Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 8:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 132 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Babski temat 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Babski temat
Nie ma co płakać - na Twoim etapie - kopa w dupę i pa pa! Tego kwiatu jest pół światu. Urozmaicenie jest solą życia :wink:
Zygfrydiusz - to samo...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 12.08.2012, 21:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Babski temat
RR doświadczony jest chyba i raczej ma rację :wink: Powiedziane ostro ale wg mnie sama prawda co napisałeś.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 12.08.2012, 21:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Babski temat
Tylko człowiek zastanawia się czemu osoba, z którą spotyka się 1/3 swojego życia z dnia na dzień stwierdza że nie chce cię znać. I nawet nie odbierze telefonu żeby o tym porozmawiać... Może jestem młody ale jak na swój wiek dość "poważny" (?) i ciężko mi przejść do porządku dziennego i zapomnieć. No ale cóż :cry:


Nie, 12.08.2012, 21:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Babski temat
Ech, czasami często trudno wytłumaczyć sobie te nagłe zmiany... I nie oczekuj wytłumaczenia od (b.) partnerki.
Ale póki co - korzystaj z nowych możliwości :twisted: (ach jak Ci zazdroszczę)
Na pewno gdzieś na horyzoncie czai się jakaś inna miła istota, godna uwagi... Rozpamiętywanie, to nie męska domena.
A ja zaczynam wkraczać w wiek facetów z poważną wadą ortopedyczną. :wink:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 12.08.2012, 22:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Babski temat
Tzn?

Choop baby w pewnym wieku mają po prostu lekki bajzel na strychu, nic się na to nie poradzi, potem im trochę przechodzi ale tylko trochę :wink: Co do tych telefonów - olej ją totalnie, zobaczysz, sama się odezwie po jakimś czasie.

Ja się pochwalę (bo nie wiem czy to już gdzieś na forum zrobiłem) że w maju zakończyłem słodkie kawalerskie życie. Wszyscy mnie straszyli, że będą kłótnie, że marudzenia itp, itd a nie zmieniło się zupełnie nic. Mieszkamy ze sobą jak mieszkaliśmy, tak samo rozliczamy się z kasą jak kiedyś, nie dostałem kategorycznego zakazu wyłażenia z kumplami na piwo etc. W sumie jak by było tak dalej to bym nie narzekał :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Nie, 12.08.2012, 22:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Babski temat
Tapir napisał(a):
Ja się pochwalę (bo nie wiem czy to już gdzieś na forum zrobiłem)

zrobiłeś, w temacie o swoim Saabie :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 13.08.2012, 5:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Babski temat
Zrobił ale takie coś zawsze można obwieścić :D Gratuluję i oby tak dalej szło wam na tej nowej drodze ;)

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Pon, 13.08.2012, 8:45
Profil

Postów: 648
Samochód: V6 Pb & 1.9 TDI
Post Re: Babski temat
RR ltd Co. napisał(a):
Nie ma co płakać - na Twoim etapie - kopa w dupę i pa pa! Tego kwiatu jest pół światu. Urozmaicenie jest solą życia :wink:
Zygfrydiusz - to samo...

Wiesz, tu nie chodzi o samą zmianę lecz o to, że musisz wszystko od nowa zaczynać a po prostu czasami na to człowiek już nie ma siły i czuje się zrażony w ogóle do płci przeciwnej (znam po sobie). Po prostu brakuje tej pewności, tego, że druga połówka wie co lubisz, co preferujesz itp. A tak znów próba zaufania, próba poznania i tak czas leci.

_________________
Mam dwa Passaty B5 w tym jeden w TEDEIKU...Czy jestem już koneserem?

Jestem specjalistą od B5, proszę o zadawanie pytań (mimo, że nie noszę skarpet do sandałów, nie mam wąsa i nie nazywam się Henryk)


Pon, 13.08.2012, 8:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post Re: Babski temat
Już nie macie innych tematów tylko o babach gadać :?: Już mniej by mnie zdziwił temat o zaletach Alfy Romeo.

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Pon, 13.08.2012, 11:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Babski temat
Lepiej, żeby gadali o babach, niż o kolorach dachu w Citroenie DS3 :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 13.08.2012, 11:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Babski temat
polac napisał(a):
Już nie macie innych tematów tylko o babach gadać :?: Już mniej by mnie zdziwił temat o zaletach Alfy Romeo.

po to jest offtopic, Panie malkontencie

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 13.08.2012, 12:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Babski temat
kur*a, panowie, może ja jakiś niedojrzały jestem, albo to system rucha mnie na mojej naiwności. Jestem z dziewczyną już ponad rok, mieliśmy razem zamieszkać. Gdzie chciała, to pojechaliśmy, trzeba było, to pojechałem po nią 250 km w nocy bo z kolonii wracała i nie chciała na pociąg czekać, a na drugi dzień do pracy ledwo żywy poszedłem. Teraz całymi dniami pracuje i się uczę do egzaminu, a ona mi mówi że się nią nie zajmuję i skoro mi nie zależy, to jej też. kur*a mać, baby są jakieś inne, jak mawiał poeta. Pierdolę, zostaje księdzem, przynajmniej nie będzie mnie baba wkurwiała.

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Pon, 27.08.2012, 18:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post Re: Babski temat
jeb** jeb** nic się nie bać!

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Pon, 27.08.2012, 19:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Babski temat
Thomson napisał(a):
Pierdolę, zostaje księdzem, przynajmniej nie będzie mnie baba wkurwiała.

Tym bardziej będzie do bab na boku ciągnęło, więc polecam po prostu olewkę, skoro sprawiają taki problem :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pon, 27.08.2012, 20:12
Profil

Postów: 648
Samochód: V6 Pb & 1.9 TDI
Post Re: Babski temat
Michae napisał(a):
Thomson napisał(a):
Pierdolę, zostaje księdzem, przynajmniej nie będzie mnie baba wkurwiała.

Tym bardziej będzie do bab na boku ciągnęło, więc polecam po prostu olewkę, skoro sprawiają taki problem :wink:

Właśnie dobrze, że chce na księdza. Będzie miał na boku bez konsekwencji i jeszcze uzbiera na nowego VW :twisted:

_________________
Mam dwa Passaty B5 w tym jeden w TEDEIKU...Czy jestem już koneserem?

Jestem specjalistą od B5, proszę o zadawanie pytań (mimo, że nie noszę skarpet do sandałów, nie mam wąsa i nie nazywam się Henryk)


Pon, 27.08.2012, 20:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Babski temat
Ksiądz u mnie ma nowego Qashqaia z salonu, i Honde CBR 900, też nową. Także coś więcej niż VAGa :D

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Pon, 27.08.2012, 21:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Babski temat
To nie ma na co czekać... Alleluja i do przodu... i do tyłu... i do przodu i do tyłu... i do przodu i do tyłu... :lol:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 27.08.2012, 21:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Babski temat
jak ci zależy to się jej trzymaj, jak nie to olej i baw się tym oraz swoim życiem.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Pon, 27.08.2012, 22:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Babski temat
Thomson - Tobie przynajmniej nie odpierdala numeru, że pyta się Ciebie smsem jak się czujesz, czy już się ogarnąłeś po rozstaniu itp... ja dostałem 2 dni temu takiego smsa i na początku się wkur... a potem darłem łacha z tego...

nie odpisałem - niech się zastanawia

_________________
... hontou?


Wto, 28.08.2012, 1:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Babski temat
Było jej napisać, że świetnie:D i już 'zaleczyłeś' rany kimś innym ;p

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Wto, 28.08.2012, 7:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 132 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018