Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 6:18




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1848 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93  Następna
Świat wokół nas 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: Świat wokół nas
Z tym Zabrzem to trochę poleciałeś. Owszem, raz przejeżdżały przez Zabrze, ale generalnie dopiero od niecałych dwóch tygodni Pesy Twist jeżdżą regularnie i to póki co tylko po Katowicach. Zresztą i tak mogą i pewnie będą w przyszłości jeździć po całej konurbacji.

A babranie się w tym co powiedział Kaczyński, czy Tusk jest dla mnie bezsensowne. Czego innego się spodziewacie od opozycji, jak nie krytykowania rządu?


Sob, 24.05.2014, 16:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Świat wokół nas
3co napisał(a):
Z tym Zabrzem to trochę poleciałeś. Owszem, raz przejeżdżały przez Zabrze, ale generalnie dopiero od niecałych dwóch tygodni Pesy Twist jeżdżą regularnie i to póki co tylko po Katowicach. Zresztą i tak mogą i pewnie będą w przyszłości jeździć po całej konurbacji.


Nie poleciałem nie poleciałem ;) Tak jak mówisz dopiero od niedawno włączono pojazdy do ruchu ale kilka pojazdów było odebrane już dosyć dawno tylko były testowane :) Myślę, że jak dotrą wszystkie 30 to i w Zabrzu więcej zobaczysz ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 24.05.2014, 20:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Świat wokół nas
... W Łodzi i w Warszawie też są :>

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 24.05.2014, 21:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Świat wokół nas
RR ltd Co. napisał(a):
... W Łodzi i w Warszawie też są :>


To akurat było napisane wcześniej ;) W Łodzi jeżdżą tramwaje starszej generacji ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 24.05.2014, 22:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7383
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Świat wokół nas
Tramwaje PESY jeżdżą również w Elblągu i Bydgoszczy, trwają również dostawy tramwajów dla Częstochowy i Budapesztu.
Spalinowe i elektryczne zespoły trakcyjne PESY jeżdżą na liniach kolejowych Mazowsza, Łódzkiego, włoskiego regionu Emilia-Romania oraz Niemiec.

Szkoda że PESA nie zrobiła składów dla warszawskiego metra ...

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Śro, 28.05.2014, 0:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Świat wokół nas
Newag też polska firma :-)

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 28.05.2014, 5:03
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Świat wokół nas
kulikowski napisał(a):
Tramwaje PESY jeżdżą również w Elblągu i Bydgoszczy, trwają również dostawy tramwajów dla Częstochowy i Budapesztu.
Spalinowe i elektryczne zespoły trakcyjne PESY jeżdżą na liniach kolejowych Mazowsza, Łódzkiego, włoskiego regionu Emilia-Romania oraz Niemiec.

Szkoda że PESA nie zrobiła składów dla warszawskiego metra ...


Hahaha, skąd Ty bierzesz takie informacje :lol: Do Budapesztu nigdy nie robiliśmy żadnych tramwajów, a do Częstochowy wszystkie pojazdy są już od dawna dostarczone :lol:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 28.05.2014, 10:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Świat wokół nas
Podster just kicked in!

Image


Wto, 03.06.2014, 10:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Świat wokół nas
będziesz wymieniał ćwiartkę golfa?

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Śro, 04.06.2014, 21:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7383
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Świat wokół nas
http://www.youtube.com/watch?v=oFt0dICiUQE

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Śro, 04.06.2014, 23:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Świat wokół nas
Czy są tu jacyś fani Le Mans ? Oglądacie ? Jakie spostrzeżenia jak na razie ? :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 14.06.2014, 21:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: Świat wokół nas
Jak włączyłem stream przed startem to tak ciągle leci, nie siedzę przy tym cały czas ale dość sporo. Poza zamieszaniem w trakcie deszczu póki co wyścig dość spokojny, ale jeszcze dużo czasu do końca...

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Sob, 14.06.2014, 23:54
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Świat wokół nas
Oglądam Le Mans ale nie z jakimś wielkim zapałem... dominacja Audi w LMP1 nie pomaga. Porsche miało szanse zamieszać w stawce w tym roku, ale wygląda na to, że obie 919-tki nie dojadą do mety.


Nie, 15.06.2014, 13:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: Świat wokół nas
Porsche pomijając awarie było po prostu wolniejsze od konkurencji. Toyota walczyła dzielnie i miała duże szanse na wygraną, ale cóż...

Audi wystawiając 3 samochody z miejsca powiększa swoje szanse o 50% - koszty również rosną, ale nie jest tajemnicą, że ten zespół ma największy budżet. Toyota prowadzi dużo bardziej "oszczędnościowy" program, a dla Porsche ten sezon to tak w zasadzie rozgrzewka - osobiście oczekuję od nich większej konkurencyjności i 3 samochodów w przyszłym roku. Nissan (który od 2015 również wraca do LMP1, takie info dla niezorientowanych) już zapowiedział 2 samochody na starcie i podejście raczej zbliżone do tego, które prezentuje obecnie Toyota.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Nie, 15.06.2014, 13:35
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Świat wokół nas
Fajnie, że Nissan dołącza do zabawy w grupie LMP1 i jeszcze fajniej, że nie będzie to kolejne dildo a'la Deltawing.


Pon, 16.06.2014, 8:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: Świat wokół nas
Generalnie Le Mans / WEC zdaje się wkraczać w nową złotą erę. Czyżby kosztem słabszej w tej chwili pozycji F1? Zainteresowanie ze strony zarówno kibiców jak i zespołów rośnie - widownia w Le Mans osiągnęła w tym roku najwyższy poziom od 1989 a co chwila słyszy się pogłoski o kolejnym poważnym producencie rozważającym udział.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Pon, 16.06.2014, 12:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Świat wokół nas
Szkoda, że wobec afery opozycja jest taka bierna. Dzisiejsza manifestacja w Lublinie jednak pokazuje, że może być inaczej:
Image


Śro, 18.06.2014, 0:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Świat wokół nas
Psy szczekają...

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 18.06.2014, 21:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Świat wokół nas
Kurcze, to uczucie, gdy idziesz spać ze świadomością, że Twój kraj stał się właśnie drugą Białorusią :) 25 lat wolności, kur*o!

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Śro, 18.06.2014, 23:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7383
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Świat wokół nas
Ice napisał(a):
Psy szczekają...

inaczej zaśpiewasz, jak litr PB i ON będą po 7 PLN oraz pojawi się akcyza na węgiel do grilla ...

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Czw, 03.07.2014, 14:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1848 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018