Obecny czas: Czw, 25.04.2024, 2:18




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Forumowicze o Forumowiczach 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Wilu użytkownik który na stałe jest związany z forum sś, właściwie jedyna osoba z forum z którą miałem jakiś kontakt poza sś (gg) człowiek bardzo pomocny. Jedyne co mnie w nim trochę drażni to czasami zbyt blachy sposób opisywania aut, ale nikt nie jest bez wad. Jeden z filarów naszego forum bez którego nie było by tak samo. :wink:

Kobi stanowczo wolałem jego poprzedni nick, był zdecydowanie bardziej oryginalny :wink: Człowiek młody aczkolwiek dojrzały jeśli chodzi o wypowiedzi, użytkownik na stałe związany z forum, jeden z jego składników. Wady to ślepa miłość do Maybacha :twisted:

Ice sytuacja podobna jak z ww osobnikiem, stały bywalec :wink: do tego spore poczucie humoru, widać to w dziale forum ale również sposobie pisania postów, ostatnio coś jest go mniej. Człowiek nie trawi białych kloszów lamp :roll:

el_payaco trudno jest mi o nim coś napisać konkretnego, kolega po fachu, w sumie też nie wiem jakie są jego gusta motoryzacyjna, tajemniczy człowiek. Fan Skyline.

Reanimator użytkownik bardzo uparty, nieobiektywny, kłótliwy, czasami chamski, świat samochodów dzieli na te co mu się podobają reszta to guano. Trudno mu cos wytłumaczyć i nigdy nie przyzna sie do pomyłki. Ale bez niego jest jakoś smutno :(

Spark^ krótko i zwięźle o tym osobniku (tak jak jego posty), spoko koleś :wink: Nie toleruje czarnych felg.

lordzofmafia hmh fan Opla, przeciwnik VW, spora wiedza o samochodach i fajny styl pisania postów. Tajemniczy człowiek, niewiele o nim wiadomo :roll: choć chyba widziałem jego fotkę. Ma ładny avatar :wink:

Seth łączy nas wspólna nienawiść do Mercedesów :twisted: a dzieli uczucie do marki Porsche. Kolejny stały bywalec, konkretny koleś, zna sie na autach, czego dowodem jest częste udzielanie sie w dziale mechaniki. Czasami mnie wkurza.

markus jeden z bardziej cenionych przeze mnie użytkowników, co prawda jego sympatia i sposób pisania o Mercedesie powoduje u mnie szczerą złość ale szanuje jego poglądy. Świetne rzeczowe posty, w kązdym aucie próbuje znaleźć jakiś plus. Szkoda że go ostatnio nie widać :|

spider pomimo że nastukał sporo postów trudno jest mi o nim coś napisać, na pewno nie trawi centralnych wydechów, jest posiadaczem auta marki Skoda i raczej trzyma poziom.

Tomasz nasz Admin, i wzór dla innych administratorów, obiektywny, tolerancyjny, nie ponoszą go emocje, cierpliwy. "Ojciec" naszej wspólnoty :wink: nie udzielam sie zbytnio na innych forach ale taką właśnie postawę powinien prezentować administrator.

K0RN był chwilę ale już go nie ma, za krótki czas aby wyciągnic jakieś wnioski

Chicken mój ulubiony użytkownik, naprawdę z przyjemnością czytam jego posty. To chyba jedyny człowiek na forum który uwielbia wszystkie auta. W każdym poście przynajmniej 5 razu musi się znaleźć słowo piękny. I to jest właśnie piękne, prawdziwa miłość do motoryzacji :wink:

eF użytkownik kompletnie inny od reszty. Jego posty sa wręcz poetyckie, ale często bardzo trafne. Niebanalne podejście do niektórych spraw, szkoda że już u nas nie bywa.

fischer777 miał dość mocne wejście i sporo krytyki na początek, teraz jest to stały bywalec.

DeusZ po wstawieniu się za mną w pewnej sprawie sporo zyskał w moich oczach, w życiu jest człowiek któremu raczej można zaufać. Jeden z niewielu użytkowników którzy Pisza zacne posty choć szczerze czasami leje wodę po prostu :twisted: ale nie ma co spoko gość :wink: wiecznie zajęty.

-=Sadek=- początki nie byłe najlepsze, ale chłopak sie wyrobił i teraz trzyma poziom, fan aut terenowych i to..... wszystko :wink:

kuules o nim można długo, nasz nadworny szperacz, często wynajduje niezłe rewelacje, czasami trochę śmieci ale to normalne w tym zawodzie :wink: ma mała manie zakładania tematów i opiernicznia innych userów. Niewiele o nim wiadomo, pomimo że zakłada sporo tematów, rzadko kiedykolwiek wyraża swoją opinię o jakiś autach, trzyma sie zasad choć czasami powinien wrzucić na luz :wink:

POŃCZAK radosne podejście do życia, pomimo że udziela się regularnie jakoś nie moge wyrobić sobie opinii o nim, może dla tego ze rzadko pisze na temat, najczęściej nie wyraża opinii o jakimś aucie tylko np: "fajnie by to bło przerobić a RWD". fan drifftingu i gier chyba.

Guerrilleronasz zagraniczny przyjaciel :wink: posiada nick którego nie sposób wymówić i dość konkretne podejście do samochodów, konkretny, rzeczowy.

Sonsiatt przez pewien czas udzielał się regularnie ale pewien czas temu słuch o nim zaginął, raczej trzymał poziom choć zbytnio sie nie wychylał.

Dee jeden z tych użytkowników którego posty czyta sie z prawdziwą przyjemności, konkretnie z humorem, trafne analogie.

ixxos bez niego dział aut ciężkiej kategori by nie istniał, luzackie podejście do życia, tak mi się zdaje obserwując jego osobę. :wink:

HARNAŚ pamiętam jak udzielał sie regularnie, miał małe kłopoty, później przestał sie pojawiać może dlatego ze jest zarejestrowany na wszystkich możliwych forach o motoryzacji :twisted:

Opel Vectra FUN zaślepiony fan Opla, często wypisuje bzdury ale to dobry chłopak.

Jacub nic mi o nim nie wiadomo.

ToHrn alias Viper, pamiętam jego wypracowania (bo trudno to nazwać postami :wink: ) człowiek bardzo rzeczowy szkoda że znikł.

Szefo jeden z najbardziej wyróżniających się użytkowników, w negatywny sposób niestety, było z nim sporo wojen, było sporo nieprzyjemnych słów itp. Człowiek nieobiektywny, zapatrzony w jedna markę, przez niego marka Seat straciła w moich oczach. Czasami były chwile że można było z nim normalnie podyskutować ale takie momenty należały do rzadkości.

Szakall69 nie wiem kiedy od zdążył nastukać tyle postów :roll: .

Porsche hmh fan Porsche co jest jak najbardziej na plus, ogólnie miłośnik Niemieckiej motoryzacji, reszta to śmieci no może poza Peugeotem

AddMaster zabawny człowiek, mało wyszukany ale śmieszny styl. Większość aut to dla niego Shit. Szkoda że już u nas nie bywa bo to zabawny człowiek był. :wink:

tomek na początku myślałem że to kolejny 14- nasto latek który nie wie co pisze, takie miałem wrażenie, szybko jednak okazał sie bardzo cenny użytkownikiem (30 lat, żona, dzieci), szczególnie w dziale mechaniki samochodowej (w końcu jest mechanikiem) szkoda że już sie nie odzywa.

to tyle wszyscy co majÄ… 1000+ postĂłw :wink:

pozdrawiam

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Ostatnio edytowany przez johny, Śro, 18.01.2006, 18:49, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 18.01.2006, 14:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post 
Przypatruje sie Wam od dluzszego czasu, tak wiec pozwoliłem sobie co nieco napisac. Ostrzegam, ze miejscami moze byc ostro :twisted:

Wilu Łaczy nas miłosc do McLaena, Dzieli natomias nienawisc do Mercedesa. Odbieram go jako wyluzowanego, skłonnego do zartow. Jego wypowiedzi na dany temat czesto wywołuja usmiech na mej twarzy (nie ironiczny ale przyjazny) Jest OK ! :wink:

Ice Troche poznałem go na aG jak tam sie jeszcze udzialał... Osoba z ogormna wiedza i niebanalnym poczuciem chumoru. Potrafi pomuc. Nie bede odgrzebywał tego co miało miejsce w wakacje bo nie ma sansu... odbieram go pozytywnie.

Kobi Wspolna miłosc do Maybacha :) odrazu rzucił mi sie w oczy. Bardzo dziekuje mu, ze mi pomogl jak robiłem kompendium o tej marce. Równiez fan Mercedesa. A ponatto mieszka bardzo blisko mnie :) Bardzo Cie lubie.

el_payaco Wzorowy mod na aG :twisted: Bardzo milo sie z nim klika na czacie oraz na GG. Jest konkretny oraz pomocny. Bardzo wyluzowany... spadałem z fotela jak opowiadał to co sie działo w Pradze :) Równiez bardzo pozytywna postac.

Seth Wierny fan Corvetty. i Wielki anty-fan Mercedesa :cry: równiez miły i pomocny. Nie znosi błedów ortograficznych. Pozatym wali prosto z mostu jak cos mu sie nie podoba i nie owija w bawełne. Równiez dobrze mi sie z Toba rozmawia na GG. Szybko wracaj do zdrowia :) Pozdro.

johny Tutaj nie moge napisac dobrego zdania... saslepiony fan Audi i tyle. Nienawidzi Mercedesa i nawet jak wiekszosc jest za nim on i tak musi pokazaj jaki Mercedes to shit. Smiesza mnie jego porownanie gdzie na sile daje Mercedesa tylko po to aby go oczernic. Nawet nie musi pisac swojego zdania... po rozmieszczonych miejscach na ankiecie widac jak bedzie głosował. Czesto wywoluje na mej twarzy iroiczny usmiech... sory ale taka jest prawda.
Edit 18.07.2006
Johny od czasu kiedy napisałem tego posta dosc znacznie sie zniemił w mojej ocenie i to na lepsze. Teraz zupełnie inaczej podchodze do tego człowieka, mysle, ze w gruncie rzeczy jest pozadna osoba i mozna by sie było dogadac na zywo... a roznice sa zawsze, to nawet lepiej :)

Tomasz Nie znam go w ogole. Byc moze daltego, ze teraz raczej sporadycznie cos pisze. Mimo wszytsko napewno jest oddany dla forum.

Szefo Takiego jeleńia jeszcze nie widziałem :shock: :shock:

POŃCZAK Bardzo pozytywne podejscie do zycia. Szalony i bardzo zabawny. Nie znam zbytnio jego ulubionych marek. Wiem natomiast, ze to wielki fan driftu. Odbieram go bardzo pozytywnie.

Markus Chyba jedyny fan Mercedesa w "The Twins: (jak zrobiłem bład to sory) Czesto mam podobny gust jak on. Miłosnik chyba wszytskich samochodów. Dla mnie jest OK

Kuules Skad on bierze te wszytski fotki prototypow :?: :shock: Nadwory szperacz. Napewno bardzo wartosciowa osoba na tym forum. Troche z nim pogadałem na czacie i odbieram go bardzo dobrze. Mysle, ze do mnie on ma podobny stosunek choc pewny nie jestem. Ogolnie to wielki respekt dla Ciebie!

Co do reszty to nie mam zdania albo mam chwilowe zacmienie i ich nie pamientam...

_________________
собаке где деньги?


Ostatnio edytowany przez Wielblad, Pon, 17.07.2006, 22:41, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 11.03.2006, 21:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Toronto Poland
Samochód: Volvo V-50 + Panda
Post 
Witam,
nie jestem dlugo na tym forum - moze rok, moze troche wiecej. Cenie sobie wypowiedzi takich osob jak Reanimator, Seth, Wilu, kuulues, Markus, johny, kobi i kilkunastu innych (prawie wszystkich). Lubie otwarta dyskusje, rzetelne informacje. Nie znosze klap na oczach i zasciankowosci (vide Szefo). Na szczescie Seata bardziej lubie niz tego osobnika, ktorego to kiedys odwiedze by wyjasnil mi o co mu chodzilo w tekscie o mojej zonie i moich pryszczach (pryszcze to ja 17 lat temu mialem :P)... Duzo jezdze po kraju (do 100.000 rocznie) wiec i Bialystok odwiedze kiedys ponownie (ladne miasto). Poza tym, lubie to forum ze wzgledu chyba na spokoj. Skupianie sie na autach, ocenach, analizach, porownaniach. Rzeklbym, "czasami tak pieknie sie roznimy". I o to chodzi. Pozdr.

PS. Sila tego forum jest to, ze latwiej powiedziec kogo nie lubimy. To znaczy, ze to forum dziala tak jak powinno.

_________________
|---------------------------------------------------------------------------------------|
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat


Czw, 23.03.2006, 20:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Nadszedł czas uaktualnić moją wypowiedź. Minął w końcu rok kiedy ją pisałem.

lordzofomafia - przyznałeś się zbóju, że mnie nie trawiłeś za Opla :wink: Ja miałem podobnie - wydawałeś mi się przemądrzałym typem. No ale poznaliśmy się osobiście jakiś czas temu i - jak sam już wiesz - nie jest tak źle :) A tak poważnie - bardzo konkretny facet, można z nim rozmawiać na każdym temat, wspaniały kompan do rozmów (i nie tylko), ma sporą wiedzę na temat aut. Szkoda, że tak rzadko udziela się na forum, szkoda że nie byliśmy dawno na piwku ale to się zmieni bo zima poszła (prawie) w cholerę.
Johnny - nie znam go osobiście ale żywię dlań ogromną sympatię i szacunek. Jest co prawda niepoprawnym fanem Audi ale "każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma" :wink: Cenię go za rzetelność, zwartość i konkretność wypowiedzi oraz za ogromny wkład pracy w życie naszego forum. Jest twórcą wielu naprawdę ogromnie ciekawych tematów, porównań i ankiet. Mam nadzieję, że poznamy się kiedyś osobiście!
Guerrillero - ech, ze Zbyszkiem to jest ciekawa historia. Poznaliśmy się kawał czasu temu na GG, potem doszło między nami do naprawdę głupiego spięcia, które poszło jakiś czas temu w zapomnienie. Inteligentny człowiek o wyrazistych poglądach politycznych (notabene bardzo zbliżonych do moich). Fan głównie starej i to nietuzinkowej motoryzacji. Cenię go za konkretne i wyraziste wypowiedzi oraz za to, jaki jest.
Seth - naszego moda też miałem okazję poznać osobiście podczas ubiegłorocznego zlotu. Bardzo sympatyczny gość, z naprawdę dużą wiedzą nt. motoryzacji. Jest miejscami dość uszczypliwy i czasem przemądrzały :wink: ale jest naprawdę OK.

Jak poznam bliżej jeszcze kogoś z Was, nie omieszkam dopisać stosownego posta :>

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 06.04.2006, 18:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
A ja od dłuższego czasu chce napisać o forumowiczu Cichy Asasyn... po nietuzinkowym nicku bałem się idiotyzmów...
A to najlepszy przykład, że można wjesc do społeczności bez żadnych zgrzytów. Po kilku postach widać, że swój i czuje jak by to był ktoś z starej gwardii. Więcej takich nowych userwów ;) ! Pozdrawiam.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 06.04.2006, 20:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Minęło trochę czasu od momentu naszych ostatnich wypowiedzi , zdążyliśmy się poznac lepiej , a i dużo nowych forumowiczów pojawiło się na forum proponuje wprowadzic drugą serię w tym temacie z "aktualizacją". :wink:

Ice - Ice ma bardzo duże poczucie humoru , nieraz czytając jego trafne wypowiedzi płakałem ze śmiechu , gdy gadam z nim na gg mam wrażenie jakbym znał go od zawsze , zmienia się na leprze po tym jak wyszedł z pod zgubnego wpływu eF'a na jego osobę :twisted: , według mnie jest jedną z ważniejszych osób na forum , ponadto podnosi nam średnią , w końcu te 10000 postów robi swoje. :twisted:

Reanimator - mimo długiej nieobecności to wciąż nasz stary dobry Rea , po powrocie wywołał wsród nowych forumowiczów spory szok swoim ostrym jak brzytwa charakterem , sam jak już kiedyś napisałem unikałem go na forum zeby broń boże się nie przyczepił do mnie ale gdy go dobrze poznałem mogę powiedziec że jest świetnym kolegą , niedawno powrócił na forum , oczywiście z wielkim HUKIEM :twisted:.
Tak trzymaj :!: :!: :!:

El_Payaco - jest osobą którą najlepiej znam na tym forum mamy za sobą już 3 spotkania , człowiek który stawianego piwa nigdy nie odmówi :twisted:.Zawsze miło mi się z nim rozmawia , El_Payaco to dobry kumpel , i z niecierpliwością oczzekuje kolejnego spotkania przy piwie (a co? mamy gadac o suchym pysku?? :twisted: ).

Wilu - osoba z którą z niecierpliwościa oczekuje spotkania , obecnie znajduje się on poza moim zasięgiem wiec jest to niemozliwe , ale licze że gdy tylko się pojawi to się uda nam wreszcie spotkac ,Wilu jest osobą której nigdy nie odmówił bym rozmowy na gg , zawsze miło mi się z nim rozmawia.(podpisano - z alkoholem oczekujący , DEBOSY :twisted: )

Spark^ - zaginiony w akcji , praktycznie go nie widuje , a szkoda bo chętnie bym z nim pogadał.

DeusZ - nasz forumowy pracuś , wyczekuje z niecierpliwością spotkania z tym panem , patre razy nam sie spotkanie nie udało , umawiamy się od dłuższego czasu ale jeszcze nam się nieudało z przyczyn losowych.Ale obecnie wolnego czasu mu przybyło , częściej gadamy na GG , więc mam nadzieje że spotkanie w końcu się uda. :)

Kuules - główny trzon działu Prototypy , dzięki niemu zawsze mamy świeże informacje , ciesze się że jest z nami na tym forum , niemieliśmy czasu pogadac na gg ale czasami spotykam go na czacie aG , więc wtedy męcze go swoją osobą :twisted: .Oby tylko go nie zabrakło pośród nas.

Tomasz - nasz administrator się gdzieś ostatnio zabunkrował i coś żadko go widac. :twisted:

Ixxos - tak jak i Kuules drugi główny trzon tego forum tyle że działu o Ciężarówkach , na forum pisze dużo i mądrze , i mam nadzieje że pozostanie tu baaardzo długo.

Harnaś - bardzo dobry kumpel tyle że ostatio gdzieś znikną z zasięgu mojego wzroku , mam nadzieje że uda mi się z min pogada na GG w niedługim czasie.

Wielbłąd - człowiek pochodzący z aG , jest jedną z 2 osób z aG z którą rozmawiam , bardzo dobry kumpel , chętnie z nim prowadzę długie debaty na gg , stały bywalec czatu aG , ma ogromne poczucie humoru , pochodzenie jego nick'u jest rozbrajajace.

eF -to był dopiero gagatek , zawsze wprowadzał na forum dużo zamieszania ale ostatnio eF zabrał swoją forumową puszkę pandory i gdzieś odszedł , z powodów mi nieznanych.
WRACAJ z powrotem ze swoim chaosem!!! :twisted:

Markus - ostatnio mało gadamy , a szkoda bo chętnie bym z nim pogadał.

Później wypisze resztę.

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Nie, 07.05.2006, 18:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
ja siedze na tym forum ponad rok i pasożytuje na Adminie ale jak sie tylko odkuje z kasą to moze cos wrzuce :wink: ale powiem wam że na tym forum nie ma jakichs wojen,kłótni ogromnych i dlatego to forum ma wspaniałą atmosferę.i nie bedę oceniał was po kolei bo ja was wrzystkich szanuję i szanuje wasze zdanie.To całe forum jest Wielkie i wogóle wrzyscy userzy są wy*ebani w kosmos.JESTEŚCIE NAJWSPANIALSZYM FORUM JAKIE MOJE OCZY WIDZIAŁY :!: :!: :!: :!: (i autogaleria niech się schowa i bierze z nas przykład)

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Pon, 08.05.2006, 19:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Jako, że minęło już sporo czasu odkąd wypowiadałem się na temat kolegów i przyjaciół z Forum i od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło postanowiłem wypowiedzieć się wtym temacie raz jeszcze i poszerzyć swoją listę o kilka osób.

Tomasz ojciec dyrektor i zaĹ‚oĹĽyciel :twisted: , czĹ‚owiek do ktĂłrego mam niesamowity szacunek i postać, z ktĂłrÄ… bardzo szybko siÄ™ (jakby to powiedzieć) zintegrowaĹ‚em :mryellow: . WciÄ…ĹĽ mam w pamiÄ™ci nasze dyskusje pozaforumowe, niejednokrotnie kilkugodzinne dyskusje na gg po krĂłtkie „rozmĂłwki” przez Skype’a :wink: . Obecnie kontakt nam siÄ™ caĹ‚kowicie urwaĹ‚ :cry: . No ale wiem jak to jest jak siÄ™ pracuje przez pół dnia dlatego wcale nie mam o to do niego ĹĽalu. Dla mnie w dalszym ciÄ…gu jest przyjacielem, tyle ĹĽe teraz trochÄ™ bardziej odlegĹ‚ym :/

Markus – brat :!: czĹ‚owiek z ktĂłrym ZAWSZE i na kaĹĽdy temat mogÄ™ pogadać. W sumie to chyba jedyny czĹ‚owiek z „sieci” przed ktĂłrym mogÄ™ siÄ™ caĹ‚kowicie otworzyć. Nigdy nie spotkaliĹ›my siÄ™ ale niejednokrotnie rozmawialiĹ›my telefonicznie, chĹ‚op zna kaĹĽdy mĂłj problem (a jest tego teraz wiÄ™cej niĹĽ wĹ‚osĂłw na gĹ‚owie :/ ) ja mniej wiÄ™cej wiem co siÄ™ u niego dzieje, jakoĹ› siÄ™ wspieramy w miarÄ™ moĹĽliwoĹ›ci., dyskutujemy, wymieniamy poglÄ…dy … Ĺ›wietny gość :!: Ostatnio z racji tego ĹĽe jestem na emigracji nasz kontakt ogranicza siÄ™ do kilku zdaĹ„ na gg, częściej jednak do siebie mailujemy :wink: . Mam nadzieje, ĹĽe nadrobimy to wszystko :!:

Reanimator człowiek który po kilkumiesięcznej izolacji społecznej zmienił się nie do poznania. Kontakt nam się całkowicie urwał i tak już niestety pozostanie. Chamski, arogancki, nie dający sobie nic powiedzieć, wszystko wiedzący najlepiej, czepiający się o byle co czy trzeba czy nie trzeba :roll: Na jego przykładzie najlepiej widać co wojsko robi z ludźmi. Sorry że to piszę ale taka jest prawda i nie będę nikomu oczu mydlił że jest inaczej. Tyle w tej kwestii.

Ice szofer Dusz formowy dawca humoru :!: ostatnio tez gdzieś zaginął w akcji :/ mało aktywny ale fajnie się czyta jego posty. Poza forum bardzo wesoły i nieraz przez niego rotfla zaliczyłem :wink:

DeusZ – bliĹşniak (jak sam mnie kiedyĹ› nazwaĹ‚) niezwykle szczery i sympatyczny czĹ‚owiek, zawsze chÄ™tny do pomocy, jedna z dwĂłch osĂłb na forum ktĂłra ĹĽywo interesuje siÄ™ mojÄ… obecnÄ… sytuacjÄ…, potrafi pocieszyć i dodać otuchy :!: Rozmowa z nim to czysta przyjemność. Ostatnio zapracowany wiÄ™c rzadziej rozmawiamy niĹĽ zwykle :cry:

Debosy tego gościa przedstawiać nie muszę :twisted:. Nie mogę się doczekac spotkania z nim :wink: widać że lubi dobrą zabawę i (podobnie jak Spark^) napoje regeneracyjne :P Bardzo pomocny chłop, pomógl mi w kilku ważnych sprawach i za to jestem mu bardzo wdzięczny. Taj jak mu kiedyś obiecałem odwdzięczę się :!: Tak więc Wojtek trenuj bo nie znasz dnia ani godziny :twisted:

HarnaĹ› druga osoba z forum, ktĂłra wie co i jak  czasem udaje nam siÄ™ zamienić parÄ™ sĹ‚Ăłw, gĹ‚ownie jak potrzebuje jakiĹ› kawaĹ‚ek ktĂłrego nie moĹĽe zdobyć :wink: . Szalenie kulturalna postać. Na poczÄ…tku waliĹ‚ posty gdzie popadĹ‚o potem wydoroĹ›laĹ‚ i teraz jest z niego poĹĽytek :twisted:

Lordzofmafia rozmawiamy sporadycznie ale jak już nam się uda to konkretnie i na temat (a tych nam nigdy nie brakuje). Zaraziłem go moją ulubioną muzyką ale chyba tego nie żałuje :wink: Szczery i otwarty.

Johny dawno nie rozmawialiśmy, ale człowiek całkiem w porządku. Fan Audi, dał się poznać jako człowiek, który rozkręca dział Tuning. Pisze przemyślane posty choć do dzis nie wiem kiedy on ich tyle nastukał :wink:

Kuules bez niego dział prototypy by leżał i kwiczał :!: Właściwie poza forum nie mam z nim żadnego kontaktu więc nic więcej więcej nim powiedzieć nie mogę :/

El_payaco jest na forum odkąd pamiętam, parę razy rozmawialiśmy na gg ale już nie pamiętam kiedy to było ostatnio. Dawniej bardziej się udzielał teraz bardziej pochłonięty swoją stroną i forum :/

Spider poza forum żadnego kontaktu :/ podobnie jak el dawiej bardziej się na forum udzielał teraz pisze sporadycznie ale z sensem :wink:

-=Sadek=- fan offroad’u, na poczÄ…tku dziaĹ‚a mi na nerwy bo pierdoĹ‚y pisaĹ‚, teraz siÄ™ uspokoiĹ‚ i chwaĹ‚a mu za to :!:

Fisher777 podobnie jak w przypadku Sadka. Poza forum kontaktu ZN nim nie mam ĹĽadnego.

Kobi forumowy weteran, młody ale na swój sposób dojrzały. Dawniej sypał galeriami teraz chyba mu się to znudziło. Dawniej udało nam się zamienić parę słów na gg teraz kompletnie nie mam z nim kontaktu.

Spark^ poza sporadycznymi rozmowami pratycznie zero kontaktu. Dawniej jakoś udawało nam się częściej pogadać (gg Skype) lubi dobą zabawę i napoje regeneracyjne :wink:

Seth kolejny z tych, z którymi kontakt mi się urwał, fan Forda i wyścigów. Duża wiedza techniczna. Zapamiętałem go jako człowieka nad wyraz spokojnego i kulturalnego i wydaje mi się że nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Chicken przypełzliśmy tu razem z Ag, fajny gość, czasem gadaliśmy na gg, potem zaginął w akcji :/ teraz jego przygodę z forum kontynuuje jego brat o którym niestety za wiele powiedzieć nie mogę :/

eF był ale zaginął :/ formowy prowokator i bezniego jakoś tu teraz łyso :/

PoĹ„czak nie wiem dlaczego ale strasznie PÄ…czka lubiÄ™ :wink: pisze maĹ‚o ale zabawnie. Formowy „drifciarz” zajebiste ma /miaĹ‚ afro na gĹ‚owie :twisted:

Guerrillero powiem szczerze że ostanio działa mi na nerwy :/ Dawno nie rozmawialiśmy poza forum ale ogólnie całkiem sympatyczny człowiek.

Sonsiatt podobnie jak eF, był ale go nie ma i nie wiadomo kiedy będzie :/

Ixxos dzięki niemu dział z ciężkim sprzętem jeszcze istnieje na forum. Zero kontaktu na, i poza forum być może przez odmienne zainteresowania.

Wielbłąd kojarze go głownie z forum Ag gdzie kiedyś tam się udzielałem, Fan Maybacha i zagorzały przeciwnik Rolls Royca. Jedyne wspólne zainteresowanie to Mc Laren. Odbieral go całkowicie pozytywnie.
Szefo zaślepiony fanatyk który poza Seatem nie widzi niczego. Pierdoła po prostu :roll:

Rayers fan włoskiej motoryzacji, pisze rzadko ale jeśli już się wdaje w jakieś dyskusje to solidnie je uargumentuje broniąc tym swojego stanowiska.

Cichy Asasyn najpierw myĹ›laĹ‚em, ĹĽe kolejne dziecko, ktĂłre pisze co popadnie i gdzie popadnie … ale zaskoczyĹ‚ mnie o to bardzo pozytywnie. Trafne komentarze, lubi aster amerykaĹ„skie wozy. Poprawny user :twisted:

Opel Vectra FUN lubi VectrÄ™, tyle mogÄ™ o nim powiedzieć …

czolgista55 czasem pisze co mu ślina na język przyniesie ale jakiegoś większego bałaganu na forum nie robi.

Pardon miał mocne wejście ale w porę się otrząsnął i teraz nie mam do niego żadych zastrzeżeń.

chciwy_wyznawca na chwilę wrócił ale znów zniknął. Nie pisze za wiele ale jak juzpisze to z sensem.

Dzik nasza forumowiczka :wink: dziewczyna o kompletnie niekobiecym podejściu do motoryzacji, bardziej od samochodów lubi chyba motyckle (ścigacze) i czterokółki, którymi szaleje po lesie. Mimo że poza forum jej kompletnie nie znam to wydaje mi sie bardzo sympatyczna.

dave761 bardzo pozytywny człowiek :!: dla niego nie liczy się ilośc tylko jakość :!: Nie pisze dużo ale z sensem, ciekawe galerie, podobne gusta motoryzacyjne.

Marcel911 z początku mnie denerwowały jego głupawe komentarze
ale z biegiem czasu się rozkręcił.

Mac_Abra jedyne co mogę o nim powiedzieć to że lubi Alfę Romeo :/

kociak102 z początku szalał jak większośc nowych, którzy się tu pojawią, od jakiegoś czasu poczuł klimat i całkiem dobrze nam się współpracuje :wink:

Neken człowiek z dużą wiedzą i kulturą, bardzi przyjemnie czyta się jego posty, są przemyślane i konkretne. Bardzo często jak zauważam mamy podobne stanowiska w róznych kwestiach. Poza kilkoma mailmi żadnego kontaktu niestety z nim nie mam.

Jacobser czasamai odnoszę wrażenie że on to nie do końca wie o czym pisze :/ niby coś słyszał ale konkternej dyskusji z nim porowadzić nie ma sensu. Bywa tak że sam sobie zaprzecza, gubi się z zeznaniach ... zakręcony strasznie :roll:

krzys124 fachura facet, wie co gdzie i jak jeśli chodzi o samochody, doświadczony, pisze niewiele ale zawsze konretnie i leje du*y jak inni :!:

Mason dziwne podejście do świata, właściciel słynnego u Nas Poldona, przejściówki z 91' (nie mylić z Caro), zakręcony do granic możliwości, czasem prowokujący i siejący ferment ale jakoś od pewnego czasu gdzieś go wsysło i nie wiadomo gdzie teraz się szlaja :/

olgierd tego gościa darze niesamowitym szacunkiem, posty pisze przemyślane i poprawne, łaczy nas jak zdążyłem zauważyć wiele współnych motoryzacyjnych zainteresowań. Poza forum nietstety nie mamy żadnego kontaktu :/

Tyomaj widzę się zaadoptował na forum, dawniej sprawiał (przynajmniej dla mnie) wrażenie że sam nie wie z czewo żyje, teraz stara się być poprawnym forumowiczem i chwała mu za to :wink:

Noname Anię znam juz od dłuższego czasu jednak mniej więcej rok temu kontakt nam się całkowicie urwał (nie wiem dlaczego). Dawniej duzo rozmawialiśmy na gg, bardzo sympatyczna osóbka i dośc dużej (jakby nie patrzeć) wiedzy motoryzacyjnej :wink: Ma fajnego "delfinka" :twisted: choć teraz pewnie już tego więcej ma (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).

Korn forumowy nabijacz postów, cześto pisał bez sensu ale i zdażało mu się coś mądrze napisac :wink: od jakiegoś czasu nie udziela się na forum :cry:

Szakall69 kolejny z grupy tych którzy na początku szaleli. Teraz się uspokoił i pisze wtedy kiedy ma coś do powiedzienia, konkretnie i na temat.

Dee żadko się udziela ale jak już pisze to bardzo przemyślane posty. Dawno go nie było ale mam nadzieje, że wróci :!:

Szefo fanatyk Seata który poza tym niczego innego nie widzi :!: w Czepku urodzony. W sumie wszyscy go znają co się bede rozpisywał ... forumowa pierdoła po prostu.

ToHrn człowiek legenda tego forum. Na gg nigdy nie romawialiśmy ale maili kilka udało nam się wymienić. Miłośnik Vipera, czytanie jego postów to sam miód. Czasem sie zastanawiam czy on nie jest jakimś pisarzem :?: Po porstu uczta dla oka :!: Nikt na tym forum pod tym względem nie jest mu w stanie dorównać :!:

AddMaster kolejny z grupy tych, którzy byli ale się zmyli, swego czasu pisał dużo, ale zawsze na temat. Bardzo go lubiłem, mamnadzieje że również wróci :!:

Tomek dojrzały facet, doświadczony o ogromnej wiedzy, kiedyś udzielał się w Mechanice od jakiegoś czasu kompletnie nie widoczy. Pare razy rozmawialiśmy telefonicznie, wielokrotnie na gg. Nie wiem gdzie się teraz podział i co się znim dzieje :cry:

M - Power pisze niewiele ale zawsze sensownie, choć czasem dziwnym dla mnie językiem :wink:

CoX dawniej przyczyna wielu forumowych zadym (wtedy jeszcze pod innym nickiem), teraz się usppokoił i nieraz jest z niego pożytek :wink:

kenji jakichś negatywów u niego nie zauważam, czasem pisze pierdoły jak każdy z nas ale jak najbardziej go lubię. Poza forum zero kontaktu a i na forum kontakt praktycznie żaden.

To by było na razie na tyle. Jak mi się ktoś jeszcze przypomni to dopiszę. Mam nadzieje, że nikt sie nie obrazi na mnie o to co tu napisałem, ale takie są moje spostrzeżenia na Wasz temat :wink:

PS. Kolejność całkowicie przypadkowa :wink:


Kobi napisał(a):
Wilu napisał(a):
Kobi forumowy weteran, młody ale na swój sposób dojrzały. Dawniej sypał galeriami teraz chyba mu się to znudziło. Dawniej udało nam się zamienić parę słów na gg teraz kompletnie nie mam z nim kontaktu


Jeszcze tego lata zaskocze Cię nie raz, wcale mi się to nie znudziło :twisted: po prostu nie miałem wcześniej czasu ;)


No to czekam :twisted:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 25.06.2006, 13:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
hm jak wiedze o mnie jeszcze nie wiecie za wiele, bo nawet mnie Wilu nie ujał w swych przemyśleniach, ale mam taką nadzieje, ze sie to kiedyś zmieni na lepsze, bo mam zamiar zostać tu na troszke i ciesze sie, że znalazłem to forum w necie. Jest miło przeczytac fachowe i ciekawe wypowiedzi na tematy motoryzacyjne, jedyne nad czym ubolewam to to, że nie wiele osób pisze o rajdach. Pozdrawiam.


Nie, 25.06.2006, 19:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Rules na forum od niedawna, ale dał siępoznać jako fan rajdów, dośc sympatyczny człowiek, nie nabija postów pisze poprawnie i na temat. Niestety poza forum kontaktu nie mamy :/

aston człowiek fachowy i konkretny o dużej wiedzy motoryzacyjnej. Ciekawe porównania i nakiety. Oby tak dalej :!: :twisted:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pon, 26.06.2006, 10:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
jako że od ostatniego mojej wypowiedzi pojawiło się sporo nowych osób jak również wielu użytkowników rozwinęła skrzydła postanowiłem dopisać do listy paru delikwentów :wink:

pardon - użytkownik ten miał niezbyt dobre wejście, robił sobie jaja i zbyt często używał wulgaryzmów jednak dość szybko pojął że fajna z nas ekipa :wink: i stał się jej nieodzowną częścią, piszę dużo ale z sensem, jako moderator spisuje sie coraz lepiej, tak trzymać.

sl65amg -uĹĽytkownik ktĂłry trzyma poziom, wie o czym piszÄ™, co prawda czasami sprawia drobne problemy ale generalnie to w miarÄ™ cenny uĹĽytkownik

Neken sytuacja podobna jak wyżej tylko że ten osobnik jest bardziej grzeczny, nigdy ie sprawiał problemów, użytkownik który trzyma poziom, takich nam potrzeba

Cichy Asasyn tu będą same plusy :wink: . User ten bardzo szybko wyczuł klimat forum, absolutnie nie sprawia(ł) żadnych problemów, dostosował się do zasad panujących na forum. Wyróżnia się również sposobem pisania postów, sa rzeczowe, przemyślane i konkretne, z 2 strony nie stara się nikomu na siłę wmówić swojej racji. do tego stara się pomagać moderatorom wyszukując powielone tematy itp jednak na szczęście nie wczuwa się w ich role. Generalnie książkowy wzór użytkownika tylko żeby sobie zbyt dużo nie pomyślał po napisaniu tej opini :wink:

Mason -osoba wielce kontrowersyjna, raczej należy ja ocenić negatywnie, choć swoje plusy ma. Jest kłótliwy, chamski, pisze często bezsensu. Z drugiej strony przez swoją osobą wyróżnia się w zalewie użytkowników, ma dość specyficzne poczucie humoru, czasami żałosne wręcz, czasami pękam ze śmiechu jak on coś napisze :wink: no i słynny polonez...

chciwy_wyznawca użytkownik który jest na forum dłużej ode mnie choć raczej jest tutaj gościem a nie stałym bywalcem, dlatego jakoś nie potrafię sobie wyrobić o nim opinii.

Jacobster człowiek ten jest jak najbardziej zauważalny :wink: jego postu to świetny pretekst aby się przyczepić :twisted: teraz już jest znacznie lepiej bo kiedyś wypisywał straszne herezje. Dla mnie on jest jak Jaś Fasola, komplikuje nawet najprostszą sprawę, tak samo jacobster, zamiast napisać co o danym aucie myśli w sposób jasny i w miae prosty to on zbytnio komplikuje swoje wypowiedzi.

Wielblad wyraził się o mojej osobie niezbyt pozytywnie (delikatnie mówiąc) ale w gruncie rzeczy jest podobny do mnie, też jest fanatykiem swojej marki czyli mercedesa, tylko w odróżnieniu ode mnie nie potrafi przyjąć krytyki co często było przyczyną konfliktów. Poza tym jak na młodego człowieka to ma wyrobioną styl co widac w postach.

Debosy stary wyjadacz, generalnie nie wypowiada się na temat aut ale jest ważna częścią naszej wielkiej formowej społeczności.

aston tu tez generalnie same plusy, nasz forumowy spec od własnoręcznych ankiet, nie raz dałem mu do zrozumienia że mam do niego spory szacunek za to co robi. Poza tym wypowiada się bardzo konkretnie, jedynie co mi w nim trochę wadzi to to że zbytnio kurczowo trzyma się danych, taki zbyt dokładny jest, pedantyczny wręcz :wink:

Robak widać że ma spora wiedzę odnośnie motoryzacji, jego posty są z zasady bardzo rzeczowe, oparte na konkretach, testach itp, choć kurczowo się ich nie trzyma na szczęście. Czasami bywa trochę zbyt "ostry" czasami nie potrafi przyjąć że ktoś może mieć inne zdanie, czasami zbytnio obstawia przy swoim, ale dzięki temu jest jakiś, nie jest to kolejny nabijacz postów jakich mamy wiele

i to n razie tyle, jest jeszcze parę ciekawie zapowiadających się użytkowników, ale nie mam jeszcze o nich wyrobionej opinii aby napisać coś konkretnego.

jest również spora cześć dzieciaków, które zaniżają poziom forum, piszą bezsensu, piszą aby pisać, aby mieć kolejnego posta na liczniku, kłamią zmyślają, zakładają idiotyczne tematy, są sporym problemem dla grupy moderatorów, bo co z nmi począć zabić ich się nie da a nauka niewiele daje. :roll: Taka jest niestety cena za coraz większa popularność forum jak i również jego charakter i tematykę.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 06.07.2006, 12:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Z racji tego, że jestem już spotowo-zlotowym weteranem i miałem okazję poznać kilku z Was osobiście, nadszedł czas uaktualnić ten temat.

Tomasz - na pierwszym spocie był cichy niczym górska dolina o poranku. Ciężko było cokolwiek na jego temat powiedzieć. Na drugim warszawskim spocie w końcu dane było mi ujrzeć prawdziwe oblicze naszego admina. Świetny gość, wesoły do bólu, z dobrym poczuciem humoru ale i z konkrentym podejściem do życia. Nasze kontakty ograniczają się praktycznie do zlotów/spotów ale już zdążyłem go polubić. Respekt, Tomasz :!:

ToHRN - jemu należy się ostry wpierdziel za absencję w Krakowie. No ale miałem okazję napić się z nim dwukrotnie podczas warszawskich spotów. Dusza towarzystwa, człowiek obdarzony donośnym i potężnym śmiechem i kapitalnym poczuciem humoru. Ojjjj, ale brzuch mnie bolał podczas drugiego spotu :wink: Świetny kompan.

el_payaco - mało z nim rozmawiam ale poznaliśmy się w Kraku. Pozytywna dusza z niezłym poczuciem humoru. Duża znajomość tematyki motoryzacyjnej. Naprawdę w porządku człowiek

Debosy - kolejny pozytywny "ziomal" z Krakowa, mocno zaangażowany w życie forumowe, bardzo wesoły kompan. Fajnie, że w końcu poznaliśmy się osobiście

DeusZ - nasz "TeDEUSZ" :wink: był niestety obecny z doskoku ale generalne uwagi te same co do reszty chłopaków z Krakowa.

Podsumowując: ekipa krakowska jest naprawdę OK. Miło było Was poznać, chłopaki :!:

Spark - hehehe, nasz forumowy przemytnik, głośny, wesoły i trochę rubaszny - prawdziwa dusza towarzystwa. Dzięki niemu wkroczyłem do grona "absyntentów" :twisted: Jaja były nieziemskie :wink:

pardon - było mi niezmiernie miło go poznać, to jeden z cenniejszych "nowych" użytkowników naszego forum a już ma funkcję moda. Co mnie, szczerze mówiąc, nie dziwi. Bardzo konkrenty, dojrzały facet z duuuuużą dozą świetnego humoru. Myślę, że spotkamy sie jeszcze na jakimś spocie/zlocie.

Ice - nie wiem czy pisałem już o Tobie czy nie ale w razie czego się zdubluję :wink: Kolejna pozytywna i wesoła dusza w naszym gronie. Ma świetne, ostre, poczucie humoru. Dobry kompan na wspólne biby :wink: Do tego prawdziwy weteran jeśli chodzi o staż na forum, ilość i jakość postów.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pon, 28.08.2006, 12:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 36
Post 
Tomasz - wielki wódz który stworzył ten wirtualny świat. :P Ja go szanuję i muszę słuchać jego rad.Widać że jako administrator jest bez zarzutu. Stanowczy i poważny. Gość pozytywny.

Pardon – bardzo porzÄ…dna firma 8) . Jeden z waĹĽniejszych osĂłb na forum. Osoba z bardzo wyluzowanym podejĹ›ciem do Ĺ›wiata, za co go bardzo ceniÄ™ i lubiÄ™. KochajÄ…cy motoryzacjÄ™. O swojÄ… asterkÄ™ dba bardzo i bardzo jÄ… lubi (jedna z najbardziej Ĺ‚adnych/dopieszczonych wodzideĹ‚ jakie widziaĹ‚em). CzĹ‚owiek bardzo poĹĽyteczny i robiÄ…cy dobrÄ… robotÄ™. Osoba ktĂłrÄ… najbardziej lubie na forum !. :mryellow:

Markus – Osoba bardzo dojrzaĹ‚a i tolerancyjna. MÄ…dre posty i uwagi, dobry gust. Nigdy nie miaĹ‚ do mnie zastrzeĹĽeĹ„ i za to go lubiÄ™ i szanujÄ™. :D

Wilu -> Angelo Mike – Osoba ktĂłrÄ… podejrzewam o bezpardonowe usuwanie mych postĂłw. CzujÄ™ takĹĽe kaĹĽdy jego krok tuĹĽ za mnÄ…. On wprowadziĹ‚ reĹĽim. Ostatnio mu siÄ™ podporzÄ…dkowaĹ‚em. Ale jak przez to ĹĽe chciaĹ‚ odejść schudĹ‚em jakieĹ› 3 kilo. LubiÄ™ czytać jego wypowiedzi. DuĹĽo poĹ›wiÄ™ca siÄ™ forum. Gość uĹ‚oĹĽony i konkretny. :lol:

Reanimator – CzĹ‚owiek czy maszyna ?? Sam nie wiem. Stwarza swĂłj image jako zabijaka i krwiopijca. Ale jak siÄ™ mu dobrze przypatrzeć to zwykĹ‚y user – i dobrze bo wiem ĹĽe jakby on chciaĹ‚ to bym juĹĽ dawno nie ĹĽyĹ‚. Agresor dla picu ale przy innych userach grzeczny jak trusia co ceniÄ™. Potrzebny na forum. UznajÄ™ go. Fan owĹ‚osionych pajÄ…czkĂłw :>

Ice –Bardzo dobre kawaĹ‚y przez ktĂłre zapluĹ‚em sobie nie raz monitor. KoleĹ› bardzo spoko i wyluzowany. LubiÄ™ jak przesiaduje na forum. Robi dobrÄ… robotÄ™. :mryellow:

DeusZ – maĹ‚o go znam ale wiem ĹĽe ktoĹ› taki tu jest.

Debosy. Gość dobrze ustawiony na forum i znający się na rzeczy. Popieram go i szanuję.

Johny – Fan audi nawet u mnie na wsi o nim opowiadajÄ…. DobrzÄ™ speĹ‚niajÄ…cy siÄ™ na forum. Nie raz walczyĹ‚ ze mnÄ… ale jeszcze jakoĹ› siÄ™ trzymam. Ma moje uznanie. Poprawny politycznie. 8)

Kuules – osobnik z avaterem mrugajÄ…cego kota. Jego gĹ‚Ăłwnym zajÄ™ciem jest „dziaĹ‚anie” w prototypach. Nie mam na jego temat zĹ‚ego zdania. :P

WielbĹ‚Ä…d – GoĹ›ciu ktĂłrego juĹĽ dawno jakoĹ› zapamiÄ™taĹ‚em moĹĽe po awatarze? Konkretny i pozytywny. :wink:

-=Sadek= - fan pstrykania zdjęć ( robi to wszędzie i nie wiadomo z kim). :lol: 8)

Kobi ma odemnie pozytywa bo mnie nie denerwuje. Często udzielający się.

Seth – fan Ĺ›ciery i produktĂłw fordo -podobnych. DuĹĽo mi przeszkadza ale nie zabijÄ™ go za to. Jako moderator nie ma mojej krytyki. :twisted:

PoĹ„czak – zĹ‚odziejaszek ktĂłry chÄ™tnie by chwaliĹ‚ siÄ™ rowerami lub elementami( a to pedaĹ‚ami a to różnymi częściami). ChÄ™tnie zĹ‚apaĹ‚ bym za pasa i pokazaĹ‚ mu kto tu jest starszy. Neokid. Na zdjÄ™ciach przeĹ›miesznie wyszedĹ‚. :evil:

Guerrillero.- sympatyczny i godny pochwały user. :)

Ixxos- nasz formowy sztajerr-men. Lubię go i zawsze podziwiam jego pracę. Zgadzam się z jego postępowaniem. Mało konfliktowy a jak już to mający rację. Naprawdę bardzo cenny moderator. :wink:

Szefo- Pa pa. Pozdrowienia z forum drogi kliencie bananĂłw. Seatokreatura. :mryellow:

Cichy Asasyn – on jednak jest cichy. A czy Asasyn to nie wiem. :mryellow:

Opel Vectra FUN > polac- gimnazjalista. Mało kontaktowy. Myślę że kiedyś z niego coś będzie.

Jaszczur – Dobry mechanik. WiedzÄ™ naprawdÄ™ sporÄ… posiada (pomaga mi wiele przez gg) ale jakoĹ› maĹ‚o siÄ™ z niÄ… dzieli na forum (czyĹĽby nic mu siÄ™ nie chciaĹ‚o przez kryzys wieku Ĺ›redniego? ). Przyjaciel wcale nie mĹ‚ody a ciÄ…gnie go car audio. Bardzo dobry przyjacie i ćieć . :mryellow:

chciwy_wyznawca – sensowny kolo. Nie pitoli bez sÄ™su przez co pochwalam go. :P

dave761- bardzo pozytywny, prezentuję dużą jakośc na forum. Lubie go za jego opanowanie i pełną rozwagę. Może na moda ?? :lol: 8)
.
Mac_Abra – mĂłj kolega. Dobry zuch chodĹş czasem urwis czy szkodniczek. Typ czĹ‚owieka ktĂłry napewno lubi brylować autkiem chodĹşby pod marketem :wink: Co moĹĽna uznać jako pozytyw. Konfliktowa chĹ‚opaczyna ale zna duĹĽo mechanikĂłw i przez to wnosi na nasze forum pewne rady do mechaniki samochodowej. TrochÄ™ szasta kasÄ… ratujÄ…c stare rzemple. W brew opini nie zrobiĹ‚ bym mu krzywdy, ciekawa osoba i bedzie… :wink:

Wiedźmin056- dużo wnosi ale nie słucha innych. Lubi chwalić się swoim cc. Przepadam za nim 8) :lol:

krzys124 – nasz AdaĹ› SĹ‚odowy. PosiadajÄ…cy ogromnÄ… wiedzÄ™ uzytkowÄ…. Bardzo poĹĽyteczny i potrzebny. 8)

kenji – Dobra robota. DuĹĽo wartoĹ›ciowej galeri, duĹĽe zaangaĹĽowanie i chwaĹ‚a mu za to. POZYTYW. 8)

Ursus- nowy nabytek, mało go znam ale będą z niego ludzie. Mi nie przeszkadza. Szacunek. :P

TheChronic – fan murzyĹ„skich raperĂłw i takiego zastrzelonego. UbolewaĹ‚ nad omegÄ… ale wiÄ™kszość opini mamy zgodnych. :D

:shock: Jeśli kogoś z was nie opisałem to walcie do mnie dzwiami i oknami to to ja wam wystawię opinię. Ale myślę że jeszcze będę na tym forum i za jakiś czas wystawię następne opinie. Możę zimę pociągnę bez bana <joke>.

_________________
Niesłychanie spokojny człowiek.


Ostatnio edytowany przez Mason. Wto, 29.08.2006, 21:31, edytowano w sumie 6 razy

Wto, 29.08.2006, 20:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Dr. West - Obserwuje go od dłuższego czasu i bardzo ciesze sie że jesteś na tym forum razem z nami , zawsze pogodny i sympatyczny przez co od razu po 3-4 dniach go polubiłem.
Jak dla mnie to taki drugi Ice.
Mało kto tak szybko się zaaklimatyzował na forum jak Dr. West.
Chętnie widziałbym cie na następnym zlocie SŚ , mam nadzieje ze wpadniesz i wtedy cie poznam.

P.S: Nie jest to pewnie dla nikogo nowością ze w niedlugim czasie odezwe sie do ciebie na GG , (moje rutynowe działanie :twisted: ).

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Pon, 13.11.2006, 12:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Toronto Poland
Samochód: Volvo V-50 + Panda
Post 
No czas juz zaktualizować listę. Trochę nowych osób się pojawiło, ale i o staruchach chciałbym coś tam skrobnąć.

Markus - ostatnimi czasy przypadł mi do gustu "gad" jeden. Zastanawiam się, czy nie dać mu dodatkowo mojego nicka, bo praktycznie w 90% opini się zgadzamy. Jak jeszcze trochę czasu będzie kopiował :) moje zdanie, to dostanie jedynie BGS-y, Beryla 5,56 i będzie musiał okopać się w wodzie albo wywinać hełm na drugą stronę :) Poważnie jednak - bardzo go polubiłem, podoba mi się jego styl pisania oraz humor.

Oley - moderator. Nudny, z LPR-u :) nie wiadomo gdzie żyje, niektórzy twierdzą że nadaje z bazy Ramstein. Poważnie jednak - obserwator-moderator. Czeka kiedy może potraktować kogoś przepysznym bananem - może jednak właśnie dlatego to forum trzyma pewien poziom. Krótkie ale treściwe posty. Człowiek stanowczy ale z humorem.

MacAbra - człowiek (alfista to nie człowiek, ale załóżmy roboczo że tak) pochodzący z zapóźnionych regionów Cestarstwa Toruńskiego :) Ma świadomość, że kamień rzucony z Torunia spadnie na rynku w Grudziądzu. Poważnie - miłośnik włoskiej motoryzacji, fan AR. Ciekawa postać, czasami trochę kontrowersyjna. Potrafi jednak bronić swojego stanowiska bez uciekania się do zachowań niegodnych alfisty. Polubiłem tego krajana.

Kociak - tygrys to też kociak. Moim zdaniem, bez przesady, kociak to taki tygrys tego forum. Mnóstwo materiałów, informacji zawdzięczamy temu koledze. Dziękuję za już, czekam na jeszcze. Trafne spostrzeżenia, wyważone opinie.

Wiesiek Grzybiarz - postać, która naprawdę mnie rozczarowała. Może potrzebuje czasu by dociągnąć do poziomu forum. Opiera się o przyjęte (wielokroć niesłusznie) opinie społeczeństwa. Brakuje mu wielokroć argumentów do dyskusji, za to pych ma niczym nijaki Szefo. Chciałbym znaleźć fana Seata, który wnosi coś nowego niż Ci dwaj Panowie.

Pończak - ciekawa osoba. Ostatnio mniej pisze, ale lubię poczytać jego wypowiedzi. Zdrowe podejście do życia i tego forum.


sl65amg - dzięki niemu działa newscorner. Brawa za to, mam nadzieję, że ten minidział nie umrze śmiercią naturalną. Lubie tego użytkownika.

aston - kolejna osoba, o której można by mówić wiele dobrych rzeczy. Bardzo pracowity, mało kłótliwy, duża wiedza motoryzacyjna.

Cichy Assasyn - jak na XII-wiecznego assasyna przystało, potrafi się przyczaić, nie widać go, nie słychać. Kiedy jednak się odezwie, to ciężko polemizować z jego wiedzą i zdaniem.

Pozostałe osoby dopisze w najbliższym czasie

_________________
|---------------------------------------------------------------------------------------|
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat


Wto, 14.11.2006, 12:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Nie pozostanę dłużny :wink:

Rayers - jest z nami od półtora roku, nie udziela się zbytnio (pewnie z braku czasu) ale jak już coś napisze to naprawdę z sensem. Cenię go za mądre, rozważne i sensowne wypowiedzi; nie wdaje się w głupie dyskusje a jeśli już to używa tylko i wyłącznie rzeczowych argumentów. Cenię Rayersa również za ogromny obiektywizm i bardzo otwartą postawę. I faktycznie, mamy podobny gust motoryzacyjny :wink:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Wto, 14.11.2006, 13:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
johny-człowiek który zna się na rzeczy.Lubię czytać jego posty,bo są napisane konkretnie i na temat.
kobi-nie wiem co o nim napisać.Wraz z Oley`em mistrozwie w "tapetowaniu" forum.
osiu-lubię go za to że razem ze mną zajmuje się działem "prototypy".Posiada dużą wiedzę motoryzacyjną.
tymotaj-kojazy mi się ze "skejatmi".Ale zna się na tuningu i ne tylko,ostatnio zauważyłem wzmożony udział w tworzeniu ankiet.
kuules-gdy pierwszy raz zarejestrowałem się na forum,osoba kuulesa była dla mnie "autorytetem".Podziwiałem go za jego wiedze w sprawie prototypów oraz to jak świetnie potrafił wyszukać ciekawe zdjęcia(czyt.spyshoty).
el_payaco-uważam go za jedną z ciekawszych osób na forum,świetnie,tak jak johny zna się narzeczy.Jest "dowciapny" ale i konkretny w swoich działaniach.
ixxos-były mod,znawca pojazdów specjalistycznych i nie tylko.
Oley-jego najbardziej polubiłem z forum.Potrafił mi pomóc w trudnej sytyuacji,za co wielkie mu dzięki.
Tak jak kobi jest mistrzem w "tapetowaniu" forum.Jego posty czyta się łatwo i z uśmiechem na twarzy.Ma duże poczucie humoru.
aston-kojarzy mi siÄ™ ze specjalistÄ… od "tabelek" i parametry aut.PoĹĽyteczna osoba na forum.
markus-ostatnio powrócił na forum i nawet został modem 8) .Jego posty równierz czyta się łatwo i przyjemnie.
Potem jeszcze dopiszÄ™ resztÄ™.
EDIT
szakal-"mój główny konkurent" jeśli chodzi o prototypy.Lubię go poprawiać jeśli chodzi o dane na temat jakiegoś zdjęcia czy auta 8) :lol: ale ostatnio coraz lepiej nam się ze sobą pracuje. :wink:

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Wto, 14.11.2006, 16:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
KorzystajÄ…c z okazji:

kociak - początkowo miałem awersję do tego osobnika, nick + obłędne dodawanie spy-shotów etc. stworzyło mi w głowię wizję dzieciaka, który tylko zaśmieca forum. Z czasem zaczął orientować się coraz lepieej w tej tematyce. Obecnie z chęcią czytam jego "donosy" i nowinki ze świata motoryzacyjnego, w duzej mierze dzięki niemu jesteśmy na bierząco. Szacunek! :)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 14.11.2006, 19:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
hiob - bardzo się cieszę, że jesteś z nami na pokładzie. Miło mieć człowieka, który ma nieco inne spojrzenie na to wszystko, może wiele nam powiedzieć o innych realiach. Do tego bardzo ciekawe zdjęcia i rzeczowe posty, nie pisane na odwal się. Respekt!

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 16.11.2006, 21:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 266
Miejscowość: Białystok
Post 
spark^ - fajny koleś, męcze się z nim na studiach, czasem wozi mnie swoim palio i załatwia fajki :P ogólnie spoko eminencja :) nie można się z nim nudzic - szczególnie na wykładach...

_________________
Vectra 2.0dti


Pon, 11.12.2006, 18:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018