Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Instalacja rekuperacji
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=13&t=44173
Strona 1 z 1

Autor:  igor33 [ Pią, 26.06.2026, 10:19 ]
Temat postu:  Instalacja rekuperacji

Krótkie pytanie.
Rekuperacja - wady / zalety? Warto / nie warto ? Jakie koszty założenia / utrzymania itp.
Ktoś ma i się wypowie ?
Zastanawiam się mocno nad tym tematem, czytałem trochę o tym i jestem bardziej na tak niż na nie, ale chciałbym poznać również Wasze opinie na ten temat.

Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://ultrawent.pl/ Co o nich sądzicie?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/