| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Bugatti Royale https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=14&t=2127 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Ice [ Sob, 21.08.2004, 14:39 ] |
| Temat postu: | Bugatti Royale |
Model: ![]() ![]() (c) hecominiatues.com Real: ![]() ![]() (c) supercars.de Dlaczego tu się znalazł? Rocznik 1932, koszt 8.700.000 €. Waga 3.200 Kg. Pojemność: zaledwie 12.736 cm³. Jak moja wanna |
|
| Autor: | Reanimator [ Sob, 21.08.2004, 14:46 ] |
| Temat postu: | |
Piękne auto a kosztuje tyle bo jakiś kolekcjoner milioner za nie tyle dał |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Sob, 21.08.2004, 15:02 ] |
| Temat postu: | |
Boski! Maybach i RR wymiękały przy nim. |
|
| Autor: | Ice [ Sob, 21.08.2004, 15:38 ] |
| Temat postu: | |
Reanimator napisał(a): kosztuje tyle bo jakiĹ› kolekcjoner milioner za nie tyle daĹ‚ Takie prawa wolnego rynku |
|
| Autor: | el_ [ Sob, 21.08.2004, 16:47 ] |
| Temat postu: | |
Jak dotąd nie gustowałem zbytnio w takich starociach, ale czasy się zmieniają... JEST BOSKI |
|
| Autor: | Seth [ Sob, 21.08.2004, 17:12 ] |
| Temat postu: | |
kosztuje teĹĽ tyle, bo wyrzeĹşbili ich 6 sztuk |
|
| Autor: | Spark^ [ Sob, 21.08.2004, 17:13 ] |
| Temat postu: | |
el_payaco napisał(a): Jak dotÄ…d nie gustowaĹ‚em zbytnio w takich starociach, ale czasy siÄ™ zmieniajÄ…... JEST BOSKI To samo co kleryk |
|
| Autor: | el_ [ Sob, 21.08.2004, 17:16 ] |
| Temat postu: | |
Spark^ napisał(a): el_payaco napisał(a): Jak dotÄ…d nie gustowaĹ‚em zbytnio w takich starociach, ale czasy siÄ™ zmieniajÄ…... JEST BOSKI To samo co kleryk Nie znam nikogo takiego... |
|
| Autor: | K0RN [ Sob, 21.08.2004, 17:19 ] |
| Temat postu: | |
miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo.... |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Sob, 21.08.2004, 23:14 ] |
| Temat postu: | |
K0RN napisał(a): miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo.... Bo to jest luxusowa limuzyna a nie auto sportowe. KiedyĹ› Bugatti takie robiĹ‚. |
|
| Autor: | Cheetah [ Pon, 23.08.2004, 9:08 ] |
| Temat postu: | |
Nie jest autem sportowym, lecz: Cytuj: (...) kaĹĽde Bugatti ma w sobie to coĹ› That's right! |
|
| Autor: | eF [ Pon, 23.08.2004, 10:21 ] |
| Temat postu: | |
To siÄ™ nazywa styl! |
|
| Autor: | markus [ Pon, 23.08.2004, 11:53 ] |
| Temat postu: | |
Śwątynia na kołach... CUDO! |
|
| Autor: | Reanimator [ Pią, 12.11.2004, 18:44 ] |
| Temat postu: | |
(c)google
dałem linki bo za duże foto http://bugattiscars.free.fr/Royales/Roy12.jpg http://bugattiscars.free.fr/Royales/ROY5.JPG http://bugattiscars.free.fr/Royales/weyman3.jpg http://bugattiscars.free.fr/Royales/dbbw.jpg (c)bugatticars |
|
| Autor: | Wilu [ Pią, 12.11.2004, 21:02 ] |
| Temat postu: | |
No q*wa nie wiem co powiedzieć, normalnie mnie zatkało ZAJEBIOZA .... na czterech kołAch. JA TAKIEGO CHCEEEE |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 12.11.2004, 21:38 ] |
| Temat postu: | |
To zdjęcię mnie rozwaliło
Jest po prostu boskie |
|
| Autor: | Chicken [ Pią, 12.11.2004, 22:34 ] |
| Temat postu: | |
ten samochód jest wart tej sumki, pojemnośc silnika ..... nic nie mówie |
|
| Autor: | Waluigi [ Pią, 12.11.2004, 22:52 ] |
| Temat postu: | |
CUDO, to słowo wyrazi wszystko. A tak BTW to ostatnio dużo dobrych autek na forum, ciesz się że wyszliście z tego kryzysu. Pozdrawiam |
|
| Autor: | mike [ Pią, 12.11.2004, 23:35 ] |
| Temat postu: | |
niezla bryczka:D, zastanawia mnie tylko ile wycisneli z tych niemal 13 litrow pojemnosci?? |
|
| Autor: | K0RN [ Sob, 13.11.2004, 9:36 ] |
| Temat postu: | |
skoda miala podobne samochody w latach 30-stych |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|