Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 11:23




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Polski Top Gear?
3.90 to prawie za darmo jak na takie pismo które liczy sobie 180 stron (choć z tego 30 to reklamy ale to standard) przy cenie 14 zł już tak fajnie nie jest i w takim wypadku chyba wolałbym kmh przyajmniej jest całe polskie, choć jak znam siebie to i tak będe nabywał oba. :wink: Jedno ale pod adresem Topgear pl oprawa graficzna rodem z kaczora donalda :wink: zdecydowanie zbyt pstrokata.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 14.02.2008, 17:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Polski Top Gear?
Seth napisał(a):
następny będzie kosztował 13,99 ponoć :)



Nic tylko brać prenumeratę :>

23,40 za 6 numerĂłw :>

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Czw, 14.02.2008, 18:01
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Projekt okładki rzeczywiście wygląda niczym wzór z torebki McDonalda, ale cóż - w Wysokich Obrotach też niektóre strony na początku niezbyt poważnie wyglądały.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 14.02.2008, 20:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post Re: Polski Top Gear?
A to jest pewna informacja że kolejny numer będzie kosztował 13.9 zł ?? Bo coś mi sie nie wydaje żeby aż taka różnica była przy prenumeracie :> Jeżeli tak to jutro wysyłam kupon po prenumerate :]

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Czw, 14.02.2008, 21:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 73
Miejscowość: warszafffka
Samochód: Fiat Bravo
Post Re: Polski Top Gear?
Konradek napisał(a):
A to jest pewna informacja że kolejny numer będzie kosztował 13.9 zł ?? Bo coś mi sie nie wydaje żeby aż taka różnica była przy prenumeracie :> Jeżeli tak to jutro wysyłam kupon po prenumerate :]
heh, teĹĽ siÄ™ zastanawiam nad tÄ… prenumeratÄ…. zawsze jakaĹ› asekuracja :P

a swoją drogą jeśli ta gazetka będzie koztować nawet coś w okolicach 10-12zł to i tak będę ją kupować. artykuły bardzo przypadły mi do gustu, to jest to, czego mi brakowało w innych gazetach


Pią, 15.02.2008, 14:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 736
Miejscowość: Tychy
Post Re: Polski Top Gear?
dzis rano wstawalem do szkoly i mama mnie powitala haslem 'no czesc, gazetke Ci kupilam'. patrze, a na stole lezy 'Top Gear' ;) wiec od razu do plecaka i do szkoly. Czuje ze bede ja kupowac, bo bardzo dobrze zrobiona, czuc spolszczony angielski humor i nie raz jak czytalem to usmiech sam sie malowal xD np artykul o SLR Roadster, "dadza rade do niego wejsc osobnicy którzy zamawiaja w McDonaldzie 13 bigmaców i do tego cole light. Zeby nie utyć." , "Podobnie jak w Hondzie City, w SLR producent nie zaleca montażu haka holowniczego". :D
bardzo dobry papier, graficznie tez bardzo dobrze. Cos jak komputerowy CD-Action... xD
No to czas kupowac nastepne.

_________________
ICP forever with the Juggalos.
http://www.wickedshit.pl - polskie forum insane clown posse i całego Juggalo Family.


Pią, 15.02.2008, 15:17
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
Musze się chyba pośpieszyć z kupnem bo widzę,że to nie przelewki :P A tak poważnie to co do ceny to jest zadowalająca ;) ale
jeżeli będzie wynosiła ona więcej to i tak zamierzam kupować magazyn ;) a to dlatego,że warto bo to po prostu kawałek dobrej lektury :D


Pią, 15.02.2008, 17:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 333
Miejscowość: Toruń /Płock-Poznań
Samochód: Lancia Delta II 1,6
Post Re: Polski Top Gear?
no to ja będę oryginalny,
bo średnio mnie ujął ten tytuł,
spodziewałem się lepszego :mryellow:
jak cena wejdzie na 14 zł to raczej Kmh wygra u mnie,
chociaĹĽ i nad tamtym teĹĽ sie zastanawiam,

no ale to moja opinia człeka nastawionego bardziej na technikę (Autotechnika) i starocie (ClassicAuto). być może "nowe", "współczesne" mi nie leża tak poglądowo ;)

_________________
http://www.motoplaneta.pl

http://www.simp.put.poznan.pl


Pią, 15.02.2008, 18:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Polski Top Gear?
I ja zakupiłam pierwszy numer "TG". Kapitalna gazeta. Juz sie zakochałam i kupię nastepna.
Aczkolwiek nie zapomne nigdy mojego ukochanego czasopisma Moto Magazyn :-(


Pią, 15.02.2008, 20:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Polski Top Gear?
Też będe musiał jutro po nią wyskoczyć jak tak ją zachwalacie .

1313
Jak numer taksĂłwki ze zmiennikĂłw :mryellow:


Pią, 15.02.2008, 22:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: Polski Top Gear?
...dopiero kupiłem, przeglądnąłem na szybko i szykuje się świetne czasopismo, sporo fajnego czytania za darmo prawie. Jedna rzecz, która niespecjalnie "mnie siem podoba", to:
Image

...ale co tam, czasem trzeba się poświęcić (w końcu tylko ten pierwszy raz trzeba ciąć), kupon do wysłania oczywiście... :twisted:

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Pią, 15.02.2008, 22:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Re: Polski Top Gear?
Mam tylko nadziejÄ™ ĹĽe cena 2 numeru nie skoczy jak szalona

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Sob, 16.02.2008, 7:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post Re: Polski Top Gear?
nie wiem czym wy sie podniecacie?
za kazdym razem gdy jestem w italii kupuja wloska wersje i mimo iz rozumien zaledwie 60 % tego co tam jest napisane (ucze sie dopiero jezyka) po obejzeniu naszej rodzimej wersji stwierdzam ze to dno nie gazeta....
juz "motor" jest ciekawszy.
Polski TG jest o polowe cienszy i ma milion reklam...
wiecej go nie kupie :>


Sob, 16.02.2008, 8:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Polski Top Gear?
Ja teraz wróciłem ze sklepu i po przeczytaniu kilku stron stwierdzam że dobrze się zapowiada .


Sob, 16.02.2008, 10:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 736
Miejscowość: Tychy
Post Re: Polski Top Gear?
wiecie moze czy da sie zaprenumerowac przez neta? czy trzeba wyslac ten kupon?

_________________
ICP forever with the Juggalos.
http://www.wickedshit.pl - polskie forum insane clown posse i całego Juggalo Family.


Sob, 16.02.2008, 12:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 333
Miejscowość: Toruń /Płock-Poznań
Samochód: Lancia Delta II 1,6
Post Re: Polski Top Gear?
no Seata nie poświęcicie :>?

_________________
http://www.motoplaneta.pl

http://www.simp.put.poznan.pl


Sob, 16.02.2008, 12:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post Re: Polski Top Gear?
kupiłem, przejrzałem... zostanę przy kmh raczej. Gazeta jest koszmarnie kiczowata, kolorowa, wygląda jak wyklejanka różowej blondynki... jakbym czytał Popcorn czy inne Bravo. Merytorycznie jest ok, ale forma mi zupełnie nie odpowiada. Jakby cenę utrzymali, to może, dla felietonów głównie :)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 16.02.2008, 13:47
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
Kupiłem,przeczytałem pierwszy artykuł i jestem zadowolony :) A co do formy to moim zdaniem jest w porządku :)


Sob, 16.02.2008, 16:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 969
Post Re: Polski Top Gear?
Dzisiaj kupiłem, przeczytałem parę artykułów i stwierdzam, że to bardzo ciekawy miesięcznik. Z pewnością kupię następny numer. :wink:

_________________
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę ". Frank Zappa


Sob, 16.02.2008, 16:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post Re: Polski Top Gear?
blondas napisał(a):
nie wiem czym wy sie podniecacie?
(...)po obejzeniu naszej rodzimej wersji stwierdzam ze to dno nie gazeta....
juz "motor" jest ciekawszy.
(...) i ma milion reklam...
wiecej go nie kupie :>


Podzielam opinie taki zapychacz jakich pełno kupiłem przeczytałem parę artykułów, typowe bla bla bla, zero ciekawego języka, zero emocji. Jako zapełniacz czasu np w pociągu czy autobusie w podróży może być, sporo stron za w miarę rozsądną cenę, ale znając życie za 2 czy trzy miesiące będzie kosztować 2x tyle i mieć 2 razy więcej reklam. Wolę już motor co tydzień, nic jednak nie zastąpi starego Moto Magazynu...


Sob, 16.02.2008, 17:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018