Switch to full style
Samochody zabytkowe oraz te nieco młodsze, kultowe "Evergreeny" i kandydaci na nie
Wyślij odpowiedź

Bugatti Royale

Sob, 21.08.2004, 14:39

Model:
Image
Image
(c) hecominiatues.com
Real:
Image
Image
(c) supercars.de

Dlaczego tu się znalazł?
Rocznik 1932, koszt 8.700.000 €. Waga 3.200 Kg. Pojemność: zaledwie 12.736 cm³. Jak moja wanna :lol: :lol: :lol:

Sob, 21.08.2004, 14:46

Piękne auto a kosztuje tyle bo jakiś kolekcjoner milioner za nie tyle dał

Sob, 21.08.2004, 15:02

Boski! Maybach i RR wymiękały przy nim.

Sob, 21.08.2004, 15:38

Reanimator napisał(a):kosztuje tyle bo jakiĹ› kolekcjoner milioner za nie tyle daĹ‚

Takie prawa wolnego rynku ;) Towar jest tyle wart, ile klient jest w stanie za niego zapłacić. Nawiasem mówiąc to 2 auto, w kolejności najdroższych na świecie.

Sob, 21.08.2004, 16:47

Jak dotąd nie gustowałem zbytnio w takich starociach, ale czasy się zmieniają... JEST BOSKI :!: :!: :!: :!:

Sob, 21.08.2004, 17:12

kosztuje teĹĽ tyle, bo wyrzeĹşbili ich 6 sztuk :wink:

Sob, 21.08.2004, 17:13

el_payaco napisał(a):Jak dotÄ…d nie gustowaĹ‚em zbytnio w takich starociach, ale czasy siÄ™ zmieniajÄ…... JEST BOSKI :!: :!: :!: :!:

To samo co kleryk 8)

Sob, 21.08.2004, 17:16

Spark^ napisał(a):
el_payaco napisał(a):Jak dotÄ…d nie gustowaĹ‚em zbytnio w takich starociach, ale czasy siÄ™ zmieniajÄ…... JEST BOSKI :!: :!: :!: :!:

To samo co kleryk 8)

:shock: :?
Nie znam nikogo takiego...

Sob, 21.08.2004, 17:19

miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo.... :?

Sob, 21.08.2004, 23:14

K0RN napisał(a):miodne, ale cos tak niewyglda za sportowo.... :?


Bo to jest luxusowa limuzyna a nie auto sportowe. Kiedyś Bugatti takie robił.

Pon, 23.08.2004, 9:08

Nie jest autem sportowym, lecz:


(...) kaĹĽde Bugatti ma w sobie to coĹ›


That's right! :wink:

Pon, 23.08.2004, 10:21

To siÄ™ nazywa styl!

Pon, 23.08.2004, 11:53

Śwątynia na kołach... CUDO!

Pią, 12.11.2004, 18:44

Image Image
Image Image
Image
Image
Image
Image
Image Image
Image

(c)google

Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image

dałem linki bo za duże foto
http://bugattiscars.free.fr/Royales/Roy12.jpg
http://bugattiscars.free.fr/Royales/ROY5.JPG
http://bugattiscars.free.fr/Royales/weyman3.jpg
http://bugattiscars.free.fr/Royales/dbbw.jpg

(c)bugatticars

Pią, 12.11.2004, 21:02

No q*wa nie wiem co powiedzieć, normalnie mnie zatkało :shock: :shock: :?

ZAJEBIOZA .... na czterech kołAch. JA TAKIEGO CHCEEEE :!: :!: :!: :!: :twisted:

Pią, 12.11.2004, 21:38

To zdjęcię mnie rozwaliło
Image

Jest po prostu boskie :shock:

Pią, 12.11.2004, 22:34

ten samochód jest wart tej sumki, pojemnośc silnika ..... nic nie mówie :shock: , normalnie jestem w szoku

Pią, 12.11.2004, 22:52

CUDO, to słowo wyrazi wszystko.
A tak BTW to ostatnio dużo dobrych autek na forum, ciesz się że wyszliście z tego kryzysu.
Pozdrawiam

Pią, 12.11.2004, 23:35

niezla bryczka:D, zastanawia mnie tylko ile wycisneli z tych niemal 13 litrow pojemnosci??

Sob, 13.11.2004, 9:36

skoda miala podobne samochody w latach 30-stych :lol:
Wyślij odpowiedź