Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 5:38




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Zalew nowych samochodów w Twoim rejonie 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Zalew nowych samochodów w Twoim rejonie
Wczoraj idę przez miasto i mijając Civica UFO mówię do siebie, jak to dobrze, że nikt z Ina nie kupił tego nowego. 3 ulice dalej stał świeżo zarejestrowany :/ co z tego, że ma może i fajne wnętrze, jeśli nie można do niego wsiąść bez puszczenia pawia :?


Nie, 10.06.2012, 15:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: Zalew nowych samochodów w Twoim rejonie
bartez napisał(a):
Jaką jodełkę? Pomacaj sobie plastiki :mryellow:

Taką:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ;)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Nie, 10.06.2012, 21:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Zalew nowych samochodów w Twoim rejonie
Przeczytałem sobie dzisiaj swój własny post w tym temacie sprzed dwóch i pół roku dotyczący sytuacji w Luksemburgu. W sumie większość rzeczy się nie zmieniła poza jedną... pisałem wtedy, że nie ma tu zbyt dużo SUVów, za to funkcję samochodów rodzinnych pełnią vany. W ciągu tych niecałych trzech lat sytuacja zmieniła się o 360 stopni (jak to mawiają politycy :P ). Pseudoterenówek jest mnóstwo. Najwięcej jeździ Evoque, paskudnych Q3 (dochodzę do wniosku, że to najbrzydszy SUV na rynku) Q5, X3, ix35, XC60, nowych ML, Dżuków, Kaszkajów, Cayenne, Land Cruiserów i Tiguanów. Jest trochę Dusterów i X6, X5. Stosunkowo mało Sportage'ów i Grand Vitar. Co ciekawe, bardzo dużo jeździ poważniejszych terenówek - nowych Wranglerów i Defenderów. Tak jak w przypadku osobówek udział marek japońskich (za wyjątkiem Nissana) jest niewielki.
Poza tym rzuca się w oczy bardzo duża popularność Citroenów DS - DS3 i DS4 jeździ dużo więcej niż C3 i C4, nietrudno też spotkać DS5. Dużo częściej niż w Polsce widzi się C6 - z czego większość na blachach dyplomatycznych. Widziałem już kilka Lancii Grand Voyager i Them. Coraz więcej widać nowej A-klasy. Bardzo dużo Panamer - niewiele rzadziej widzi się je niż S-klasy. No i widziałem już 4 Cygnety, każdy w innym kolorze :wink:

Jako ciekawostka rejestracje nowych samochodów w Luksemburgu w 2012 roku:

VW 6721
Renault 4866
BMW 4815
Audi 4587
Peugeot 3484
Mercedes 3204
Citroen 2894
Ford 2516
Opel 2146
Hyundai 1899

A Porsche sprzedają się lepiej niż Kia, Honda, Mazda, Mitsubishi czy Chevrolet :wink:

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Sob, 23.02.2013, 20:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018