Samochody zabytkowe oraz te nieco młodsze, kultowe "Evergreeny" i kandydaci na nie
Sob, 21.08.2004, 14:39
Model:

(c) hecominiatues.com
Real:

(c) supercars.de
Dlaczego tu się znalazł?
Rocznik 1932, koszt 8.700.000 €. Waga 3.200 Kg. Pojemność: zaledwie
12.736 cmÂł. Jak moja wanna
Sob, 21.08.2004, 14:46
Piękne auto a kosztuje tyle bo jakiś kolekcjoner milioner za nie tyle dał
Sob, 21.08.2004, 15:02
Boski! Maybach i RR wymiękały przy nim.
Sob, 21.08.2004, 15:38
Reanimator napisał(a):kosztuje tyle bo jakiĹ› kolekcjoner milioner za nie tyle daĹ‚
Takie prawa wolnego rynku

Towar jest tyle wart, ile klient jest w stanie za niego zapłacić. Nawiasem mówiąc to 2 auto, w kolejności najdroższych na świecie.
Sob, 21.08.2004, 17:12
kosztuje teĹĽ tyle, bo wyrzeĹşbili ich 6 sztuk
Sob, 21.08.2004, 17:13
To samo co kleryk
Sob, 21.08.2004, 17:16
Spark^ napisał(a):To samo co
kleryk 
Nie znam nikogo takiego...
Sob, 21.08.2004, 17:19
miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo....
Sob, 21.08.2004, 23:14
K0RN napisał(a):miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo....

Bo to jest luxusowa limuzyna a nie auto sportowe. Kiedyś Bugatti takie robił.
Pon, 23.08.2004, 9:08
Nie jest autem sportowym, lecz:
(...) kaĹĽde Bugatti ma w sobie to coĹ›
That's right!
Pon, 23.08.2004, 10:21
To siÄ™ nazywa styl!
Pon, 23.08.2004, 11:53
Śwątynia na kołach... CUDO!
Pią, 12.11.2004, 21:38
To zdjęcię mnie rozwaliło
Jest po prostu boskie
Pią, 12.11.2004, 22:34
ten samochód jest wart tej sumki, pojemnośc silnika ..... nic nie mówie

, normalnie jestem w szoku
Pią, 12.11.2004, 22:52
CUDO, to słowo wyrazi wszystko.
A tak BTW to ostatnio dużo dobrych autek na forum, ciesz się że wyszliście z tego kryzysu.
Pozdrawiam
Pią, 12.11.2004, 23:35
niezla bryczka:D, zastanawia mnie tylko ile wycisneli z tych niemal 13 litrow pojemnosci??
Sob, 13.11.2004, 9:36
skoda miala podobne samochody w latach 30-stych
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.