Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 14:35

Siema,
Wpadłem na pomysł założenia tematu związanego z grami komputerowymi na naszym forum. Dziwne, że jeszcze takiego nie ma.

ImageImageImage

W co tu pograć? Ostatnio odświeżyłem sobie Dirta 1 i 2, Grida i Warcrafta :twisted: Teraz ściągam NFS HP.

Szukam czegoś do zabicia czasu o niezbyt wygórowanych wymaganiach (również umysłowych :twisted: ) - żeby pograć sobie raz na jakiś czas z pół godziny ;) Ostatnio odpalałem GTA SA czy Mafie, ale powroty do starych tytułów nieco mijają się z celem, bo ich czas już minął. Jedynie jeszcze Dirty czy Grid się do czegoś nadają ;)

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 14:36

Ja generalnie jestem fanem gry na konsoli - PS3. Gram w fife, pesa, motorstorm, tekken, killzone. więcej gier nie mam bo drogie.
Na PC to Starcraft, teraz Starcraft 2 ale niestety nie przeszedłem go bo mało czasu. Poza tym lubię po sieci popykać w Quake'a III Arena. Jeszcze Mafia jako klasyka i tak jak Ice GTA SA.

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 14:38

ja ostatnio gram w shifta, gtr-em na pelnym tunie wycisnalem 7:24 na Nuerburgringu, zaluje ze nie wiedzialem, ze sa specjalne programy do nagrywania rozgrywek, no ale juz trudno, probowalem pobic to, ale nie udalo mi sie zejsc ponizej 7:30.

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 14:43

Nie no ja z gier jakby wyrosłem i w co bym nie pograł, to po godzinie już mi się nie chce. Dlatego właśnie czasem odpalę coś w stylu starszych GTA, żeby 15 minut się pobawić i potem grę usunąć :twisted:

A co do FPP - w sumie kupę czasu nie grałem. Kiedyś się ze znajomymi trochę strzelało w UT, SoF'a czy Kłaka :mryellow:

A gdybym miał PS3, to pewnie kupiłbym jedynie GT5 i tam ciągle upalał :>

Co do NFS Shit - no cóż, pograłem w niego kiedyś z godzinę i usunąłem. Po doświadczeniach z GRID'em, to ta gra miała mega drętwą grywalność (o driftingu nawet nie wspominam). Pograłem w niego chwilę tylko po to, żeby bujnąć się Veyronem po Nurburingu :>

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 15:18

W ramach posesyjnego odstresowania kupiłem sobie Stalkera: Czyste Niebo i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie mi się giercuje :mryellow: Teraz zamierzałem kupić TD Unlimited, ale wszędzie w necie jest pełno negatywnych opinii o niej, że niestabilna, niedopracowana itp. Grał ktoś już?

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 15:20

kup sobie l4d2. wessie cię na dłuuugie godzin. ja już mam 1k, znam takich co zmarnowali już 3k godzin z życia na tą grę xD.

ps. żeś kurna pojechał z czołówką tematu XD

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 15:34

ps. żeś kurna pojechał z czołówką tematu XD


Image

Mi jednak najwięcej fun dają gry, gdzie się czymś jeździ :>

Jeżeli chodzi o TD - szczerze mówiąc to chyba największy shit jaki powstał :lol: Pamiętam, jak kiedyś widziałem w TV zapowiedzi tej gry to szczęka opadała. Po zainstalowaniu pograłem w nią może 15 minut. Już jakieś gry w stylu Symulator Jazdy Glebogryzarką mają ciekawszą fizykę jazdy.

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 16:04

Ja ostatnio namiętnie marnuję czas przy World of Tanks. To sieciówka, jeździsz czołgiem i strzelasz, czyli uroczo. Gra jest o tyle fajna, że nie ma tam jakiegoś hardkorowego sterowania, jedna bitwa trwa max 15 minut (więc spokojnie można przysiąść na chwilę i potem wyłączyć) i jest baaaardzo grywalna.
Jedyny kłopot polega na tym, że na razie to tylko beta (ale dopracowana) i trzeba się rejestrować i czekac na maila żeby pograć.
http://worldoftanks.eu/

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 16:22

Ciekawie to wygląda i spełnia moje oczekiwania :D Mam nadzieje, że nie będzie mulić się na lapie. Obczaiłem videorecenzję:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=JRoj2gaIZiw
WchodzÄ™ w to :mryellow:

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 22:31

Ice napisał(a):Siema,
Wpadłem na pomysł założenia tematu związanego z grami komputerowymi na naszym forum. Dziwne, że jeszcze takiego nie ma.

Co Ty opowiadasz? :shock: Taki temat już był tylko żeś go skasował w ferworze walki z botami :lol:

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 22:33

Oj Lordziu widzÄ™ coĹ› dziĹ› nie trybimy :wink:

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 22:39

Keee? :mryellow: Temat pod tytułem "Kącik gracza" na forum był, przed powstaniem tego. Czy on istnieje, czy nie to nie wiem, bo nie chce mi się szukać. Jednak jestem pewny, że był 8)

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 22:52

"Kącik gracza" istniał na 100%, zdziwiłem się, że powstał drugi, ale nie znalazłem starego "kącika". Pewnie tak jak napisał lordzofmafia został usunięty
w ferworze walki z botami
.

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 23:00

Panowie nie wychwycili autoironii :mryellow:

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 27.02.2011, 23:02

No przecieĹĽ on sobie jajca robi :wink:

Re: KÄ…cik gracza

Pon, 28.02.2011, 9:11

kącik gracza istniał. sam założyłem pierwszy temat :P

Re: KÄ…cik gracza

Pon, 28.02.2011, 13:36

No tak jak BmwM5 na początku napisał - ironii coś nie wyczuliście :mryellow:

A co do gry z czołgami - na razie lamie jak cholera i nie ogarniam zbytnio co i jak, ale gra jest przednia i daje sporo fun :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Re: KÄ…cik gracza

Nie, 06.03.2011, 23:55

Trochu mnie nie było, wróciłem wczoraj ;)

Co do gierek (wypowiadałem się w tym zaginionym w trójkącie bermudzkim temacie) to obecnie Gran Turismo 5 a wkrótce chyba TDU2.

Jak coĹ› - hajperGT PSN ID.

GT5 - nawet nawet, grafika niezła (widać niedociągnięcia, szczególnie na autach z GT4 i brak AA w PS3), beznadziejne sterowanie w WRC (również na kierownicy). Ale ogólnie gra rozbudowana, więc pograć można. Gdyby gra od początku była robiona pod 1920x1080 byłoby inaczej, a tak, na ostatnią chwilę PD musiało zrobić (pod naciskiem Sony) i nie skupiło się na innych detalach. ALE - nie jest źle.

TDU2 - grałem parę minut, grafika zdecydowanie słabsza niż w GT5, samej gry nie ocenię bo za krótko grałem.

Re: KÄ…cik gracza

Pon, 07.03.2011, 1:17

SamochodĂłwka na PC jak masz kierownicÄ™: LFS
Fajna gra do pyknięcia : CS source. Ostatnio trochę w to gram i powiem szczerze, że dość fajne.
Dobrze, że w końcu powstał taki temat :wink: :twisted:

Re: KÄ…cik gracza

Pon, 07.03.2011, 2:07

każdy cs ssie... zbyt dużo hakerów, no chyba ze masz własną grupę z którą grasz.
Wyślij odpowiedź