Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Prasa motoryzacyjna

Śro, 30.01.2008, 15:08

Ostatnio znajomy z pracy mowil mi ze w lutym ma sie pojawic w kioskach polska wersja miesiecznika Top Gear.

Ktos z Was cos o tym slyszal bo nie moge znalezc zadnego oficjalnego info na ten temat?

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 0:51

Od razu bym brał prenumeratę :) szkoda tylko ze pewnie bedzie troche drogi :/ jak ktos cos wie to prosimy o info!!

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 0:55

ma być, więcej nie powiem bo a) niewiele wiem b) nie mogę ;)

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 13:49

Seth napisał(a):ma być, wiÄ™cej nie powiem bo a) niewiele wiem b) nie mogÄ™ ;)
Seth, Ty coĹ› wiesz heheh :P Czyli jednak to nie plotki?

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 14:24

Z tego co wiem miał być już być pod koniec zeszłego roku, wiec jakoś wątpie w powodzenie tego projektu.

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 14:27

johny napisał(a):Z tego co wiem miaĹ‚ być juĹĽ być pod koniec zeszĹ‚ego roku, wiec jakoĹ› wÄ…tpie w powodzenie tego projektu.


Od jakiś 3 miesięcy wiadomo, że będzie w lutym. Gdzie przeczytałeś albo kto ci powiedział? Chyba w jakieś gazecie już to reklamowali. Nie pamiętam dokładnie.

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 15:02

Czyli jednak to nie plotki?

Nie, nie plotki, a projekt się powodzi ;) i wyjdzie właśnie koło lutego ;)

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 18:22

Oby tylko nie próbowali na siłę naśladować angielskiego humoru bo może się nie udać :wink: Tym niemniej czekam z niecierpliwością :) Mam nadzieję, że nie przesadzą też z ceną...

Re: Polski Top Gear?

Czw, 31.01.2008, 19:07

Jak będą mieli swój styl to będzie git.

Mi tam żal, że Wysokie Obroty padły.

Re: Polski Top Gear?

Pią, 01.02.2008, 12:58

Polski Top Gear ukaĹĽe siÄ™ w kioskach od 14 lutego :)

http://www.topgear.com.pl/

Re: Polski Top Gear?

Pią, 01.02.2008, 15:34

No nareszcie jakieĹ› lepsze nowinki a nie oglÄ…danie odcinkĂłw na TVN turbo z przed 3 lat ...
Ciekawe własnie co z tą Ceną :>

Re: Polski Top Gear?

Pią, 01.02.2008, 15:51

Niestety cena nie jest jeszcze znana :(

Re: Polski Top Gear?

Pią, 01.02.2008, 16:49

Bonus napisał(a):No nareszcie jakieĹ› lepsze nowinki a nie oglÄ…danie odcinkĂłw na TVN turbo z przed 3 lat ...
Ciekawe własnie co z tą Ceną :>
no właśnie. nie mogą dać zaporowej bo spalą się na starcie. zresztą ciężko gdybać bo nawet nie wiadomo jaki format i jaką objętość będzie miała (no chyba że będzie taki sam jak w oryginale)

Re: Polski Top Gear?

Pią, 01.02.2008, 17:10

Ice napisał(a):Mi tam ĹĽal, ĹĽe Wysokie Obroty padĹ‚y.


kmh jest całkiem niezły choć potwornie drogie (nowy numer już jest)i jego przyszłość jest chyba niepewna

Re: Polski Top Gear?

Pią, 01.02.2008, 19:37

Tak, do czasu był fajny. Jednak teksty są coraz bardziej nudne, byk za bykiem. Błędów tyle, że człowiek się zastanawia czy tak ktoś pracuje od korekty. Ogólnie coraz gorzej. :/

Re: Polski Top Gear?

Sob, 02.02.2008, 18:18

Moim zdaniem Polska wersja magazynu Top Gear to ciekawa propoyzcja.Osobiście uważam,że będzie cieszyć się zainteresowaniem ze strony fanów motoryzacji ;)

Re: Polski Top Gear?

Sob, 02.02.2008, 18:42

johny napisał(a):
Ice napisał(a):Mi tam ĹĽal, ĹĽe Wysokie Obroty padĹ‚y.


kmh jest całkiem niezły choć potwornie drogie (nowy numer już jest)i jego przyszłość jest chyba niepewna


No właśnie, za drogie i zbyt dużo w nim rzeczy, które mnie nie interesują.

Re: Polski Top Gear?

Sob, 02.02.2008, 23:33

morphy napisał(a):Tak, do czasu byĹ‚ fajny. Jednak teksty sÄ… coraz bardziej nudne, byk za bykiem. BĹ‚Ä™dĂłw tyle, ĹĽe czĹ‚owiek siÄ™ zastanawia czy tak ktoĹ› pracuje od korekty. OgĂłlnie coraz gorzej. :/

w obecnym błędów nie zauważyłem, choć jeszcze całego nie czytałem. Ale jest ciekawe, całkowicie polskie. Jak na jakość cena nie jest wysoka. TG podejrzewam, że podobnie będzie kosztował ;)

Re: Polski Top Gear?

Nie, 03.02.2008, 17:29

rakos napisał(a):
Bonus napisał(a):No nareszcie jakieĹ› lepsze nowinki a nie oglÄ…danie odcinkĂłw na TVN turbo z przed 3 lat ...
Ciekawe własnie co z tą Ceną :>
no właśnie. nie mogą dać zaporowej bo spalą się na starcie. zresztą ciężko gdybać bo nawet nie wiadomo jaki format i jaką objętość będzie miała (no chyba że będzie taki sam jak w oryginale)



Według tego co jest na tej stronce o której wspominałem wcześniej magazyn ma się składać z 5 głównych działów,natomiast czy będzie to podobnej "objętości" co oryginał to wie chyba tylko sam redaktor naczelny ;) Apropo co o nim sądzicie ;> JA myślę,że to bardzo barwna postać ;)

Re: Polski Top Gear?

Pon, 04.02.2008, 23:09

KoleĹ› na pewno zna siÄ™ na rzeczy...
Ehhhh chciał bym tyloma samochodami jeździć....
Wyślij odpowiedź