| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Instalacja rekuperacji https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=13&t=44173 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | igor33 [ Pią, 26.06.2026, 10:19 ] |
| Temat postu: | Instalacja rekuperacji |
Krótkie pytanie. Rekuperacja - wady / zalety? Warto / nie warto ? Jakie koszty założenia / utrzymania itp. Ktoś ma i się wypowie ? Zastanawiam się mocno nad tym tematem, czytałem trochę o tym i jestem bardziej na tak niż na nie, ale chciałbym poznać również Wasze opinie na ten temat. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://ultrawent.pl/ Co o nich sądzicie? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|