Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 22:49




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 59  Następna
Jakie fajne auta widzieliście? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 32
Miejscowość: CIN/PO
Samochód: Opel Astra F.
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ani to S6, ani CLK AMG :)

_________________
Car Spotted: Wielkopolska


Wto, 13.08.2013, 17:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
sebastianadam, proszę Cię... :P

_________________
www.diecastclub.pl


Wto, 13.08.2013, 20:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Dawno nic nie wrzucałem coś :D ale z tego co kojarzę to ostatnio też było Ferrari więc kontynuuje temat :mryellow:

_________________
https://www.facebook.com/ldzcarspotted


Pią, 16.08.2013, 18:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Niestety Rajd Ferrari Katowice-Sopot przez Poznań nie przebiegał więc ode mnie bez F :P

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ten Ford jest genialny - ktoś jest w stanie podać model ? :)


Pią, 16.08.2013, 22:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Też jestem ciekaw - wygląda ekstra.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 16.08.2013, 22:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Wyjaśnione - Ford Taunus 15M Coupe ;)


Sob, 17.08.2013, 0:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 32
Miejscowość: CIN/PO
Samochód: Opel Astra F.
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Co ty byś beze mnie zrobił :mryellow:

_________________
Car Spotted: Wielkopolska


Nie, 18.08.2013, 15:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Taunus zmiażdzył te inne egzotyki :mryellow:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 18.08.2013, 20:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kilka strzałów z ulicy ;) później dodam kolejne auta, które mają większą niż standardowa ilość zdjęć ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I perełka :)

Image

Image


Sob, 24.08.2013, 22:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Fajne blachy i felgi w Wołdze.

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Nie, 25.08.2013, 0:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Blachy ma reklamowo ;) ale spójrz na wydech :twisted:

Teraz dwa, może niezbyt spektakularne, ale fajne auta, w fajnych miejscach :)

C 63 AMG, uwielbiam ten wóz 8)

Image

Image

Image

Image

911, genialnie skonfigurowane i w genialnym miejscu, stąd taka ilość zdjęć :oops: mam nadzieję, że się chociaż spodobają :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image Image


Nie, 25.08.2013, 14:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ferrari 599 GTB Fiorano

Image

Image

Image

Image

Image

Rolls-Royce Ghost EWB Mansory

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Nie, 25.08.2013, 19:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a):
Rolls-Royce Ghost EWB Mansory

Ten Rols jest piękny ale ten tuner słaby :? Zawsze jak widzę jakiś ich produkt to myślę "man sor(r)ry" za to paskudztwo :/ :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Nie, 25.08.2013, 22:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
A dla mnie ten pakiet jest obłędny, na żywo gniecie po całości :shock:


Nie, 25.08.2013, 22:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Man-sorry :lol: Leżę.


Pon, 26.08.2013, 8:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a):
A dla mnie ten pakiet jest obłędny, na żywo gniecie po całości :shock:

Akurat ten wygląda całkiem fajnie, nie przegięli z wodotryskami i fajerwerkami :P

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 26.08.2013, 9:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Image

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 26.08.2013, 19:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Gdyby jeszcze tylne lampy miał oryginalne...

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Pon, 26.08.2013, 22:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Pią, 30.08.2013, 21:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Nowa S klasa :> Szkoda, że nie masz więcej zdjęć tego Merca :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 30.08.2013, 22:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018