Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 14:13




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Kącik gracza 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post KÄ…cik gracza
Siema,
Wpadłem na pomysł założenia tematu związanego z grami komputerowymi na naszym forum. Dziwne, że jeszcze takiego nie ma.

ImageImageImage

W co tu pograć? Ostatnio odświeżyłem sobie Dirta 1 i 2, Grida i Warcrafta :twisted: Teraz ściągam NFS HP.

Szukam czegoś do zabicia czasu o niezbyt wygórowanych wymaganiach (również umysłowych :twisted: ) - żeby pograć sobie raz na jakiś czas z pół godziny ;) Ostatnio odpalałem GTA SA czy Mafie, ale powroty do starych tytułów nieco mijają się z celem, bo ich czas już minął. Jedynie jeszcze Dirty czy Grid się do czegoś nadają ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 27.02.2011, 14:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: KÄ…cik gracza
Ja generalnie jestem fanem gry na konsoli - PS3. Gram w fife, pesa, motorstorm, tekken, killzone. więcej gier nie mam bo drogie.
Na PC to Starcraft, teraz Starcraft 2 ale niestety nie przeszedłem go bo mało czasu. Poza tym lubię po sieci popykać w Quake'a III Arena. Jeszcze Mafia jako klasyka i tak jak Ice GTA SA.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 27.02.2011, 14:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: KÄ…cik gracza
ja ostatnio gram w shifta, gtr-em na pelnym tunie wycisnalem 7:24 na Nuerburgringu, zaluje ze nie wiedzialem, ze sa specjalne programy do nagrywania rozgrywek, no ale juz trudno, probowalem pobic to, ale nie udalo mi sie zejsc ponizej 7:30.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Nie, 27.02.2011, 14:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Nie no ja z gier jakby wyrosłem i w co bym nie pograł, to po godzinie już mi się nie chce. Dlatego właśnie czasem odpalę coś w stylu starszych GTA, żeby 15 minut się pobawić i potem grę usunąć :twisted:

A co do FPP - w sumie kupę czasu nie grałem. Kiedyś się ze znajomymi trochę strzelało w UT, SoF'a czy Kłaka :mryellow:

A gdybym miał PS3, to pewnie kupiłbym jedynie GT5 i tam ciągle upalał :>

Co do NFS Shit - no cóż, pograłem w niego kiedyś z godzinę i usunąłem. Po doświadczeniach z GRID'em, to ta gra miała mega drętwą grywalność (o driftingu nawet nie wspominam). Pograłem w niego chwilę tylko po to, żeby bujnąć się Veyronem po Nurburingu :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 27.02.2011, 14:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: KÄ…cik gracza
W ramach posesyjnego odstresowania kupiłem sobie Stalkera: Czyste Niebo i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie mi się giercuje :mryellow: Teraz zamierzałem kupić TD Unlimited, ale wszędzie w necie jest pełno negatywnych opinii o niej, że niestabilna, niedopracowana itp. Grał ktoś już?

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Nie, 27.02.2011, 15:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
kup sobie l4d2. wessie cię na dłuuugie godzin. ja już mam 1k, znam takich co zmarnowali już 3k godzin z życia na tą grę xD.

ps. żeś kurna pojechał z czołówką tematu XD

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Nie, 27.02.2011, 15:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Cytuj:
ps. żeś kurna pojechał z czołówką tematu XD


Image

Mi jednak najwięcej fun dają gry, gdzie się czymś jeździ :>

Jeżeli chodzi o TD - szczerze mówiąc to chyba największy shit jaki powstał :lol: Pamiętam, jak kiedyś widziałem w TV zapowiedzi tej gry to szczęka opadała. Po zainstalowaniu pograłem w nią może 15 minut. Już jakieś gry w stylu Symulator Jazdy Glebogryzarką mają ciekawszą fizykę jazdy.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 27.02.2011, 15:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: KÄ…cik gracza
Ja ostatnio namiętnie marnuję czas przy World of Tanks. To sieciówka, jeździsz czołgiem i strzelasz, czyli uroczo. Gra jest o tyle fajna, że nie ma tam jakiegoś hardkorowego sterowania, jedna bitwa trwa max 15 minut (więc spokojnie można przysiąść na chwilę i potem wyłączyć) i jest baaaardzo grywalna.
Jedyny kłopot polega na tym, że na razie to tylko beta (ale dopracowana) i trzeba się rejestrować i czekac na maila żeby pograć.
http://worldoftanks.eu/

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Nie, 27.02.2011, 16:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Ciekawie to wygląda i spełnia moje oczekiwania :D Mam nadzieje, że nie będzie mulić się na lapie. Obczaiłem videorecenzję:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=JRoj2gaIZiw
WchodzÄ™ w to :mryellow:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 27.02.2011, 16:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: KÄ…cik gracza
Ice napisał(a):
Siema,
Wpadłem na pomysł założenia tematu związanego z grami komputerowymi na naszym forum. Dziwne, że jeszcze takiego nie ma.

Co Ty opowiadasz? :shock: Taki temat już był tylko żeś go skasował w ferworze walki z botami :lol:

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 27.02.2011, 22:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Oj Lordziu widzÄ™ coĹ› dziĹ› nie trybimy :wink:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 27.02.2011, 22:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: KÄ…cik gracza
Keee? :mryellow: Temat pod tytułem "Kącik gracza" na forum był, przed powstaniem tego. Czy on istnieje, czy nie to nie wiem, bo nie chce mi się szukać. Jednak jestem pewny, że był 8)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 27.02.2011, 22:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 336
Miejscowość: Sanok
Post Re: KÄ…cik gracza
"Kącik gracza" istniał na 100%, zdziwiłem się, że powstał drugi, ale nie znalazłem starego "kącika". Pewnie tak jak napisał lordzofmafia został usunięty
Cytuj:
w ferworze walki z botami
.


Nie, 27.02.2011, 22:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: KÄ…cik gracza
Panowie nie wychwycili autoironii :mryellow:

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Nie, 27.02.2011, 23:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: KÄ…cik gracza
No przecieĹĽ on sobie jajca robi :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Nie, 27.02.2011, 23:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
kącik gracza istniał. sam założyłem pierwszy temat :P

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 28.02.2011, 9:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
No tak jak BmwM5 na początku napisał - ironii coś nie wyczuliście :mryellow:

A co do gry z czołgami - na razie lamie jak cholera i nie ogarniam zbytnio co i jak, ale gra jest przednia i daje sporo fun :mryellow: :mryellow: :mryellow:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 28.02.2011, 13:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: KÄ…cik gracza
Trochu mnie nie było, wróciłem wczoraj ;)

Co do gierek (wypowiadałem się w tym zaginionym w trójkącie bermudzkim temacie) to obecnie Gran Turismo 5 a wkrótce chyba TDU2.

Jak coĹ› - hajperGT PSN ID.

GT5 - nawet nawet, grafika niezła (widać niedociągnięcia, szczególnie na autach z GT4 i brak AA w PS3), beznadziejne sterowanie w WRC (również na kierownicy). Ale ogólnie gra rozbudowana, więc pograć można. Gdyby gra od początku była robiona pod 1920x1080 byłoby inaczej, a tak, na ostatnią chwilę PD musiało zrobić (pod naciskiem Sony) i nie skupiło się na innych detalach. ALE - nie jest źle.

TDU2 - grałem parę minut, grafika zdecydowanie słabsza niż w GT5, samej gry nie ocenię bo za krótko grałem.

_________________
HABEMUS SEDAN


Nie, 06.03.2011, 23:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: KÄ…cik gracza
SamochodĂłwka na PC jak masz kierownicÄ™: LFS
Fajna gra do pyknięcia : CS source. Ostatnio trochę w to gram i powiem szczerze, że dość fajne.
Dobrze, że w końcu powstał taki temat :wink: :twisted:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pon, 07.03.2011, 1:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
każdy cs ssie... zbyt dużo hakerów, no chyba ze masz własną grupę z którą grasz.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 07.03.2011, 2:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018