| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Opel Rekord D/Commodore B https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=14&t=1295 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Guerrillero [ Nie, 13.06.2004, 21:04 ] |
| Temat postu: | Opel Rekord D/Commodore B |
A to wersja Commodore
|
|
| Autor: | lordzofmafia [ Nie, 13.06.2004, 21:14 ] |
| Temat postu: | |
Ten ma fantastyczną linię typową dla lat '70. Opel tym modelem potwierdził, że dla bogatych kryzys naftowy nigdy nie miał miesca. To auto miało przede wszystkim być wygodne i szybkie. O spalanie nikt się nie martwił. |
|
| Autor: | markus [ Nie, 13.06.2004, 22:56 ] |
| Temat postu: | |
Commodore jest OK. |
|
| Autor: | Tomasz [ Pon, 14.06.2004, 7:45 ] |
| Temat postu: | |
Tutaj już do sedana nic nie mam - wszystko jest wręcz fenomenalne! t.m. |
|
| Autor: | el_ [ Pon, 14.06.2004, 19:05 ] |
| Temat postu: | |
Kolejny piękny Opel... czy doczekamy się z powrotem takich wspaniałych casów... |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 14.06.2004, 20:32 ] |
| Temat postu: | |
Tomasz napisał(a): fenomenalne! I wiÄ™cej słów nie trzeba |
|
| Autor: | Dee [ Czw, 01.07.2004, 16:10 ] |
| Temat postu: | |
a ja pomarudzę... ale na pewno nie na Commodore'a! Wspaniałość! |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Czw, 08.07.2004, 0:31 ] |
| Temat postu: | |
(c): commodore-b.com |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 08.07.2004, 9:00 ] |
| Temat postu: | |
Kiepska jakoĹ› miniaturek |
|
| Autor: | el_ [ Czw, 08.07.2004, 11:46 ] |
| Temat postu: | |
Co tam miniaturki... autko zahefajne... |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Czw, 08.07.2004, 12:20 ] |
| Temat postu: | |
Dj Boowzy napisał(a): Kiepska jakoĹ› miniaturek Bo miniaturki to gif'y. |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 08.07.2004, 12:33 ] |
| Temat postu: | |
Oj bardzo nieliczne mi sie ... nie spodobały |
|
| Autor: | Seth [ Czw, 08.07.2004, 12:41 ] |
| Temat postu: | |
piękne, po prostu piękne, jak wieszośc coupe z lat 70ych(sedanów zresztą też |
|
| Autor: | K0RN [ Sob, 17.07.2004, 20:59 ] |
| Temat postu: | |
coraz coraz bardziej przekonuje sie do Opla |
|
| Autor: | kenji [ Nie, 07.01.2007, 15:25 ] |
| Temat postu: | |
hurcik z garagetu.org |
|
| Autor: | james_gastovski [ Pon, 08.01.2007, 13:36 ] |
| Temat postu: | |
Piękny - nie to co dzisiejsze Ople. |
|
| Autor: | Balroog [ Śro, 07.02.2007, 20:56 ] |
| Temat postu: | Nowy Rekord |
Witam wszystkich oplowiczów:) przdstawiam Wam mój nowy nabytek. Chyba nie musze pisać co to za auto? Pojemność 1.9, skrzynia manualna czwóreczka, 1972 rocznik. W tym tygodniu jedzie do warsztatu po nowy lakier. I tutaj właśnie ogłaszam plebiscyt na kolor mego Opla bo nie mam pojecia na jaki się zdecydować:) podsyłajcie fotki z ciekawymi kolorami, nagrodą będzie przejażdżka na zlocie:) Jeśli przeczyta to ktoś kto ma dostęp do części od tego modelu, proszę o kontakt. Pozdrawiam.
|
|
| Autor: | kenji [ Śro, 07.02.2007, 22:32 ] |
| Temat postu: | |
Nie sÄ…dzisz, ĹĽe fotki sÄ… odrobinke za duĹĽe? Witam na forum |
|
| Autor: | Ursus [ Śro, 07.02.2007, 22:44 ] |
| Temat postu: | |
Balroog napisał(a): Witam wszystkich oplowiczĂłw Witam serdecznie Balroog napisał(a): I tutaj wĹ‚aĹ›nie ogĹ‚aszam plebiscyt na kolor mego Opla bo nie mam pojecia na jaki siÄ™ zdecydować Ja bym pomalowaĹ‚ go na czerwono - coĹ› podobnie jak na tej fotce
|
|
| Autor: | Balroog [ Śro, 07.02.2007, 22:45 ] |
| Temat postu: | |
kenji napisał(a): Nie sÄ…dzisz, ĹĽe fotki sÄ… odrobinke za duĹĽe? Lepiej duĹĽe niĹĽ wcale |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|