Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:44




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Pomoc w wyborze sprzęgła 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 20
Post Pomoc w wyborze sprzęgła
Witam wszystkich gorąco.

Czeka mnie wymiana sprzęgła w moim aucie i mechanik dał mi do wyboru jaki komplet ma mi zamówić, jako że nie znam sie na tym kompletnie (a nie chciałem przed nim tego pokazywać) to szukam po sieci wszelkich informacji na ten temat ale jak widać zdecydowałem, że jednak zapytam na forum. Rzucił mi się w oczy taki tekst z najpopularniejszymi markami sprzęgieł: http://www.centrum-sprzegla.pl/najpopularniejsi-producenci-sprzegiel/ tylko czy najpopularniejsi są najlepsi? Ten LuK to faktycznie warty uwagi producent? Pomożecie coś?


Wto, 26.01.2016, 13:37
Profil

Postów: 44
Miejscowość: PL +
Samochód: Opel minivan
Post Re: Pomoc w wyborze sprzęgła
Sachs Luk Valeo to najbardziej rozpoznawane brendy w dziedzinie sprzęgieł. Tak jak w przypadku innych podzespołów tak również tutaj możesz trafić na towar fabrycznie nowy albo regenerowany (np. w ASO pojazdów z grupy VW było, nie wiem jak teraz sporo "austaszy" czyli rzeczy które kupowałeś taniej po zdaniu starego oryginalnego noszącego logo producenta podzespołu). Nie wiem co to za auto ale może lepiej udać się po samą część do ASO (przynajmniej zadzwoń by skonfrontować sprawę cenowo) zamiast zdawać się na mechanika i to gdzie on je zakupi (jeden kupuje w tej hurtowni gdzie robi jego kolega inny ciuła punkty na jakieś wózki czy jeszcze jakieśinne szmaty, jeszcze inny ma "lewy" warsztat i jak usłyszał od przedstawiciela handlowego hurtowni -20% od detalu to myśli że Pana Boga za ręce złapał)


Śro, 27.01.2016, 12:36
Profil

Postów: 61
Post Re: Pomoc w wyborze sprzęgła
Cały komplet sprzęgła z dociskiem proponuję wybrać Sachs lub Valeo,gdzie ceny kształtują się bardzo dobrze względem jakości i wytrzymałości. Poszukaj w dobrych sklepach internetowych z częściami motoryzacyjnymi,teraz można natrafić na fajne promocje.


Wto, 21.06.2016, 8:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018