Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Bugatti Royale
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=14&t=2127
Strona 1 z 2

Autor:  Ice [ Sob, 21.08.2004, 14:39 ]
Temat postu:  Bugatti Royale

Model:
Image
Image
(c) hecominiatues.com
Real:
Image
Image
(c) supercars.de

Dlaczego tu się znalazł?
Rocznik 1932, koszt 8.700.000 €. Waga 3.200 Kg. Pojemność: zaledwie 12.736 cm³. Jak moja wanna :lol: :lol: :lol:

Autor:  Reanimator [ Sob, 21.08.2004, 14:46 ]
Temat postu: 

Piękne auto a kosztuje tyle bo jakiś kolekcjoner milioner za nie tyle dał

Autor:  lordzofmafia [ Sob, 21.08.2004, 15:02 ]
Temat postu: 

Boski! Maybach i RR wymiękały przy nim.

Autor:  Ice [ Sob, 21.08.2004, 15:38 ]
Temat postu: 

Reanimator napisał(a):
kosztuje tyle bo jakiś kolekcjoner milioner za nie tyle dał

Takie prawa wolnego rynku ;) Towar jest tyle wart, ile klient jest w stanie za niego zapłacić. Nawiasem mówiąc to 2 auto, w kolejności najdroższych na świecie.

Autor:  el_ [ Sob, 21.08.2004, 16:47 ]
Temat postu: 

Jak dotąd nie gustowałem zbytnio w takich starociach, ale czasy się zmieniają... JEST BOSKI :!: :!: :!: :!:

Autor:  Seth [ Sob, 21.08.2004, 17:12 ]
Temat postu: 

kosztuje teĹĽ tyle, bo wyrzeĹşbili ich 6 sztuk :wink:

Autor:  Spark^ [ Sob, 21.08.2004, 17:13 ]
Temat postu: 

el_payaco napisał(a):
Jak dotąd nie gustowałem zbytnio w takich starociach, ale czasy się zmieniają... JEST BOSKI :!: :!: :!: :!:

To samo co kleryk 8)

Autor:  el_ [ Sob, 21.08.2004, 17:16 ]
Temat postu: 

Spark^ napisał(a):
el_payaco napisał(a):
Jak dotąd nie gustowałem zbytnio w takich starociach, ale czasy się zmieniają... JEST BOSKI :!: :!: :!: :!:

To samo co kleryk 8)

:shock: :?
Nie znam nikogo takiego...

Autor:  K0RN [ Sob, 21.08.2004, 17:19 ]
Temat postu: 

miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo.... :?

Autor:  lordzofmafia [ Sob, 21.08.2004, 23:14 ]
Temat postu: 

K0RN napisał(a):
miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo.... :?


Bo to jest luxusowa limuzyna a nie auto sportowe. Kiedyś Bugatti takie robił.

Autor:  Cheetah [ Pon, 23.08.2004, 9:08 ]
Temat postu: 

Nie jest autem sportowym, lecz:


Cytuj:
(...) kaĹĽde Bugatti ma w sobie to coĹ›


That's right! :wink:

Autor:  eF [ Pon, 23.08.2004, 10:21 ]
Temat postu: 

To siÄ™ nazywa styl!

Autor:  markus [ Pon, 23.08.2004, 11:53 ]
Temat postu: 

Śwątynia na kołach... CUDO!

Autor:  Reanimator [ Pią, 12.11.2004, 18:44 ]
Temat postu: 

Image Image
Image Image
Image
Image
Image
Image
Image Image
Image

(c)google

Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image

dałem linki bo za duże foto
http://bugattiscars.free.fr/Royales/Roy12.jpg
http://bugattiscars.free.fr/Royales/ROY5.JPG
http://bugattiscars.free.fr/Royales/weyman3.jpg
http://bugattiscars.free.fr/Royales/dbbw.jpg

(c)bugatticars

Autor:  Wilu [ Pią, 12.11.2004, 21:02 ]
Temat postu: 

No q*wa nie wiem co powiedzieć, normalnie mnie zatkało :shock: :shock: :?

ZAJEBIOZA .... na czterech kołAch. JA TAKIEGO CHCEEEE :!: :!: :!: :!: :twisted:

Autor:  Kobi [ Pią, 12.11.2004, 21:38 ]
Temat postu: 

To zdjęcię mnie rozwaliło
Image

Jest po prostu boskie :shock:

Autor:  Chicken [ Pią, 12.11.2004, 22:34 ]
Temat postu: 

ten samochód jest wart tej sumki, pojemnośc silnika ..... nic nie mówie :shock: , normalnie jestem w szoku

Autor:  Waluigi [ Pią, 12.11.2004, 22:52 ]
Temat postu: 

CUDO, to słowo wyrazi wszystko.
A tak BTW to ostatnio dużo dobrych autek na forum, ciesz się że wyszliście z tego kryzysu.
Pozdrawiam

Autor:  mike [ Pią, 12.11.2004, 23:35 ]
Temat postu: 

niezla bryczka:D, zastanawia mnie tylko ile wycisneli z tych niemal 13 litrow pojemnosci??

Autor:  K0RN [ Sob, 13.11.2004, 9:36 ]
Temat postu: 

skoda miala podobne samochody w latach 30-stych :lol:

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/