Obecny czas: Sob, 27.04.2024, 10:35




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 73
Miejscowość: warszafffka
Samochód: Fiat Bravo
Post Re: Polski Top Gear?
Ice napisał(a):
jedyny mankament to teksty - IMO zdecydowanie za krĂłtkie.
heh no i bądź tu mądry... w sumie to chyba nie ma idealnej gazety i nie będzie nigdy. ile gustów tyle ocen :P


Śro, 20.02.2008, 16:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post Re: Polski Top Gear?
Morphy,KOTH....
przykro mi ze byc moze was zawiodlem...
poprostu od jakiegos czasu kupuje wloski TG i dlatego ta "infantylna krytyka"
co do przedrukow jakimi jest motor czy auto-swiat...czym wedlog was jest TG w Polskiej wersjii??

"Przeszkadza ci to, że niektórym osobom podoba się ta gazeta? Nie probuj na siłę komuś zmienić zdania. Takie głupie pytania: Gdyby był inny napis czy też byście się zachwycali? wygląda jakbyś był poirytowany tym, że ktoś się zachwyca polską wersją Top Gear."
za stary jestem zebym komu kolwiek mial cokolwiek zmieniac a co dopiero jego "poprawnosc polityczna"...wiec nie widze sensu pochlebiac sobie zbytnio....
co do "glupich pytan" skoro sa glupie to nie wypada ich komentowac....
rownie dobrze mozna by bylo zapytac czy ow temat jest glupi czy madry i natrzaskac na ten temat milion nowych postow....
reasumujac...nie przeszkadza mi ze podoba sie wam drodzy forumowicze to pismo...mi sie ono nie podoba i to napisalem kozystajac z faktu iz ktos zapytal i napisalem dlaczego....
zycze wszystkim zawiedzonym z blondasa zdrowka a wieczorem napijmy sie piwa i obysmy tylko takie mieli problemy: :P :P :P


Czw, 21.02.2008, 10:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: Polski Top Gear?
blondas napisał(a):
czym wedlog was jest TG w Polskiej wersjii??

...hmmmm, zobaczymy. Pierwszy numer mnie całkiem zadowolił i nasycił, poczekam aż minie te pół roku prenumeraty i wtedy dopiero będę miał odpowiednio szeroką scenę żeby móc jednoznacznie określić, czy te siedem numerów było czasem straconym, czy nie.

Cytuj:
a wieczorem napijmy sie piwa i obysmy tylko takie mieli problemy: :P :P :P

*stawia swĂłj gliniany litrowy kufel obok* zdrĂłwko :!: 8)

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Czw, 21.02.2008, 11:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 73
Miejscowość: warszafffka
Samochód: Fiat Bravo
Post Re: Polski Top Gear?
KHOT napisał(a):
blondas napisał(a):
Pierwszy numer mnie całkiem zadowolił i nasycił, poczekam aż minie te pół roku prenumeraty i wtedy dopiero będę miał odpowiednio szeroką scenę żeby móc jednoznacznie określić, czy te siedem numerów było czasem straconym, czy nie.
ja też dla pewności zamówiłem prenumeratę. w końcu to niecałe 24 zł więc wydatek żaden. co do gzety to jestem podobnego zdania - poczekajmy trochę bo może być lepiej ale i gorzej. na pewno coś poprawią bo w końcu to było dopiero premierowe wydanie


Czw, 21.02.2008, 14:14
Profil

Postów: 43
Post Re: Polski Top Gear?
rakos napisał(a):
KHOT napisał(a):
blondas napisał(a):
Pierwszy numer mnie całkiem zadowolił i nasycił, poczekam aż minie te pół roku prenumeraty i wtedy dopiero będę miał odpowiednio szeroką scenę żeby móc jednoznacznie określić, czy te siedem numerów było czasem straconym, czy nie.
ja też dla pewności zamówiłem prenumeratę. w końcu to niecałe 24 zł więc wydatek żaden. co do gzety to jestem podobnego zdania - poczekajmy trochę bo może być lepiej ale i gorzej. na pewno coś poprawią bo w końcu to było dopiero premierowe wydanie


Widzę że większość myśli podobnie...ja też zamówiłem prenumerate...bo pewnie bedzie taniej :)


Czw, 21.02.2008, 18:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Kupiłem, przeczytałem jak narazie 1/4 i jestem rozczarowany, może zbyt wiele oczekiwałem... doczytam do końca to zdam relacje :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 21.02.2008, 22:49
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
rakos napisał(a):
Ice napisał(a):
jedyny mankament to teksty - IMO zdecydowanie za krĂłtkie.
heh no i bądź tu mądry... w sumie to chyba nie ma idealnej gazety i nie będzie nigdy. ile gustów tyle ocen :P


No właśnie wszystko zależy od tego co komu się podoba ;]
Kwestia gustu i preferencji czytelnika :)


Pią, 22.02.2008, 13:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Polski Top Gear?
Jak jest z prenumeratą tego? Wypełniamy ten kuponik, wsadzamy do koperty i wysyłamy. Co następnie? Płacimy od razu? Czy czekamy na jakieś potwierdzenie ze strony wydawnictwa?

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Pią, 22.02.2008, 17:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 73
Miejscowość: warszafffka
Samochód: Fiat Bravo
Post Re: Polski Top Gear?
Kari napisał(a):
Jak jest z prenumeratą tego? Wypełniamy ten kuponik, wsadzamy do koperty i wysyłamy. Co następnie? Płacimy od razu? Czy czekamy na jakieś potwierdzenie ze strony wydawnictwa?
chyba płacimy od razu. w gazecie napisali że prenumeratę uruchamiają dopiero po wpłynięciu kasy na ich konto. jest tam jeszcze do zaznaczenia takie pole "faktura pro-forma" wtedy chyba właśnie wyśla Ci potwierdzenie zamówienia prenumeraty


Pią, 22.02.2008, 18:58
Profil

Postów: 43
Post Re: Polski Top Gear?
Ice napisał(a):
Kupiłem, przeczytałem jak narazie 1/4 i jestem rozczarowany, może zbyt wiele oczekiwałem... doczytam do końca to zdam relacje :>


Mi się podoba ...zwłaszcza z porównaniem do tego co jest u nas w kioskach...


Pią, 22.02.2008, 22:32
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
Wilku napisał(a):
Ice napisał(a):
Kupiłem, przeczytałem jak narazie 1/4 i jestem rozczarowany, może zbyt wiele oczekiwałem... doczytam do końca to zdam relacje :>


Mi się podoba ...zwłaszcza z porównaniem do tego co jest u nas w kioskach...


Wilku zgadzam się z Tobą,gazety o tematyce motoryzacyjnej obecnie dostępne w kioskach są raczej takie sobie :/ i Top Gear
na ich tle wypada moim zdaniem najlepiej :P


Sob, 23.02.2008, 13:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Polski Top Gear?
motomaniak101 napisał(a):
Wilku zgadzam się z Tobą,gazety o tematyce motoryzacyjnej obecnie dostępne w kioskach są raczej takie sobie :/ i Top Gear
na ich tle wypada moim zdaniem najlepiej :P


a moim zdaniem do takiego auto motor i sport pl to im daleko :roll: ale to tylko moje zdanie

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 23.02.2008, 16:35
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
No ja się z Tobą nie zgodzę ale spoko :] W końcu u nas w kraju panuje wolność słowa zwana demokracją ? :D Ale jak już dyskutujemy to dlaczego uważasz,że są lepsze ;>


Ostatnio edytowany przez motomaniak101, Sob, 23.02.2008, 17:15, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 23.02.2008, 17:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Polski Top Gear?
motomaniak101 napisał(a):
No ja się z Tobą nie zgodzę ale spoko :] W końcu u nas w kraju panuje wolność słowa zwana demokracją ? :D Ale jak już dyskutujemy to dlaczego uważasz,że są lepsze ;>


Ładne zdjęcia, ciekawe opisy, interesujące testy oraz porady, reportaże itp. Po prostu świetna gazeta, która wciąga. Raz przypadkowo kupiłem jeden numer, jakiś czas temu i teraz co miesiąc regularnie przeglądam to gazetę. Taki Top Gear niestety nawet w połowie nie jest tak ciekawy. Nie jest zły, ale jednak wolę AMiS.


Sob, 23.02.2008, 21:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post Re: Polski Top Gear?
widze ze my ludzie z polnocy inaczej widzimy to pismo...moze dlatego ze patrzymy z gory na reszte Polski?? JOKE!


Sob, 23.02.2008, 21:21
Profil

Postów: 43
Post Re: Polski Top Gear?
ZaleĹĽy co kto lubi...kwestia gustu po prostu...a o gustach siÄ™ nie rozmawia :)


Nie, 24.02.2008, 4:50
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
Ok rozumiem ;) Mi nie podoba się to,że wszystkie te gazety są prawie, że identyczne i tak w zasadzie różnią się tylko szatą graficzną. No ale tak jak napisał Wilku o gustach się nie rozmawia :)


Nie, 24.02.2008, 16:30
Profil

Postów: 42
Post Re: Polski Top Gear?
No ale właśnie TG na tle innych gazet wypada inaczej, bo tu jest styl pisania i prowadzenia gazety, rodem z wysp, a większość gazet dostępnych u nas pochodzą z Niemiec, więc różnica jest zasadnicza, a wydane całkiem ładnie.


Nie, 24.02.2008, 21:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Polski Top Gear?
funmazda napisał(a):
No ale właśnie TG na tle innych gazet wypada inaczej, bo tu jest styl pisania i prowadzenia gazety, rodem z wysp, a większość gazet dostępnych u nas pochodzą z Niemiec, więc różnica jest zasadnicza, a wydane całkiem ładnie.


dla mnie takie ams jest pismem bardziej konkretny, TG rozpisuje się na temat superwozów ale w ocenie danego testującego, jego własne odczucia i nic więcej, ams przedstawia dokładne wyniki testów, pomiary, ceny, wyposażenie i wiele innych czynników po prostu dokładnie testują wozy a nie zdają osobistą relację z jazdy, obie formy są jak najbardziej słuszne mi jednak bardziej odpowiada styl ams, bardziej rzeczowo i konkretnie, bez czesto płytkiego humory no i o autach można dowiedzięc się jednak czegoś więcej. Ja to tak widzę

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 24.02.2008, 22:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 333
Miejscowość: Toruń /Płock-Poznań
Samochód: Lancia Delta II 1,6
Post Re: Polski Top Gear?
johny napisał(a):
dla mnie takie ams jest pismem bardziej konkretny, TG rozpisuje się na temat superwozów ale w ocenie danego testującego, jego własne odczucia i nic więcej, ams przedstawia dokładne wyniki testów, pomiary, ceny, wyposażenie i wiele innych czynników po prostu dokładnie testują wozy a nie zdają osobistą relację z jazdy, obie formy są jak najbardziej słuszne mi jednak bardziej odpowiada styl ams, bardziej rzeczowo i konkretnie, bez czesto płytkiego humory no i o autach można dowiedzięc się jednak czegoś więcej. Ja to tak widzę


no właśnie,
ja z chęcią czytałem o Maździe 2 i RX-8 ale poza historyjkami jak to Japończycy testuja przy 160km/h , jak to RX pasuje do samolotu i inne odczuciowe nawijki to więcej nic się nie dowiedziałem.
Też lubię trochę rzeczowych informacji dlatego nie do końca mi przydadł TG.
Ponadto TG wygląda jak prospekt, jak wielka reklama, jest kolorowo i szybko w formie i treści,
do pociągu na krótką trasę dla conajwyżej średnio-zainteresowanych motoryzacją (którzy nie muszą więcej wiedzieć) - oni będą mieli w miarę przyjemne i lekkie czytadło, sławny tytuł o fajnych autkach..
Kto bardziej zainteresowany to nie znajdzie "więcej informacji" w TG, no chyba że wystarczy mu zachwyt tytułem,że to TG.

;-)

_________________
http://www.motoplaneta.pl

http://www.simp.put.poznan.pl


Pon, 25.02.2008, 10:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018