Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Opel Rekord D/Commodore B
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=14&t=1295
Strona 1 z 2

Autor:  Guerrillero [ Nie, 13.06.2004, 21:04 ]
Temat postu:  Opel Rekord D/Commodore B

Image Image Image Image Image Image Image Image

A to wersja Commodore

Image Image Image Image Image Image

Autor:  lordzofmafia [ Nie, 13.06.2004, 21:14 ]
Temat postu: 

Ten ma fantastyczną linię typową dla lat '70. Opel tym modelem potwierdził, że dla bogatych kryzys naftowy nigdy nie miał miesca. To auto miało przede wszystkim być wygodne i szybkie. O spalanie nikt się nie martwił.

Autor:  markus [ Nie, 13.06.2004, 22:56 ]
Temat postu: 

Commodore jest OK.

Autor:  Tomasz [ Pon, 14.06.2004, 7:45 ]
Temat postu: 

Tutaj już do sedana nic nie mam - wszystko jest wręcz fenomenalne!

t.m.

Autor:  el_ [ Pon, 14.06.2004, 19:05 ]
Temat postu: 

Kolejny piękny Opel... czy doczekamy się z powrotem takich wspaniałych casów...

Autor:  Ice [ Pon, 14.06.2004, 20:32 ]
Temat postu: 

Tomasz napisał(a):
fenomenalne!

I więcej słów nie trzeba

Autor:  Dee [ Czw, 01.07.2004, 16:10 ]
Temat postu: 

a ja pomarudzę... ale na pewno nie na Commodore'a! Wspaniałość!

Autor:  lordzofmafia [ Czw, 08.07.2004, 0:31 ]
Temat postu: 

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(c): commodore-b.com

Autor:  Kobi [ Czw, 08.07.2004, 9:00 ]
Temat postu: 

Kiepska jakoĹ› miniaturek :lol: ale ale ale galeria fajne :wink:

Autor:  el_ [ Czw, 08.07.2004, 11:46 ]
Temat postu: 

Co tam miniaturki... autko zahefajne...

Autor:  lordzofmafia [ Czw, 08.07.2004, 12:20 ]
Temat postu: 

Dj Boowzy napisał(a):
Kiepska jakoĹ› miniaturek :lol: ale ale ale galeria fajne :wink:


Bo miniaturki to gif'y.

Autor:  Ice [ Czw, 08.07.2004, 12:33 ]
Temat postu: 

Oj bardzo nieliczne mi sie ... nie spodobały ;)

Autor:  Seth [ Czw, 08.07.2004, 12:41 ]
Temat postu: 

piękne, po prostu piękne, jak wieszośc coupe z lat 70ych(sedanów zresztą też :P )

Autor:  K0RN [ Sob, 17.07.2004, 20:59 ]
Temat postu: 

coraz coraz bardziej przekonuje sie do Opla :lol: :twisted: a sic z KW....haha :P :twisted:

Autor:  kenji [ Nie, 07.01.2007, 15:25 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

hurcik z garagetu.org

Autor:  james_gastovski [ Pon, 08.01.2007, 13:36 ]
Temat postu: 

Piękny - nie to co dzisiejsze Ople.

Autor:  Balroog [ Śro, 07.02.2007, 20:56 ]
Temat postu:  Nowy Rekord

Witam wszystkich oplowiczĂłw:) przdstawiam Wam mĂłj nowy nabytek.

Chyba nie musze pisać co to za auto? Pojemność 1.9, skrzynia manualna czwóreczka, 1972 rocznik.

W tym tygodniu jedzie do warsztatu po nowy lakier. I tutaj właśnie ogłaszam plebiscyt na kolor mego Opla bo nie mam pojecia na jaki się zdecydować:) podsyłajcie fotki z ciekawymi kolorami, nagrodą będzie przejażdżka na zlocie:)

Jeśli przeczyta to ktoś kto ma dostęp do części od tego modelu, proszę o kontakt.
Pozdrawiam.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Autor:  kenji [ Śro, 07.02.2007, 22:32 ]
Temat postu: 

Nie sÄ…dzisz, ĹĽe fotki sÄ… odrobinke za duĹĽe? :wink:
Witam na forum :mryellow:

Autor:  Ursus [ Śro, 07.02.2007, 22:44 ]
Temat postu: 

Balroog napisał(a):
Witam wszystkich oplowiczĂłw

Witam serdecznie :D
Balroog napisał(a):
I tutaj właśnie ogłaszam plebiscyt na kolor mego Opla bo nie mam pojecia na jaki się zdecydować

Ja bym pomalował go na czerwono - coś podobnie jak na tej fotce :)
Image

Autor:  Balroog [ Śro, 07.02.2007, 22:45 ]
Temat postu: 

kenji napisał(a):
Nie sÄ…dzisz, ĹĽe fotki sÄ… odrobinke za duĹĽe?


Lepiej duże niż wcale :wink: ale zmieniłem na mniejsze i jest chyba bardziejsze.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/