Obecny czas: Sob, 27.04.2024, 19:52




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Kącik gracza 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: KÄ…cik gracza
Teraz w CS już nie gram, ale ładnych parę lat temu, grało się w to z kolegamy - nawet tymi z sieci i było soczyście. Teraz z pół roku w to nie grałem, ale ostatnim razem poziom na serwach 1.6 był poniżej wora - ja grając w to raz na ruski rok mogłem mielić, albo goście pokroju 0 albo cziterki jadące na wszystkim co może im pomóc. Dla mnie CS skończył się na 1.5, przy 1.6 niestety zrównali po części poziom pomiędzy lepszy-gorszy (gówniany recoil m.in).

_________________
HABEMUS SEDAN


Pon, 07.03.2011, 2:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post Re: KÄ…cik gracza
Gra ktoĹ› w F1 2010??
Jeśli w trakcie wyścigu zacznie padać deszcz to jak mam przekazać mechanikom żeby mi zmienili opony na pośrednie albo deszczowe? Bo zjeżdżam do boksu a te łosie mi ładują slicki, mimo że po pit lane rzeczka płynie...


Pon, 07.03.2011, 7:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
ps3? użyj strzałek.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 07.03.2011, 10:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post Re: KÄ…cik gracza
No właśnie PC, ale kiedy te strzałki?? Już w czasie zmiany opon, czy na dojeździe do boksu??


Pon, 07.03.2011, 13:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
na pc? hmm... poszperaj w opcjach klawiszy. grasz na padzie? kierownicy? klawiaturze? możesz też ustawić strategię pitstopów ale to jest lekko porąbane rozwiązanie :D

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 07.03.2011, 13:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post Re: KÄ…cik gracza
Ustawiając strategię pitstopów musiałbym wiedzieć, w którym dokładnie momencie będzie konieczna zmiana na deszczówki :D, a w opcjach klawiszy jest tylko pit request. No nic, poszukam, może znajdę ;)


Pon, 07.03.2011, 14:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Ogarniał ktoś Test Drive Unlimited 2? Ściągnąłem z ciekawości i nie jestem w stanie jakoś tego odblokować (klucz podałem, ale woła jeszcze oprócz seriala jakiś unlock code). Dodam, że nie chcę grać przez neta. Po odpięciu neta też woła te kody.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 17.03.2011, 20:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: KÄ…cik gracza
mój brat miał podobne problemy.. to mu kupiłem orginał

bo mnie kur*a stac :!:

_________________
locha lover


Czw, 17.03.2011, 20:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
:lol:

BTW. Ostatnio trafiłem na porcję nowych filmów Testo, masz coś z nowszych może? :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 17.03.2011, 20:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: KÄ…cik gracza
lol! gosc z lfs.pl mowil ze dostal tdu2 w prezencie. siema kenji.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Czw, 17.03.2011, 20:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: KÄ…cik gracza
Testo z tego co wiem to już chyba zakończył działalność :>

_________________
locha lover


Czw, 17.03.2011, 20:52
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Nisko w takim razie. Liczyłem, że mnie jeszcze trochę zbeszta.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 17.03.2011, 20:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: KÄ…cik gracza
Nowe, które się pojawiają to po prostu reuploady "fanów". Czasem jakąś perełkę można jeszcze trafić, hobaku piehdolony

_________________
locha lover


Czw, 17.03.2011, 21:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: KÄ…cik gracza
A ja się wyróżnie bo pocinam w klasyke jaka jest NFS Underground 2 :D
I od czasu do czasu w Fife.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Pią, 18.03.2011, 18:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
klasyką to jest pierwszy underground :P albo hot pursuit lub ogólnie pierwsze nfsy :P u2 straciło trochę na klimacie bo nicholery nie czuło się prędkości :P nawet ślepy potrafiłby grać w tą grę

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 18.03.2011, 18:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: KÄ…cik gracza
Klasyka to jest Grand Prix Legends, kierownica i butelka szampana gdybyś jakimś cudem wygrał :>

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Pią, 18.03.2011, 18:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
xD to jest symulator :P nie zręcznościówka :P

zresztą z zręcznościowych gier wyścigowych wolę takie gdzie się strzela jakimiś rakietami zgarnia dopalacze i inne :D wipeout albo rollcage ;)

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 18.03.2011, 19:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: KÄ…cik gracza
Że klasyka to mówiłem w sensie tego ze już parę latek ma ta gra. A czy jest klasykiem w sesnie tym co wy piszecie to zależy od gustu :wink: Ja go lubię głównie ze względu na rozbudowany tuning.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Nie, 20.03.2011, 12:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
Pograłem chwilę w Test Drive Unlimited 2. Kiedyś odpaliłem 1 i po 10 minutach usunąłem z dysku. Zastanawiałem się jak można wydać taki shit w czasach nowożytnych, naprawdę rozbudowanych gier o w miarę dobrej grywalności.

Odpaliłem TDU2 i cóż - wiele się nie zmieniło. Sama koncepcja gry jest owszem ciekawa. Rozwiązania niektóre (np. możliwość zamykania/otwierania dachu w cabrio) to fajny symboliczny dodatek. Generalnie jednak jest to gra chyba dedykowana dla dzieci 8-14 lat. Fabuła, dialogi i cała instytucja "żywej" postaci jest do niczego. Do tego czasem jesteśmy zmuszeni poruszać się na pieszo i jedyne co to do gry wprowadziło, to wydłużony czas, zanim się coś załatwi. Grafika - hmm.. poziom zdecydowanie sprzed jakiegoś czasu, równie dobrą grafikę można zrobić we flashu. Do tego silnik gry, który mimo że nie ma wodotrysków na szał na lapie nie pozwala. Gram na full rozdzielczości, bo... każda inna nie odpala się na full screen. Nie ma takiej opcji.

No a teraz skupmy się na tym co najważniejsze, czyli grywalność. Jest jej brak. Auta prowadzą się do niczego, rozpędzają się czasem do śmiesznych prędkości. Przy wyższych jak i niższych prędkościach nie ma jak ich opanować, szczególnie przy nawrotach i skrętach, których nie da się ani ogarnąć sensownie na ręcznym, ani przy mniejszej prędkości. No i nie ma jak nazywanie driftingiem np. nawrotów o 180 stopni na offroadzie.

Reasumując - nie wiem jak w tej epoce można wydawać takiego gniota. Naprawdę koncepcja gry jest spoko, a grywalność jest rodem z gry na telefon.

-----

A teraz z innej beczki. Przeszedłem NFS Hot Pursuit i jeżeli ktoś nie szuka symulatora to polecam. Daje sporo fun, chociaż jak to NFS przy wyżej podkręconej poprzeczce potrafi zirytować, że komputerowe pojazdy obowiązują inne zasady fizyki niż gracza. Tak jak i np. w długim wyścigu gdy się jedzie w miarę równo i nagle 2 km przed metą pecetowy lider wystrzeliwuje z prędkością, której nie ma szans osiągnąć. No ale to rzecz znana z każdego NFSa. Jeżeli człowiek się przyzwyczai do tego arcade'owego trybu da się grać.
To co w NFSie mnie najbardziej zawiodło to zróżnicowanie samochodów, a raczej jego brak. Paleta samochodów jest przyzwoita, ale poza v-maksem (gdzie auta w zasadzie dzielą się na te co lecą 300 i na te co lecą 400), brak im zróżnicowania. Większa różnica w prowadzeniu aut była w NFS II SE :lol: Tu generalnie jakie auto się nie wybierze, to każde prowadzi się dokładnie tak samo. Są dwie grupy (a w zasadzie trzy): auta które są bardziej sterowne, mniej i auta policyjne. Biorąc pod uwagę rok wydania gry takie uproszczenie to naprawdę la żenua :mryellow:

-----

Ostatnio też zagrałem w czołgi (World of Tanks) i dalej ta gra daje sporo fun, mimo że dalej nie ogarniam ammu i rozbudowy czołu i robię to na paułkę :mryellow: Ale ostatnio uzbierałem na jakiś inny czołg i się rozbijam teraz W. Churchillem :mryellow:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 20.03.2011, 13:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: KÄ…cik gracza
Zdaje się, że mam zupełnie odmienne zdanie co do TDU1. Grałem 2 lata na piracie, a gdy wyszła złota edycja, kupiłem oryginał i do dzisiaj gram w trybie HC. Żaden NFS nie dał mi nigdy tyle przyjemności i satysfakcji jak TDU. Grywam albo sam w trybie symulacji, albo w arcadzie jak gram z kumplem. Najlepsze, że gra ma 5 lat i nie mam nic do zarzucenia :P TDU 2 przy 1-ce, przynajmniej z tego co się mówi o fizyce jazdy to straszna poraźka. Żeby tylko jakoś to podsumować - w F430 mam przejechane 9250 km... just for fun


Pon, 21.03.2011, 9:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018