Obecny czas: Pią, 17.05.2024, 21:03




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1848 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Następna
Świat wokół nas 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
a wy uważacie że powinien żyć??



sl65amg napisał(a):
a na saddama rzucali sie m.in za kary smierci... co za....


myśle ze nie rozumiesz tematu

_________________
" the truth will find you "


Nie, 05.11.2006, 17:54
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
sl65amg napisał(a):
czy oni nie przesadaja? szwaby jedne.

sl65amg napisał(a):
szkopy

robisz to samo co oni, a siÄ™ burzysz...

sl65amg napisał(a):
czy w polskich gazetach nawet brukowych sa takie publikacje?

nie, bo ten naród nie daje nam powodów do tego typu żartów, czego nie można powiedzieć o nas, z naszymi ukochanymi politykami na czele.

sl65amg napisał(a):
ponadto uwazam ze polskie media powinny byc bardziej agresywne pod wzgledem odryzania sie za takie cos bo wszyscy z nas zartuja,dowcipkuja a my nic.

właśnie, zamiast wyciągać wnioski, to "my nic". dalej brniemy, dalej sami ośmieszamy nasz naród i dalej dajemy kolejne powody do wyśmiewania.



Wyluzuj Stary, czy Ty mieszkając w cywilizowanym kraju (a za taki uważam Niemcy) nie lał byś z takich Polaczków, z tych wszystkich beretów, z tego jakie mamy średniowiecze zarówno materialne jak i mentalne/psychiczne, z reprezentantów Polski w postaci kaczorów czy giertychów i tym samym z narodu (bo w końcu kto ich wybrał?)?

Ja za siebie mogę odpowiedzieć: Tak, jeśli ja urywam boki jako Polak mieszkający w Polsce (choć z drugiej strony jest to często śmiech połączony niestety z bólem wynikającym ze zdawania sobie sprawy ze jestem pod rządzami tego cyrku), to z pewnością urywałbym też boki ze śmiechu jako Niemiec...

Może gdybym urodził się parę lat później doczekał się w szkole wychowania patriotycznego ( :lol: ), to mówiłbym inaczej, ...sorry!

IMHO przemawia przez Ciebie zazdrość, że oni mają się z czego śmiać patrząc na nas, a my patrząc na nich możemy jedynie (w pewnym sensie) podziwiać ich - może nie idealną - ale jednak wywołującą zazdrość na naszym obecnym poziomie - gospodarkę.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Nie, 05.11.2006, 17:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
sl65amg napisał(a):
a na saddama rzucali sie m.in za kary smierci... co za....

za jakie kary śmierci??? Oskarżony był o wymordowanie całej wioski przy użyciu gazów bojowych m. in. - to jest dla Ciebie równoznaczne z karą śmierci? dla mnie nie...

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 05.11.2006, 18:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
dlatego mu napisałem ze nie rozumie tamatu

_________________
" the truth will find you "


Nie, 05.11.2006, 18:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post 
ja nie o tym.spokojnie. gazy uzyte na tej wiosce kurdow to zbrodnia ludobojstwa porownywalna z tym co robili nazisci i jak najbardziej lapie sie na kare smierci bez 2 zdan.
chodzi mi o to ze slyszalem ze amerykanie zarzucili mu usuwanie swoich wrogow politycznych przez skazywanie ich(bezpodstawne) na kary smierci. i jesli to byl jeden z powodow dla ktorych oni go usuneli to teraz kara smierci dla niego jest ... ekhm wg dosc dziwna mimo ze oczywiscie na nia "zasluzyl"
----------------
co do niemcow
oni tez maja napewno swoje wpadki,wypadki,giertychow i lepperow. sa stereotypy o polakach ale sa tez o niemcach. sa rownie smieszne i my jakos nie wysmiewamy ich do tego stopnia prawda?

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Nie, 05.11.2006, 18:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
sl65amg napisał(a):
chodzi mi o to ze slyszalem ze amerykanie zarzucili mu usuwanie swoich wrogow politycznych przez skazywanie ich(bezpodstawne) na kary smierci.

ale to nie oni go sÄ…dza... a afair dzisiejszy wyrok jest za masakrÄ™ z 1982 roku

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 05.11.2006, 18:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Wg. mnie zarówno dzisiejszy wyrok, jak i cała wojna w Iraku to kpina ze światowej wolności i demokracji dokonana przez USA. Nie wiem jakim prawem Ameryka zaatakowała Irak, bądź co bądź suwerenne państwo. Chodziło ponoć o broń masowego rażenia, broni oczywiście nie ma a i tak wiadomo, że ropa jest prawdziwym powodem wojny. Nie wiem dlaczego obalono Husajna i postawiono go przed sądem. Jeśli Amerykanie są tacy "prawi i sprawiedliwi" to niech zaatakują Koreę Północną. Kim też jest zbrodniarzem, przecież co roku umierają tam z głodu tysiące ludzi.
Rzygać mi się chce na widok tego głąba Busha. Na szczęście Amerykanie się opamiętują, w kraju narastają nastroje antywojenne a Republikanie mają najniższe od wielu lat poparcie. I bardzo dobrze. Dość destabilizacji politycznej powodowanej przez interesy USA.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 05.11.2006, 18:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
masz racje jeśli chodzi o politykę USA, ale zarówno Saddam jak i Kim wymagają postawienia przed trybunałem, czy to międzynarodowym, czy miejscowym, choć wiadomo, miejscowy będzie mniej obiektywny, bo będzie składał się raczej z działaczy opozycyjnych...

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 05.11.2006, 18:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Kerry też raczej motywująco się nie przysłużył ostatnio jankeskiej armii :lol:
btw. polityka amerykańska to zło ...

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Nie, 05.11.2006, 18:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post 
A w ogole najgorsze jest to, ze Polacy pchaja tam swoje duspko, po co nam to? Czy juz zapomnieli wszyscy o pierwszej i drugiej wojnie swiatowej w ktorej tak dostalismy w dupsko? Czy nam były by miło jak by zaatakowało nas inne panstwo dlatego, ze nasz kraj ma drogocenne zrodło energii potrzebne na całym swiecie i inne panstwa głupio sie do tego pchały? JA tego nie rozumiem, wielkie jest gadanie o tych terrorystach co zabijaja amerykanów itp. A co robiły nasze oddziały partyzanckie marszałka Piłsudskiego? To samo tyle, ze wtedy nie było TV i nie było o tym tak głosno gadane, chca byc wolni w swoim panstwie i ja im sie nie dziwie.

_________________
собаке где деньги?


Nie, 05.11.2006, 18:50
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
pardon napisał(a):
Kerry też raczej motywująco się nie przysłużył ostatnio jankeskiej armii :lol:
btw. polityka amerykańska to zło ...

to zlo i kretactwo

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Nie, 05.11.2006, 19:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Wielblad napisał(a):
W stanie Teksas odbywa sie najwiecej egzekucji kary smierci na swiecie
W USA, ale nie naświecie.

Cytuj:
Pierwsze miejsce w liczbie wykonanych wyroków zajęły w 2005 roku Chiny, tj. 1770. W Iranie 94 wyroki, w Arabii Saudyjskiej 86 i w USA 60 egzekucji.
Dane z Wikipedii.

_________________
HLVS!


Nie, 05.11.2006, 19:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Wielblad napisał(a):
A w ogole najgorsze jest to, ze Polacy pchaja tam swoje duspko, po co nam to?



no i ch*ja z tego mamy suma sumarum .... Polska i kaczyński za bardzo liże rowa bushowi - miliony złotych idzie w błoto a u nas bida piszczy. Ten kurdupel to straszny proamerykański dupoliz ... jak moze decydować o kasie którą generujemy my z własnej krawicy dla współnej potrzeby - skoro juz targają z nas podatki to niech nam one służą :? bezprawne dysponowanie czyjąś kasiorą to sie nazywa przecież przywłaszczenie mienia lub kur*a kradzież ...

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Ostatnio edytowany przez pardon, Nie, 05.11.2006, 21:25, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 05.11.2006, 20:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
o jedno was prosze w tym wątku... nie dałonby rady kulturalniej... rozumiem wasze wzburzenie i emocje... ale na boga... trzymajmy jakiś poziom

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 05.11.2006, 21:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Seth napisał(a):
ale na boga



ok przepraszam... ale jestem wylewny ... bo mnie boli :twisted: ale lepsze to niz obojętność :>

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Nie, 05.11.2006, 21:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
Seth napisał(a):
na boga

pardon sie spala :twisted:
taki zarcik sceniczny, post nie wnoszacy wiele do tematu... przepraszam :oops:
dodam ze mysle tak samo jak pardon.
juz kwasniewski amerykancom wchodzil do *cenzura* :\
a tutaj widzimy kontynuacje... mysla ze jak nas ktos zaatakuje to USA zareaguje :lol:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Nie, 05.11.2006, 23:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
No niestety Pardon ma racje, marnujemy wielkie pieniądze na niepotrzebne rzeczy, znów wysyłamy wojsko do Afganistanu za 100mlm Euro, jak na budżet to nie jest to kwota nie do przejścia, ale na pewno są ważniejsze potrzeby i nawet nie trzeba ich wymieniać, wszyjscy widzimy jak jest. Niestety jest to już kolejna taka "akcja" naszego rządu, becikowe, administracja, stocznie itd, niestety jak nasi Panowie w rządzie nie przestana sie tak bawić naszymi pieniędzmi to słabo widze przyszłoroczny budżet naszego kraju.


Pon, 06.11.2006, 0:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Powiem Ci, że ja już go dawno nie widzę... niestety nasi "wybrańcy narodu" mają to do siebie, że np. taką Unię traktują jako naszego sponsora, a budżet jako zabawkę swoją... problem w tym, że Unia, jest jak krowa... owszem, mleko daje, ale trzeba by ją czymś najpierw nakarmić i dbać żeby była zdrowa... a póki co to wszyscy liczą na dotacje, ale sami nic nie chcą dać... a budżet marnują na populistyczne zagrywki wyborcze.

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pon, 06.11.2006, 0:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post 
Seth napisał(a):
Powiem Ci, że ja już go dawno nie widzę... niestety nasi "wybrańcy narodu" mają to do siebie, że np. taką Unię traktują jako naszego sponsora, a budżet jako zabawkę swoją... problem w tym, że Unia, jest jak krowa... owszem, mleko daje, ale trzeba by ją czymś najpierw nakarmić i dbać żeby była zdrowa... a póki co to wszyscy liczą na dotacje, ale sami nic nie chcą dać... a budżet marnują na populistyczne zagrywki wyborcze.


No normalnie madra opinia :idea: :idea:
Seth na prezydenta :twisted:

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pon, 06.11.2006, 2:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post 
ucinajac ameryke i problemy miedzynarodowe....

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 795689.030
bez jakiegokolwiek komentarza

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Pon, 06.11.2006, 7:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1848 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 93  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018