Switch to full style
Samochody zabytkowe oraz te nieco młodsze, kultowe "Evergreeny" i kandydaci na nie
Wyślij odpowiedź

Opel Rekord D/Commodore B

Nie, 13.06.2004, 21:04

Image Image Image Image Image Image Image Image

A to wersja Commodore

Image Image Image Image Image Image

Nie, 13.06.2004, 21:14

Ten ma fantastyczną linię typową dla lat '70. Opel tym modelem potwierdził, że dla bogatych kryzys naftowy nigdy nie miał miesca. To auto miało przede wszystkim być wygodne i szybkie. O spalanie nikt się nie martwił.

Nie, 13.06.2004, 22:56

Commodore jest OK.

Pon, 14.06.2004, 7:45

Tutaj już do sedana nic nie mam - wszystko jest wręcz fenomenalne!

t.m.

Pon, 14.06.2004, 19:05

Kolejny piękny Opel... czy doczekamy się z powrotem takich wspaniałych casów...

Pon, 14.06.2004, 20:32

Tomasz napisał(a):fenomenalne!

I więcej słów nie trzeba

Czw, 01.07.2004, 16:10

a ja pomarudzę... ale na pewno nie na Commodore'a! Wspaniałość!

Czw, 08.07.2004, 0:31

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(c): commodore-b.com

Czw, 08.07.2004, 9:00

Kiepska jakoĹ› miniaturek :lol: ale ale ale galeria fajne :wink:

Czw, 08.07.2004, 11:46

Co tam miniaturki... autko zahefajne...

Czw, 08.07.2004, 12:20

Dj Boowzy napisał(a):Kiepska jakoĹ› miniaturek :lol: ale ale ale galeria fajne :wink:


Bo miniaturki to gif'y.

Czw, 08.07.2004, 12:33

Oj bardzo nieliczne mi sie ... nie spodobały ;)

Czw, 08.07.2004, 12:41

piękne, po prostu piękne, jak wieszośc coupe z lat 70ych(sedanów zresztą też :P )

Sob, 17.07.2004, 20:59

coraz coraz bardziej przekonuje sie do Opla :lol: :twisted: a sic z KW....haha :P :twisted:

Nie, 07.01.2007, 15:25

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

hurcik z garagetu.org

Pon, 08.01.2007, 13:36

Piękny - nie to co dzisiejsze Ople.

Nowy Rekord

Śro, 07.02.2007, 20:56

Witam wszystkich oplowiczĂłw:) przdstawiam Wam mĂłj nowy nabytek.

Chyba nie musze pisać co to za auto? Pojemność 1.9, skrzynia manualna czwóreczka, 1972 rocznik.

W tym tygodniu jedzie do warsztatu po nowy lakier. I tutaj właśnie ogłaszam plebiscyt na kolor mego Opla bo nie mam pojecia na jaki się zdecydować:) podsyłajcie fotki z ciekawymi kolorami, nagrodą będzie przejażdżka na zlocie:)

Jeśli przeczyta to ktoś kto ma dostęp do części od tego modelu, proszę o kontakt.
Pozdrawiam.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ostatnio edytowany przez Balroog Śro, 07.02.2007, 23:10, edytowano w sumie 3 razy

Śro, 07.02.2007, 22:32

Nie sÄ…dzisz, ĹĽe fotki sÄ… odrobinke za duĹĽe? :wink:
Witam na forum :mryellow:

Śro, 07.02.2007, 22:44

Balroog napisał(a):Witam wszystkich oplowiczĂłw

Witam serdecznie :D
Balroog napisał(a):I tutaj wĹ‚aĹ›nie ogĹ‚aszam plebiscyt na kolor mego Opla bo nie mam pojecia na jaki siÄ™ zdecydować

Ja bym pomalował go na czerwono - coś podobnie jak na tej fotce :)
Image

Śro, 07.02.2007, 22:45

kenji napisał(a):Nie sÄ…dzisz, ĹĽe fotki sÄ… odrobinke za duĹĽe?


Lepiej duże niż wcale :wink: ale zmieniłem na mniejsze i jest chyba bardziejsze.
Ostatnio edytowany przez Balroog Śro, 07.02.2007, 23:18, edytowano w sumie 2 razy
Wyślij odpowiedź