Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 16:36




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość

Postów: 42
Post Re: Polski Top Gear?
Życzyłbym sobie więcej nie gorszych takich kolorowanek jak TG:) kupowałem też GT, to co prawda trochę w innej tonacji, ale też mało szczegółów, cena wyższa no i do artów też możn mieć wiele do zarzucenia, kmh ok, ale cenowo niezbyt konkurencyjna.


Wto, 29.04.2008, 22:08
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Przeczytałem ostatni TG od dechy do dechy i..

Ten artykuł o policji to dla mnie totalna żenada. Sądziłem, że to będzie przegląd policyjnych wozów, a nie tego "czym mogli by jeździć". Dla mnie 6 zmarnowanych stron.

A tak poza tym to te wypadki w "Długim dystansie" mnie rozbroiłyu. Rozwalili przód Altei bo tak szybko spod świateł idzie, albo tylny zderzak w Civicu. Może przesadzam, ale dziennikarzowi motoryzacyjnemu takie babole - troche kompromitujące.

A poza tym to z numeru na numer naprawdÄ™ coraz to lepiej i Frankowski mniej upierdliwy ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 06.05.2008, 18:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Polski Top Gear?
Właśnie przyszedł ;) Ciekawie napisane o historii Paula Newmana :P I nawet niezły wykaz samochodów piłkarzy z reprezentacji Polski...a Podolski ponoć ma R8 od ABT :) Do tego porównanie M3, RS4, IS-F i C63 takie jak na forum u nas ;) '+' za nowości. Ogólnie - podoba mi się.

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Pon, 19.05.2008, 11:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Polski Top Gear?
Ice napisał(a):
artykuł o policji to dla mnie totalna żenada. Sądziłem, że to będzie przegląd policyjnych wozów, a nie tego "czym mogli by jeździć".
też miałem taką nadzieję i też dla mnie to rozczarowanie...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 19.05.2008, 13:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Strony 18-19 .. ten artykuł już czytałem w wersji angielskiej jakiś czas temu...

Józek z Bagien .. modne to było jakiś czas temu, teraz żenada.

Generalnie nowy nr na pierwszy rzut oka niczym ciekawym nie zaskakuje niestety, brakuje jakiegoś gratisu, bumuu czy super reportażu.. ale przeczytam cały, wtedy skrupulatnie ocenie.

TG PL jest ok, dopĂłki siÄ™ nie pozna wersji GB.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 19.05.2008, 22:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Polski Top Gear?
To X6 jeszcze nie było w angielskim Top Gear? Na TopGear.com dopiero dzisiaj chyba wyszło...
http://www.topgear.com/content/features ... /15/1.html

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Czw, 29.05.2008, 16:21
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
A za tydzien zapowiedz kolejnych artykułów, które czytałem w jednym GB Top Gear. Jednak nie warto kupować zagranicznych edycji, bo potem u nas te tematy przez pół roku wałkują.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 29.05.2008, 16:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Polski Top Gear?
Chciałbym się Was spytać, czy doszedł Wam nowy numer prenumeratą? Kilka dni temu został wydany, a jeszcze nie ma go u mnie w skrzynce...

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Sob, 18.10.2008, 12:09
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Polski Top Gear?
Polski Top Gear bankrutuje czy co ? Już nawet własnej strony internetowej nie mają tylko się jakiś internetowy kiosk otwiera :roll:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 16.11.2008, 8:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Czytam dziś nowego TG i przjerzałem potem cały nr i kurde.. patrząc z boku to .. eee... brakuje kobiet. Nie lubie stylu GT obecnego, gdzie każde auto zasłania lachon, ale samych facetów też nie mam ochoty oglądać i trochę brakuje równowagii, sami metroseksualiści na reklamach :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 16.11.2008, 16:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Polski Top Gear?
No widzisz Ice a mi brakuje w czasopismach półnagich mężczyzn no i coooooo. Najgorsze jest, że sie tego nigdy nie doczekam bo czasopismo bedzie zaliczane do czasopism dla gejów. I bedzie mniejsza czytalność. A nikt nie wpadl na to, ze moze my kobiety też czytamy takie gazetki i to wcale nie rzadko! Kur** Mać. F**k. Mada faka, sralis mazgalis.
I gdzie tu sprawiedliwość?


Pon, 17.11.2008, 11:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Jasne, ale ja nie mówie, żeby same du*y były co strona, bo tak jak wspomniałem, też mnie to wkurza, jak bym chciał oglądać laski to bym playboya albo ckma kupował. Poczuj się jak facet i przejżyj kartkę po kartcę Top Gear... sami faceci, litości! ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 17.11.2008, 12:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Polski Top Gear?
No fakt. Wszedzie pysk Clarksona - Podniecające mmmmmmmmmmmmmm ooł jeeee.


Pon, 17.11.2008, 13:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post Re: Polski Top Gear?
[img=http://img376.imageshack.us/img376/3503/picture1aa7.th.png]

top gear w Transporterze 3 ;) nie polski tylko wegierski ale okladka taka sama ;)

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Pon, 01.12.2008, 20:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 286
Miejscowość: Toruń
Samochód: Honda Prelude
Post Re: Polski Top Gear?
ma ktoś ten numer, w którym był artykuł o kupowaniu używanego Dodge'a Vipera? to był chyba marzec albo kwiecień 2008. miałem ten numer, ale nie mogę go znaleźć, a potrzebuję ten artykuł

_________________
Ice Ice Baby


Nie, 15.03.2009, 23:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 969
Post Re: Polski Top Gear?
Ja mam :wink:

_________________
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę ". Frank Zappa


Pon, 16.03.2009, 1:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 987
Samochód: RWD
Post Re: Polski Top Gear?
Pisemko niezłe, DTP całkiem niezłe (choć zdarzają się babole), jednak jak dla mnie: zbyt potężne obrazki, a za małe teksty. Przedruki z brytyjskiej edycji mnie nie rażą.

_________________
Motorized - blog dla zmotoryzowanych


Pon, 16.03.2009, 10:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Mnie do nerwicy doprowadzajÄ… te denne historyjki - ostatnie o Mandatach, strona 44. Po co to - to nie kaczor donald do cholery.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 16.03.2009, 10:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Polski Top Gear?
Ice napisał(a):
denne historyjki
a mnie to bawi :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 16.03.2009, 10:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Polski Top Gear?
TG to niestety szmatławiec, kolorowy ładny ale tresci w nim niewiele, pierwszy test wozu jest po jakiś 50 stronach, wcześniej felietony, pierdoły reklamy, test fajnych fur to zazwyczaja przedruki, polska ekipa testuje zwykłe wozidła typu Skoda Octavia, jedynie naczelny raz na miesiąc przetestuje coś fajnego, szkoda ze jego teksty są do kitu. Nie interesują mnie w piśmie motoryzacyjnym opis garnituru za 5 tys ani tym bardziej otwieracza do piwa za 270 zł. Coraz mnie aut coraz wiecej bzdetów. Gdyby nie świetna cena nie było by powodów aby to kupowac. Jaka cena taka tresc

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 16.03.2009, 11:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018