Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Telefony komórkowe

Śro, 18.09.2013, 20:02

W salonie nic nie wynegocjujesz, bezpośrednio z konsultantem telefonicznym też nie. Uda się natomiast, jak złożysz wypowiedzenie - wtedy zaczną wypytywać, czego oczekujesz i przedstawią Ci nowe, ciekawsze oferty. Sprawdzone na własnej skórze :).

Re: Telefony komórkowe

Śro, 18.09.2013, 20:35

Tak myślałem, w rzeczonej Erze było to samo - ze 3 oferty przed końcem umowy, wszystkie beznadziejne. Złożyłem wypowiedzenie, wziąłem abonament w Play... i dopiero wtedy się odezwali z Ery z dobrą ofertą :lol:

Re: Telefony komórkowe

Śro, 18.09.2013, 21:59

W moim przypadku zdążyli przed zmianą operatora :).

Re: Telefony komórkowe

Czw, 19.09.2013, 7:29

No właśnie też postawiłem warunek, albo konkretna oferta, albo au revoir orange. Została konkretna oferta.

Re: Telefony komórkowe

Czw, 19.09.2013, 9:06

W playu negocjacje nie dają zbyt wiele, nawet jeśli "zagrozisz" odejściem - konsultant po prostu nie ma na swoim ekranie możliwości odhaczenia dodatkowych opcji, rabatów, czy tym podobnych. Dopiero jak wpływa do nich wypowiedzenie, to na koncie danego klienta pojawiają się oferty specjalne i wtedy konsultant może coś zaoferować.

Re: Telefony komórkowe

Czw, 19.09.2013, 9:35

W orange konsultant zadzwonił do centrali i przez telefon były prowadzone pertraktacje.

Re: Telefony komórkowe

Czw, 19.09.2013, 12:48

Wypowiedzenie to dobra opcja, tak samo jak walczenie z konsultantem - ale nie jednym. Jak jeden mówi, że więcej nie da się już ugrać... to dzwonimy do innego ;) Grunt, żeby dotrzeć do kogoś, kto więcej może ;)

Re: Telefony komórkowe

Czw, 19.09.2013, 13:14

Chyba bardziej kto chce bo suwaki oni wszyscy mają jednakowe.

Re: Telefony komórkowe

Czw, 19.09.2013, 13:53

Nie do końca ;) To jak w każdej firmie, im wyżej stoisz tym masz dłuższe ręce ;)

Re: Telefony komórkowe

Wto, 08.10.2013, 16:07

Mam problem :) Kupiłem Xperia S. Gdy podłączam ją do ładowania to włącza mi się filmik reklamowy... Tel
był z ekspozycji. Jak to wyłączyć?? Może ktoś wie jak to zrobić

Re: Telefony komórkowe

Wto, 08.10.2013, 16:25

Spróbuj tym kodem:
*#*#73556673#*#*

Re: Telefony komórkowe

Sob, 12.10.2013, 12:14

Miesiąc po rozsypaniu się mojego zabytkowego Samsunga postanowiłem, że nie da się dłużej korzystać z tymczasowej Nokii 5230 (najgorszy telefon z jakiego kiedykolwiek korzystałem) i doszedłem do wniosku, że trzeba kupić coś nowego. Nie mam zamiaru dawać więcej niż 500 zł, bo wydaje mi się to po prostu bezsensowne. Z wymagań przede wszystkim zależy mi na wifi i androidzie. Poza tym dobrze by było, żeby działał w miarę płynnie i bateria trzymała przyzwoicie długo. Nie potrzebuję żadnego rewelacyjnego aparatu ani kamery. Filmów na nim też raczej nie będę oglądać. GPS może sporadycznie.

Zainteresowałem się za to internetem aero i widzę, że nie powinno być problemów z wykorzystywaniem go w czymś z dual sim. Całkiem ciekawa opcja, ale do 500 zł wybór nie jest zbyt rewelacyjny.

Z dual sim przeglądałem Samsunga Galaxy Ace Duos i Sony Xperię E dual. Ze smartfonów na jedną kartę sim myślałem o Xperii J, Xperii E i Xperii Miro.

Widzę, że osób zorientowanych w tematyce nie brakuje na forum. Co byście z tego polecili? Macie jakieś inne propozycje do 500 zł?

Re: Telefony komórkowe

Sob, 12.10.2013, 17:39

W związku z tym, że nie mam w telefonie czytnika kart microSD zastanawiam się nad zakupem PenDrive z wejściem na gniazdo microUSB( nie chcę zaśmiecać sobie komputera zalegającymi plikami z telefonu) . Widziałem już parę ofert modeli z obsługą Androida/ Windows . Mam więc pytanie czy mój telefon odczyta tego typu nośnik zewnętrzny czy jest to jedynie opcja dla posiadaczy tabletów?

Re: Telefony komórkowe

Sob, 12.10.2013, 18:00

Dzisiaj dokonał żywota ekran mojego LG KU990, czas na coś nowego :) Planowałem już od tamtego roku Samsunga i8510, jak ten http://allegro.pl/telefon-samsung-i8510-16gb-lodz-p-o-w-40-i3612068186.html. Uznałem jednak, że polubiłem ekranowe qwerty na tyle, że przy tym zostanę. Mam do dyspozycji 1000 zł. Zależy mi na dobrej jakości ekranu (jednak nie większy niż 4 cale), żeby dobrze go było widać przy słońcu. Dobrze, jak bateria średnio wytrzymywałaby co najmniej 2 dni bez ładowania. Reszta moich wymagań powinna się znajdować w każdym z modeli za tą cenę. Co radzicie?

Re: Telefony komórkowe

Sob, 12.10.2013, 19:39

Nowy czy używany? Może SE Neo?

Re: Telefony komórkowe

Sob, 12.10.2013, 20:03

Nowy. Dzięki za odpowiedź :)
Przyjrzałem się Neo i Xperii M, spora różnica w cenie. Warto dopłacać?

Re: Telefony komórkowe

Nie, 13.10.2013, 9:46

Neo to przecież stare pudło. Poza tym to dosyć słaby telefon z fatalną obudową. M-ka dużo ciekawsza chociaż osobiście w cenie 1000zł szukałbym HTC One S w wersji 1.5Ghz albo Galaxy S2 Plus.

Re: Telefony komórkowe

Nie, 13.10.2013, 13:23

Znajomy ma Neo i nie narzeka, że stare pudło....Kolory na wyświetlaczu świetne, 1 GHz procek i aparat 8,1 Mpix. Zakup Neo się opłaca jako model używany. M-ka to typowy, plastikowy budżetowiec z aparatem 5 Mpix i fabryczną folią która zaczyna odchodzić w parę dni po zakupie( następca modelu Miro).
S II Plus wychodzi poza wymagania kolegi (wyświetlacz > 4 cali)-do tego "stare pudło". Nie polecam też Galaxy Ace 2....HTC One S też jest za duży.
Z trochę tańszych fajnym wyborem byłaby Lumia z serii x20, tylko nie wiem jak jest z wyświetlaczem na słońcu.
Jeżeli masz dobre zdanie o Lg możesz również celować w modele serii L...
Ostatnio edytowany przez Le Cobusier Nie, 13.10.2013, 13:40, edytowano w sumie 2 razy

Re: Telefony komórkowe

Nie, 13.10.2013, 13:31

Z trochę tańszych fajnym wyborem byłaby Lumia z serii x20, tylko nie wiem jak jest z wyświetlaczem na słońcu.


Zdecydowałem się na Lumię 520. Czytałem testy, ekran jest niezły, lepszy niż w podobnych Samsungach. Design bardzo mi odpowiada, zwłaszcza w białym kolorze. Czeka mnie tylko wizyta w sklepie do badania na żywo i wtedy się zdecyduję. btw, pierwsza Nokia będzie :lol:

Re: Telefony komórkowe

Nie, 13.10.2013, 13:36

Lumia 520 jest b.dobra jak na swoją cenę. Po aktualizacji systemu do wersji Amber dochodzi radio...
Windows phone jest lekki, do tego marginalna( może nawet zerowa) liczba wirusów, darmowe mapy Polski na GPS. Ekran może nie jest jak żyleta, ale jak na tą klasę całkiem przyzwoity.
Wyślij odpowiedź