Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 12:02




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Polski Top Gear?
w sumie TG dla mnie mógłby się składać z okładki i trzech kartek z felietonami clarksona, maya. Reszta to kupa spamu i reklam metroseksualnego gówna

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Sob, 20.06.2009, 10:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: Polski Top Gear?
pardon napisał(a):
w sumie TG dla mnie mógłby się składać z okładki i trzech kartek z felietonami clarksona, maya. Reszta to kupa spamu i reklam metroseksualnego gówna


Dokładnie, kupuję ten "szit" jak mi się przypomni. A w ostatnim numerze, to już nawet nie ma za bardzo czego czytać :?
Nie ma to jak jechać na marce :roll:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 21.06.2009, 16:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
pardon napisał(a):
Reszta to kupa spamu i reklam metroseksualnego gĂłwna


Nom... miesięcznik dla prawdziwych mężczyzn, a w środku porady jaki telefon, krem do stóp i gre komputerową kupić.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 21.06.2009, 20:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Polski Top Gear?
Ice napisał(a):
Nom... miesięcznik dla prawdziwych mężczyzn, a w środku porady ...


... porady typu jaki krem do depilacji zwieracza ..... dziękuję, postoję ....

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 25.06.2009, 20:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Polski Top Gear?
kupiłem z 10 numerów i zaprzestałem dalszego czytania... reklam od groma i znudziło mnie to...

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Czw, 25.06.2009, 21:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Z 3 tygodnie temu nie miałem nic do poczytania i akurat wpadł mi V12 z racji na atrakcyjną cene 4,90 zł. Po przeczytaniu połowy dopiero załapałem, że to numer z maja, ale co tam. Za te pieniądze dobre poczytadło, chociaż trochę za bardzo entuzjastycznie podchodzą do każdego samochodu. Za to od strony graficznej jak dla mnie rewelacja.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 28.07.2009, 20:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Z braku laku nabyłem niedawno po raz kolejny V12 - za 4,90 zł jest co poczytać w przyjemnej formie, jednak nie do końca jakość merytoryczna jest wysokich lotów.

Dziś w Empiku dorwałem KMH - jego grubość mnie delikatnie mówiąc zniesmaczyła, gazetka z Tesco jest grubsza :/

Kupiłem też nowy TG - szkoda, że znowu na końcu jest jakiś dodatek z Kaczora Donalda :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 17.09.2009, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Polski Top Gear?
Ostatnio zakupilem dwa numery V12 w tym ten co Ice. Totalne dno. Rownie dobrze moglbym pojsc do salonu wziasc ulotke danego modelu i na jedno by wyszlo. Totalny brak jakiekogolwiek zetelnego opisu.

KMH juz nie sciagaja do usa, jednak wcale nie zaluje, bo ostatnie numery powoli stawaly sie podobne do V12. Ulotki reklamowe, z ladnymi zdjeciami.

Zato bardzo milo zaskoczyl mnie AMiS. Nie kupowalem go przez pare miesiecy i bardzo milo bylo go odkryc na nowo. Wyglada na to, ze jest to jedyny warty zainteresowania magazyn na rynku. Switne testy i teksty i zdjecia.

Automobilista (magazyn o zabytkach) i AMiS to jedyne co wedlug mnie jest warte zainteresowania.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Czw, 17.09.2009, 21:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Polski Top Gear?
tez ostatnio kupiłem "Automobilistę" skuszony artykułem o kamperach i Syrenie 110, no i muszę stwierdzić, że jest całkiem, całkiem... a TG momentami zaczyna mnie nużyć: co okładka to Lambo - co drugi artykuł to Lambo, wkurzył mnie również artykuł o McLarenia F1 - że niby to taki ideał, kamień milowy

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 18.09.2009, 8:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
No to jest fakt, Lambo i F430 jest praktycznie w każdym numerze, jak by innych supercarów nie było...

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 18.09.2009, 13:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Polski Top Gear?
powiem tak - ja kupiłem dwa numery TG. po czym stwierdziłem, że podziękuję za współpracę :wink: typowo reklamowa gazeta... 1/4 treści to reklamy, artykuły może i są "z jajem" ale kupując pismo motoryzacyjne oczekuje się też jakiś suchych danych, czego w TG zazwyczaj próżno szukać :( dlatego systematycznie czytuję AMiS - ciekawe teksty, bardzo dobre zdjęcia, wszystko w ładnej formie :P kupuję też AutoMoto, jednak to już raczej z przyzwyczajenia - bo robię to od 5 lat :mryellow: aczkolwiek coraz mniej zalet ma ta pozycja :/ podsumowując - jak dla mnie najlepszy Polski miesięcznik motoryzacyjny to AMiS :)


Pią, 18.09.2009, 15:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Polski Top Gear?
może tutaj pasuje bardziej sprzedawany w polsce albo przetłumaczony na polski ;)

z polskich gazet to kmh lecz jest drogie... za drogie. tg też mi się znudziło za dużo burackiego kozaczenia...

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 18.09.2009, 17:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
W sumie to prosiłbym o zmianę nazwy tematu na "Prasa motoryzacyjna" czy coś w tym stylu, bo temat zdecydowanie nie dotyczy tylko TG.

Z racji tego, że znów wszystko co czytam regularnie przeczytałem zbyt szybko, zakupiłem po raz kolejny V12. Więcej już nie kupie. W co 4 artykule było to samo porównanie (uparli się na to, że coś jest "niczym klejnot" i pisali o tym co chwile :/ ) no i rzeczywiście V12 stało się jednym wielkim folderem reklamowym.

KMH przejrzałem całe na spokojnie w empiku - nie kupowałem, bo interesujących rzeczy do czytania było parę stron, a reszta to newsy które już u konkurencji przeczytałem. Niestety tak jak pisałem - mimo całej mojej sympatii do tego magazynu cena przy obecnej objętości jest przegięta.

Kolejny magazyn to Auto motor i sport - kupiłem z racji przeczytania wszystkiego innego i wiem jedno, że dołączy od do stale kupowanych pozycji. Coś na poziomie, warte swej ceny. Do tego szata graficzna i cała oprawa miła dla oka i bez lipy.

Dziś też na wykładach przeczytałem cały Motor i momentami zastanawiam się, czy jedyną jego zaletą nie jest 1,99 zł, za które można sobie uratować życie w czasie wykładów.

A teraz tak OT - nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale mnie już szlag trafia, gdy od parunastu miesięcy co nie wyjdzie VW czy coś z ich "stajni" z dieslem, to zaznaczają, że auto jest ciche, bo VW zrezygnowało z pompo wtryskiwaczy. Ile lat jeszcze będą o tym w kółko pisać przy każdym newsie, jak by to było info sprzed tygodnia.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 05.10.2009, 17:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Cytuj:
A teraz tak OT - nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale mnie już szlag trafia, gdy od parunastu miesięcy co nie wyjdzie VW czy coś z ich "stajni" z dieslem, to zaznaczają, że auto jest ciche, bo VW zrezygnowało z pompo wtryskiwaczy. Ile lat jeszcze będą o tym w kółko pisać przy każdym newsie, jak by to było info sprzed tygodnia.


tez mnie to frustruje, mają chyba kompleks bo wystarczy wziąść pierwszego lepszego fiata punto na common rail'u żeby zawstydzić jakąś fabię czy innego klekota. Teraz leczą traumę i na każdym kroku zachwalają das auto silenten dizelen :twisted:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 06.10.2009, 9:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 504
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: Polonez '95 1.6
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Kiedyś prasa motoryzacyjna w naszym kraju stawiała na treść, bo szata graficzna była momentami fatalna. Od kilku lat mamy super wyglądające gazetki, ale z tekstami jest masakra.. Na początku TopGear był genialny - było co poczytać i co obejrzeć. A teraz? Masówka :( Auto Motor i Sport dostosował się stylistycznie do reszty miesięczników tej grupy. Tekstów jakby ubyło i rubryk też. Ale i tak jest jeszcze na poziomie. AŚ i Motor traktuje jak Fakt - idealne do bezmyślnego czytania podczas nudnych zajęć.

Zdarza mi się poczytać jakieś gazety obcojęzyczne, głównie francuskie (Auto Plus, L'automobile Magazine). Gdy czytałem jakiś nr rok temu, to teraz widzę te same chwyty graficzne w naszej prasie... O ile czytanie francuskiego Auto+ ma tę zaletę, że mam szansę rozszerzyć słownictwo, tak czytanie polskiego np. TG prowadzi tylko do nużącej na dłuższą metę rozrywki. Szkoda :(

_________________
zapraszam na mojego bloga: http://quattrospalla.cba.pl o motoryzacji po mojemu


Czw, 08.10.2009, 18:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 800
Miejscowość: Zamość
Samochód: już niedługo
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ja osobiście już od jakis 2 lat czytam auto-moto :D Ciekawa i fajna lekturka o motoryzacji :twisted: Polecam :D


Czw, 08.10.2009, 18:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Prasa motoryzacyjna
AĹš i Motor czesto pisza o tym samym, takze czyta sie co pierwsze wpadnie w reke :wink: Zajrzalem tez do VW Trends, nie wiedzialem ze taka gazeta jest, zreszta o BMW Trends tez nie wiedzialem wczesniej, i poczytalem, popatrzylem, i jak ktos jest milosniekim tej marki to moze tam cod dla siebie zobaczyc, ale raczej dla fanow tuningu, ale nie tylko :wink:
Kiedys pamietam była taka gazeta Auto+, miesiecznik, chyba ze dwa lata wychodzil, a potem zniknal, mieli calkiem ciekawe artykuly, a do tego cennik samochodow na koncu :wink:
Teraz generalnie pocztuje wszystko, zeby byc na biezaco :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Czw, 08.10.2009, 19:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Z tego co zniknęło, to mi Wysokich Obrotów szkoda...

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 08.10.2009, 19:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Mi najbardziej szkoda Motomagazynu, był po prostu zajebisty :cry:

teraz czytam regularnie ClassicAuto, mniej regularnie Top Gear (może i siano ale w swojej cenie konkurencji nie ma), czasem Automobilistę i to tyle, pozostałych informacji dostarcza mi net :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Czw, 08.10.2009, 20:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ja skończyłem czytać CD Action, Auto Świat czy GT z powodu internetu. Jeżeli już coś przeglądam to raz na ruski rok AŚ w empiku, żeby napsioczyć jak się zmienili (mam prawie wszystkie numery od 1998 do 2003 roku) i staram się co miesiąc obejrzeć Trailera i Polskiego Trakera.

_________________
locha lover


Czw, 08.10.2009, 21:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018