Switch to full style
Samochody zabytkowe oraz te nieco młodsze, kultowe "Evergreeny" i kandydaci na nie
Wyślij odpowiedź

ISO LeLe

Wto, 21.03.2006, 12:11

Rocznik 1969
Silnik 8 cylindrowy w układzie V o pojemności 5.8l. i mocy 333km.
V-max - 234km/h
przysp. 0-100 - 7.6s.

Image
Image
Image

źródła: http://www.classic-car-collection.co.uk
iso-rivolta.com
http://www.barchetta.cc

Wto, 21.03.2006, 12:21

... dobry wĂłz ... na jego podstawie chyba zrobili wyglÄ…d pierwszego passata :twisted: :evil: :twisted: ...

Wto, 21.03.2006, 15:06

Niezły silnik i jeszcze lepsze osiągi choć opakowanie niezbyt ładne :?

Wto, 21.03.2006, 20:02

Niezły silnik i jeszcze lepsze osiągi choć opakowanie niezbyt ładne Confused


zgadzam się, świetny silnik w parze z którym nie idzie wygląd, szczególnie tył jakiś niepotrzebnie udziwniony :?

Re: ISO LeLe

Czw, 31.01.2008, 17:39

No to odkopujÄ™ :twisted:

I zasadniczo nie zgadzam siÄ™ z przedmĂłwcami, toĹĽ to cudo jest! Jestem obecnie absolutnie zafascynowany tymĹĽe samochodem.

Re: ISO LeLe

Czw, 31.01.2008, 18:16

Nigdy o nim nie słyszałem, ale zgadzam się z Jamesem, jest piękny :shock: Szczególnie ten drugi, z chromami zamiast plastików :P

Re: ISO LeLe

Pon, 04.02.2008, 14:56

Przypomina mi pewną Alfe Romeo, ale za &%^ nie moge sobie przypomnieć jaki model...

Re: ISO LeLe

Pon, 04.02.2008, 15:26

MaddDogg napisał(a):Przypomina mi pewnÄ… Alfe Romeo, ale za &%^ nie moge sobie przypomnieć jaki model...


Pewnie chodzi Ci o Montreal:

Image

Re: ISO LeLe

Wto, 05.02.2008, 10:37

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

źródło:californiaclassix.com

Re: ISO LeLe

Wto, 05.02.2008, 16:12

Tyłek ma trochę dziwny. Wnętrze jest jak na tamte czasy b.fajne. :wink:

Re: ISO LeLe

Śro, 20.02.2008, 0:52

To był wspaniały wóz :!: i pomyśleć, że ta firma upadła :cry:

Re: ISO LeLe

Pią, 29.11.2013, 16:02

Panta rei...


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
classicdriver.com
Wyślij odpowiedź