
Paweł14
Postów: 969
|
 Re: ISO LeLe
Tyłek ma trochę dziwny. Wnętrze jest jak na tamte czasy b.fajne. 
_________________ "Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę ". Frank Zappa
|
| Wto, 05.02.2008, 16:12 |
|
 |
|
kulikowski
Postów: 7543 Miejscowość: Warszawa
|
 Re: ISO LeLe
To był wspaniały wóz  i pomyśleć, że ta firma upadła 
_________________ no i jest! Solidarni z Ukrainą
|
| Śro, 20.02.2008, 0:52 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: ISO LeLe
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 29.11.2013, 16:02 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 12 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|