| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 1967-1971 Detomaso Mangusta https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=14&t=2620 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Chicken [ Sob, 18.09.2004, 6:44 ] |
| Temat postu: | 1967-1971 Detomaso Mangusta |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Silnik Forda V8. o poj. 5,0l 230 rumaczkĂłw 0-100km/h = 7 sek. Vmax = 250 km/h C za Maszyna :mrgreen: (C) Fast-Autos.net |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 18.09.2004, 7:53 ] |
| Temat postu: | |
Niezly, ale brak mu tego błysku w reflektorach |
|
| Autor: | Wilu [ Sob, 18.09.2004, 8:03 ] |
| Temat postu: | |
Ten De Tomaso juĹĽ mi siÄ™ mniej podoba, Pantera Rulez |
|
| Autor: | Cheetah [ Sob, 18.09.2004, 8:06 ] |
| Temat postu: | |
Mam dziwne wrażenie, że jest podobny do ... nie pamiętam... http://www.autogaleria.sitenet.pl/jarek/lamborghini_countach_25th_anniversary.jpg |
|
| Autor: | Reanimator [ Sob, 18.09.2004, 10:23 ] |
| Temat postu: | |
Ice napisał(a): Niezly, ale brak mu tego bĹ‚ysku w reflektorach ice jak zamontujesz bixenonowe reflektory a do tyĹ‚u diody led to bedÄ… Ĺ‚adnie bĹ‚yskaĹ‚y!!! mi sie podoba bardzo |
|
| Autor: | el_ [ Sob, 18.09.2004, 11:13 ] |
| Temat postu: | |
Orgazmiczny. |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 18.09.2004, 13:44 ] |
| Temat postu: | |
el_payaco napisał(a): Orgazmiczny. Potwierdzam ! wspaniaĹ‚y ! |
|
| Autor: | markus [ Sob, 18.09.2004, 17:42 ] |
| Temat postu: | |
Przepiękny! |
|
| Autor: | Spark^ [ Nie, 19.09.2004, 11:13 ] |
| Temat postu: | |
el_payaco napisał(a): Orgazmiczny. -----||----- |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Śro, 29.08.2012, 21:33 ] |
| Temat postu: | Re: 1969 Detomaso Mangusta |
classicdriver |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|