Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Top Gear

Nie, 19.06.2016, 15:15

Wg mnie program byłby ok, jak na nową koncepcje jeśli dobiorą sensowniejszych prezenterów. Harris to właściwy człowiek na właściwym miejscu, "Joey" też robi dobry klimat. Reszta co-prowadzących i główny Evans to dla mnie pomyłka rodem z TVN Turbo ;)

Re: Top Gear

Wto, 20.09.2016, 9:24

Dla mnie jak się zmienił prowadzący to już nie to samo :|

Re: Top Gear

Sob, 08.10.2016, 22:45

niestety albo stety stara ekipa była zdecydowanie lepsza. Czuli bluesa i ten cięty humor. Może kiedyś wrócą

Re: Top Gear

Nie, 09.10.2016, 9:30

Jakby ktoś jeszcze trailera Grand Tour nie widział to macie link :
https://youtube.com/watch?v=kLtpcxtk4HI

Re: Top Gear

Nie, 09.10.2016, 19:10

Trailer moim zdaniem świetny, czuć ducha starego Top Gear. Sądzę, że na The Grand Tour nikt się nie zawiedzie. Fajnie, że BBC nie położyło łap na frazie "What could possibly go wrong?" :)

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Nie, 09.10.2016, 20:15

Trailer rzeczywiście świetny ;) Zmieniłem więc nieco nazwę tematu dostosowując go do aktualnej sytuacji ;)

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Nie, 09.10.2016, 21:16

Kobi napisał(a):Zmieniłem więc nieco nazwę tematu

I bardzo dobrze, też o tym myślałem.

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Sob, 19.11.2016, 0:31

Jakby ktoś nie wiedział to miał premierę pierwszy odcinek GT ;)
Jak dla mnie, trzymają poziom, a intro było świetne ;) jedyne co to humor niskich lotów w pewnym momencie, aczkolwiek w ich wykonaniu tez było śmieszne.
Ogólnie to czekam na kolejny odcinek :D A BBC może sobie rwac włosy z głowy ;)

Link do pobrania jakby ktoś chciał ;)

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Wto, 22.11.2016, 17:44

Będzie gdzieś to w tv w PL?

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Czw, 01.12.2016, 12:34

W telewizji nie ma praktycznie szans w najbliższym czasie, ale Amazon Prime ma oficjalnie w grudniu wejść do Polski, więc będzie można spokojnie na legalu oglądać :)

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Wto, 27.12.2016, 12:21

Po odejściu Jeremy’ego Clarksona, wydaje się, że seria Top Gear ma cały czas pod górkę. Najpierw prowadzący Chris Evans nie przypadł widzom do gustu, teraz okazuje się, że trzeba będzie pożegnać się z legendarną nitką toru testowego.
BBC potwierdza, że rada w Waverley Borough zarządziła nie tylko zamknięcie aerodromu w Dunsfold, ale i rozpoczęcie budowy w miejscu nitki asfaltu. To na niej prowadzący Top Gear testowali najszybsze samochody na świecie od 2002 roku.
Teren ma zostać przeznaczony na budownictwo mieszkalne oraz biurowce. Powstanie 1800 domów oraz 100 biur.
Zlikwidowane zostaną także pobliskie hangary. Wygląda na to, że ekipa Top Gear musi szukać nowego domu.

se.pl

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Wto, 27.12.2016, 17:34

Kolejna, rzecz która trzymała przy TG od BBC znika :?

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Śro, 28.12.2016, 14:37

Uwielbiam ten program :D

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Śro, 28.12.2016, 17:26

Top Gear ma teraz dopiero trudne zadanie ;)

A Grand Tour? Nie wiem, czy to kwestia montażu i innej konstrukcji scenariusza, ale po 6'stym odcinku uważam że jest średnio - sam złapałem się na tym, że zasnąłem na oglądaniu odcinków... co w klasycznym Top Gear na pewno by nie wystąpiło :lol: :wink:

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Wto, 03.01.2017, 20:19

Dla mnie na razie TGT wyróżniło się jednym odcinkiem - świątecznym w Finlandii. On był rewelacyjny, a historia walki Forda z Ferrari w LeMans to jeden z najlepszych materiałów w historii TG/TGT. Poza jest dobrze jak jest skupienie na samochodach i średnio, jak zaczynają robić z tego za bardzo program o prowadzących. Ale generalnie zasnąć mi się nie zdarzyło :)

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Czw, 05.01.2017, 21:23

Ice napisał(a):A Grand Tour? Nie wiem, czy to kwestia montażu i innej konstrukcji scenariusza, ale po 6'stym odcinku uważam że jest średnio - sam złapałem się na tym, że zasnąłem na oglądaniu odcinków... co w klasycznym Top Gear na pewno by nie wystąpiło :lol: :wink:


Mam to samo. Jak Clarkson i spółka opuszczali BBC byłem przekonany, że wszystko co było dobre w TG to ich zasługa, teraz już nie jestem taki pewien. Żarty są wymuszone, program jest mniej o samochodach a bardziej o prowadzących (w TG było to lepiej wyważone), nowy Stig przejadł się już po pierwszym odcinku, tak samo jak uśmieranie gości. Odcinki są na siłę rozciągane, bo rzeczywistej treści mają tyle co pół odcinka starego TG, stąd nieraz wieje nudą.

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Sob, 07.01.2017, 3:30

niestety całą trójca postarzała się, leśne dziadki na siłe udają kogoś kim byli 10 lat temu, niestety było mięło - szkoda czasu ..... żenada ...

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Pon, 15.05.2017, 12:18

Jak dla mnie to Top Gear był zdecydowanie lepszy. W GT irytuje mnie Amerykanin i spotkania z gwiazdami, może jeszcze w pierwszym odcinku to było zabawne, ale naciąganie tego na każdy odcinek to już jest przegięcie. Ale grunt, że ekipa jest ta sama, bo ten nowy TG to już bez nich nie to samo

Re: Top Gear/ The Grand Tour

Pon, 15.05.2017, 16:07

A dla mnie nowa ekipa TG całkiem daje sobie radę i najnowsza seria jest na przyzwoitym poziomie.
Wyślij odpowiedź