| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Robert Kubica https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=13&t=40653 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | offloldowiec [ Śro, 28.01.2015, 18:39 ] |
| Temat postu: | Robert Kubica |
Przegladam forum i widze, ze nigdzie nie ma watku na jego temat. Jakie jest wasze zdanie na temat jego wynikow. Ja osobiscie jestem jego fanem, dostarcza emocji jak malo kto. |
|
| Autor: | Rules [ Śro, 28.01.2015, 20:37 ] |
| Temat postu: | Re: Robert Kubica |
Wiele razy próbowałem podjąć temat rajdów samochodowych na forum, ale jakoś niespecjalnie się przyjęło:) natomiast jeśli chodzi o Roberta, jestem pod wrażeniem jego wyników na Monte Carlo, aż szkoda, że przeszło to bez większego nagłośnienia. Jednakże, nareszcie mamy kierowcę, który jest w stanie nawiązać (na razie na pojedynczych odcinkach) walkę z czołówką Mistrzostwa Świata. |
|
| Autor: | Piotr_24 [ Czw, 29.01.2015, 14:38 ] |
| Temat postu: | Re: Robert Kubica |
Napewno szkoda odpadniecia przez awarie . Jednak jak by nie patrzec napewno Malcolm Wilson pluje sobie w brode i pomyslec tylko co Robert wyprawia juz teraz w rajdówce która nie jest w najnowszej specyfikacji. A jak wiesci donoszą od Rajdu Portugali Kubica będzie dysponował Fiestą WRC w najnowszej specyfikacji 2015 . Ojj bedzie sie działo |
|
| Autor: | offloldowiec [ Czw, 29.01.2015, 15:20 ] |
| Temat postu: | Re: Robert Kubica |
Ciekawa z niego postac. Jak myslicie dojedzie do mety w Szwecji ? |
|
| Autor: | Piotr_24 [ Czw, 29.01.2015, 17:37 ] |
| Temat postu: | Re: Robert Kubica |
Dojedzie ale nie w czołówce , chyba że bedzie duzo trenował przed Szwecją to moze pierwsza 10-tka bedzie |
|
| Autor: | okoon90 [ Pon, 16.02.2015, 15:23 ] |
| Temat postu: | Re: Robert Kubica |
Całe szczęście, że nie zerwał ze sportem i odnalazł się rajdach |
|
| Autor: | Piotr_24 [ Pon, 16.02.2015, 17:46 ] |
| Temat postu: | Re: Robert Kubica |
Robert to facet który posiada ogromny talent . Nie lubie wracać wstecz i mówić co by było gdyby , lecz napewno jakby nie pechowy wypadek Robert na 100% byłby juz Mistrzem w F1 . Obecnie można powiedziec zaczyna prawie od zera. Jednak jesli ubiegłoroczny sezon naprawde zacznie przynosic efekty , a po rajdzie Szwecji można spokojnie tak stwierdzić . Gdyby nie pechowa awaria i kara doliczonego czasu myśle że po czasach które Robert uzyskiwał końcówka rajdu to spokojnie mogło by byc 6 miejsce a moze nawet i 5. Przed nami napewno bardzo ciezki rajd jakim jest Argentyna . Lecz jesli wszystko zagra tak jak trzeba, to spokojnie Robert Kubica zapunktuje na mecie |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|