Wto, 16.01.2007, 9:36
Wto, 16.01.2007, 9:44
Czw, 25.01.2007, 0:45
Czw, 25.01.2007, 10:22
Czw, 25.01.2007, 11:51
stanko007 napisał(a):Ten to juz klasyk a takie mlodsze to po prostu stare graty
stanko007 napisał(a):Ciekawy samochodzik
Czw, 25.01.2007, 11:55
Sob, 27.01.2007, 8:33
Sob, 27.01.2007, 9:12
Sob, 27.01.2007, 9:27
Sob, 27.01.2007, 15:46
eĹ‚e piotr napisał(a):no cóż malczan to chyba klasykiem nie zostanie ze wzglÄ™du na swoje tandeciarstwo i badziewizm wykonaniowy:D jedyne co to ĹĽe stary jesti brzydki a wrÄ™cz ochydny i odpychajÄ…cy
POĹCZAK napisał(a):bo to nie jest stock, a jednak nie powinien byc w tuninguzgadlem?
HARNAĹš napisał(a):ZastanawiajÄ… mnie tylne lampy, one byĹ‚y zakĹ‚adane do malcĂłw czy to jakiĹ› tuning z lat 70 ?
Ursus napisał(a):Autko znam z innego forum juĹĽ i muszÄ™ pogratulować fajnego i zadbanego MaluszkaMoĹĽe byĹ› wrzuciĹ‚ wiÄ™cej fotek tego Malca, ale takich co by siÄ™ na tapetkÄ™ nadawaĹ‚y - coĹ› w podobnym klimacie jak ta u gĂłry
Pią, 02.02.2007, 17:10
Sob, 03.02.2007, 13:11
Nie, 04.02.2007, 13:09
Nie, 04.02.2007, 13:59
Moch napisał(a):U mnie juĹĽ dawno nie jest 24konneDziÄ™ki, za uznanie.
Śro, 07.02.2007, 11:09
Śro, 07.02.2007, 12:21
Śro, 07.02.2007, 12:46
Śro, 07.02.2007, 16:04
Moch napisał(a):nie zostaĹ‚ zbudowany do wygĹ‚upĂłw
Pią, 09.02.2007, 16:48
Sob, 10.02.2007, 12:21
Moch napisał(a):Stuningowany zostaĹ‚ po to jak to robiÄ… chociaĹĽby wĹ‚osi z Fiatami 500 - ĹĽeby pokazać, ĹĽe moĹĽna tro zrobić i moĹĽna zrobić porzÄ…dnie, bez krÄ™cania gĹ‚owami potem z politowaniem na ulicach