Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Śro, 20.10.2010, 14:43

3co napisał(a):Mocne :lol:
Z jakiego to tematu?

viewtopic.php?f=13&t=18636&p=331128#p331128

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Śro, 20.10.2010, 14:45

Chcę być bażantem.


:lol:

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Czw, 21.10.2010, 18:32

Mefisto napisał(a):A mnie siÄ™ przypomniaĹ‚a wypowiedĹş pewnego frustrata, ktĂłry postanowiĹ‚ wypowiedzieć kilka sĹ‚Ăłw na temat tego forum:
(pisownia oryginalna)
Łukasz789 napisał(a): banda chuji ....i baĹĽantĂłw

Umarłem :lol:

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Sob, 23.10.2010, 15:17

o chińskiej eBorze :lol:
Triumph4111 napisał(a):Ale nie mam nic przeciwko zarzucaniu ChiĹ„czykĂłw elektrycznymi samochodami, za duĹĽo ich tam jest, szkoda ropy, niech jeĹĽdĹĽÄ… melexami...

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Pon, 25.10.2010, 12:09

W ogóle za całokształt Złote Usta (czy tam złotą lawetę) dałbym Pardonowi, ale ten tekst też kozacki:

POŃCZAK napisał(a):Rdza jest bardzo fajna, napewno lepsza niĹĽ seicento. I lepiej wykonana.

:lol:

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Sob, 13.11.2010, 21:52

Neo(N) napisał(a):
kisik4 napisał(a):Image
autoexpress.co.uk

Dobry jest :twisted: Zaznacza nawet stojÄ…ce kur...tzn prostytutki przy drogach :twisted:

hajper napisał(a):PatrzÄ…c po nazwie, nie tylko je wykrywa ale i oĹ›wietla w nocy ĹĽeby na BukÄ™ nie trafić.


:twisted:

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Pon, 15.11.2010, 20:30

GRZ3S napisał(a):Z tego co wiem to nic nie zarabia bo to sÄ… samochody dopuszczone do ruchu na szczegĂłlnych warunkach ktĂłre mogÄ… przekraczać szybkość przy zachowaniu max ostroĹĽnoĹ›ci.

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Sob, 01.01.2011, 22:57

stan1906 napisał(a):
Ice napisał(a):CoĹ› w VW z 2000 roku siÄ™ zepsuĹ‚o? Nie moĹĽliwe...

No tak. W sumie pierdoła no ale robi sie problem. Tak jak myślałem. Szyba spadła z tych szyn. Na szczęście nie pękła. Dzisiaj już wszystko jest ok. Zdjęcie z dzisiejszej trasy. Rejony krakowa:

Image


sry, że bokiem zdjęcie




pardon napisał(a):
stan1906 napisał(a):sry, ĹĽe bokiem

... szanuje to




LeĹĽa

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Sob, 01.01.2011, 23:22

:mryellow: miałem to dodać kiedys tutaj :D

dobrze to pardonowi wyszlo :P

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Pon, 03.01.2011, 16:55

DeusZ napisał(a):a moĹĽe jakiĹ› trackday :roll: :?:

Ice napisał(a):Czym? RzeĹĽuchÄ… podpiÄ™tÄ… pod LPG, Carensem w dieslu i CzoĹ‚giem na Mazut?


Oplułem monitor jak przeczytałem odpowiedź Ice'a :lol: :lol: :lol:

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Sob, 22.01.2011, 22:43

xgosiax napisał(a):3. kia carens ( ten nawet Ĺ‚adny jest ;) )


OWNED.

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Pią, 04.02.2011, 12:27

elCoyote napisał(a):Przed kilkoma laty bezczeĹ›cili oni E30, obecnie mĹ‚odsze pokolenie przygĹ‚upĂłw znÄ™ca siÄ™ nad Golfami trzeciej generacji, z tÄ… różnicÄ…, ĹĽe ci ostatni namiÄ™tnie tjuninkujÄ… swoje rydwany (zabawny i zarazem smutny widok gdy kilogramy zbÄ™dnego plastiku ciÄ…gnie jakiĹ› turboklekot lub doĹ‚adowany LPG 1,4 podskakujÄ…c przy tym w rytm odtwarzanej w nim "muzyki").


viewtopic.php?f=13&t=17107&p=309586&h

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Pią, 04.02.2011, 17:54

Szczerze mówiąc myślałem (głównie po poziomie baskontyzmu na tym forum) :wink: , że temat będzie się cieszył większym wzięciem ;) Ale nie zapeszam, wrzucajcie dalej

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Nie, 13.03.2011, 17:45

zygix napisał(a):po sportĂłwkach BMW spodziewam siÄ™ jeszcze wiÄ™kszej drapieĹĽnoĹ›ci,ĹĽe jak na mnie spojrzy to jebnÄ™ w kalendarz.


:lol: jebłem

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Wto, 22.03.2011, 14:59

Z tematu o moim włoskim hatchu

pardon napisał(a):w kaĹĽdym ale to w kaĹĽdym samochodzie przychodzi taki moment, gdy jedynym rozsÄ…dnym pomysĹ‚em na modyfikacje jest ... ĹĽyd


Jednym słowem - pardon to dla mnie mistrz trafnych komentarzy, szanuję go. Pardon roxuje, a teksty Clarksona przy nim są niczym mazut.

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Wto, 22.03.2011, 19:36

To prawda, najlepsze jest to, że przychodzi mu to z baskonta, nie myśli nad tym. Za to wielki szacun :>

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Nie, 07.08.2011, 8:24

O wycieraczkach na światłach


pardon napisał(a):Te wycieraczki roxujÄ…, nie wiem dlaczego te kilka szwedzkich koron producent poĹ›wiÄ™ciĹ‚ wĹ‚asnie na doposaĹĽenie reflektorĂłw w wycieraczki zamiast abs'u czy elektrycznych szyb. PrzejechaĹ‚em grube kilometry ale ani raz nie odczuĹ‚em potrzeby przemycia lamp (nie mĂłwiÄ…c juĹĽ o cyklicznym i szorowaniu wycieraczkami). Rozumiem jakby tam byĹ‚y jakieĹ› quatroxenony, ale zaĹ‚oĹĽÄ™ siÄ™, ĹĽe pod kloszami drzemiÄ… sobie bÄ…bki wĹ‚asnorÄ™cznie wkrÄ™cane przez samego Thomasa Edisona :lol:



100/10

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Śro, 28.12.2011, 21:15

Troszkę odkopię, może ktoś coś jeszcze doda - rozłożyło mnie to :D

z tematu o Kii RAY
3co napisał(a):AĹĽ siÄ™ bojÄ™ pytać do czego to sĹ‚uĹĽy.
"Toi Toi na kółkach" przybiera teraz dodatkowe znaczenie.

Image

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Śro, 28.12.2011, 21:33

To przy okazji teĹĽ ja ;d
Image

Re: ZĹ‚ote Usta forum

Pią, 13.01.2012, 23:54

Z tematu o Ibizie FL - poruszyło mną to, dosłownie, zwłaszcza, że przygotowuje się do batalii z matmy ....

mk2 napisał(a):WyglÄ…da jakby liczyĹ‚a caĹ‚ki.
Wyślij odpowiedź