Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 59  Następna
Jakie fajne auta widzieliście? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
morphy napisał(a):
Edwardo chyba wysłałeś ten post aby co poniektórym serce pękło, że to nie oni byli na twoim miejscu. Z zewnątrz Panamera mi się nie podoba, ale wnętrze bajka. Silnik i prowadzenie no to wiadomo, w końcu Porsche, ale ty miałeś jeszcze do dyspozycji napęd na cztery koła więc pewnie jeszcze lepiej się odpychał. :wink: Na pewno miłe doświadczenie. Najlepsze auto jakie miałem okazje prowadzić to hybrydowy Lexus RX, ale to raczej nie ten poziom. :mryellow:


Przyśpieszenie jest ogromne, to auto po prostu katapultuje - nie przyśpiesza :shock:
Wystarczyło ok 30km jazdy by przyzwyczaić się do elektrowni atomowej pod maską i jazda z nieprzyjemnego wciskania w fotel przy nagłym przyspieszaniu przeobraziła się w świetną zabawę. Starałem się jechać według przepisów aktualnie obowiązujących ale niekiedy chęć przydepnięcia była większa (wystarczy zdecydowanie machnąć delikatnie prawą stopą i przytrzymać, a resztę zrobi za nas PDK i ESP które nie pozwoli aby 400koni zabiło się przy wyprzedzaniu). Jazda 90-130 cieszy i uspokaja, pomimo 20 calowych kół jest na prawdę bardzo komfortowo. Dodatkowo to bardzo neutralny i wyważony samochód, który odpychając się z 4 łap nie chce Cię zabić, pod warunkiem, że się na prawdę nie przesadzi. Najbardziej podoba mi się Launch Control (z pakietem Chrono) - to co się dzieje po zwolnieniu pedału hamulca przy przytrzymaniu obrotów na poziomie 5tyś. to opowieść z zupełnie innej galaktyki, bo mózg przenosi się w inny wymiar chyba... Zamiast oglądać o wiele lepsze auta na Motor Schow w Poznaniu cały czas z niecierpliwością czekałem kiedy będziemy wracać i znów rozsiąść się w bananowym wnętrzu :D
A teraz już nie zamierzam dalej się podniecać, przeprosiłem Peugeocika i jest git - wybaczył mi :wink:

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Nie, 15.04.2012, 20:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
ee no, już bez przesady z tymi przyspieszeniami :mryellow: 4S nie jeździłem, ale podróżowałem w Turbo i nie urywało głowy :mryellow: są szybkie, ale w granicach przyzwoitości :wink:

kolejna paczka zdjęć z Poznania

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Nie, 15.04.2012, 21:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Ciekawe to zielone RS 5 "audiszczecin.pl", bo w Szczecinie nie ma salonu Audi. Nawet na stronie jest kontakt do Poznania.
Choopster było BMW na targach, bo jakoś nie zauważyłem? :>

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 15.04.2012, 21:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Wrzucajcie zdjęcia z Targów do tego tematu
viewtopic.php?f=13&t=36145

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 16.04.2012, 8:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
RS5 jest z salonu na Krańcowej w Poznaniu, więc ta ramka faktycznie dziwi :) Co ciekawe, stoi od pół roku (jak nie dłużej) na podwyższeniu oznaczonym pięknym napisem R8 :)

Image

Niestety zawsze jak tam przechodzę to salon już jest zamknięty...

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Pon, 16.04.2012, 13:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Na poprzedniej stronie masz zdjęcie z przedwczoraj, gdzie w tym miejscu stoi R8 Spyder :wink: RS5 jest faktycznie z Poznania, ale auto częściej stoi po za salonem aniżeli w salonie. A sprzedaje się już prawie rok.


Pon, 16.04.2012, 14:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Faktycznie stoi R8 (nawet pojechałem sprawdzić ;)). Ostatnio bylem ponad miesiąc temu koło salonu i stało jeszcze RS5, a moja fotka jest chyba z października :) Gdybym miał fundusz, to już by tam nie stało :)

A to pojazd który kilka razy kręcił się w okolicy polibudy:

Image

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Pon, 16.04.2012, 17:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
el Camino często pod polibudą można spotkać, bo należy do jednego z wykładowców.

_________________
... hontou?


Pon, 16.04.2012, 22:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Całkiem możliwe, nie widziałem nigdy właściciela ;) Ostatnio ktoś zaczął się bujać CLS-em 350 CDI... Powodzi się wykładowcom :)

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Pon, 16.04.2012, 22:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Przynajmniej jedna grupa, która wynagrodzenie ma stosowne do wykształcenia.

Info mam od współlokatora, który ma wykłady z tym profesorem ;)

_________________
... hontou?


Wto, 17.04.2012, 2:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Taka tam poznańska Corvetta ;)
Image Image Image Image Image Image Image

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Wto, 17.04.2012, 21:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Pierwszy Aventador w Polsce
Cytuj:
Image

Image

Image

Image

Image


(c) SSC
Zdjęcia Monopol777
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... ount=11418

Cudowny :D

_________________
PB RWD jest wysoko


Ostatnio edytowany przez bartez Czw, 19.04.2012, 8:26, edytowano w sumie 2 razy

Czw, 19.04.2012, 8:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
A bez logowania też można jakoś to obejrzeć? :> :wink:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 19.04.2012, 8:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Poprawiłem :wink:

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 19.04.2012, 8:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Na wiosce przed chwila :twisted: czarne ElCamino na poznanskich blachach z 75 r. z chromowanym blokiem silnika. :wink: wlasciciel byl troche zirytowany lub wkurzony bo grzebal cos przy silniku wiec nie chcialem mu sie jeszcze narzucac z aparatem :wink:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Ostatnio edytowany przez MochleBoy, Czw, 19.04.2012, 14:57, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 19.04.2012, 14:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Ciekawa gramatyka :mryellow:
MochleBoy napisał(a):
na poznanskich blachach i chromowanym blokiem

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 19.04.2012, 14:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Pierwsza Aventador w Polsce, a na niemieckich numerach. Możliwe, że to Polaka, ale też, że jest po prostu chwilowo u nas. Jeśli to drugie to nie jest prawda bo już bodajże żółtego Aventadora widziały dwie osoby. Przyjechał do nas i stał w komisie/warsztacie, aby dalej jechać na Wschód do klienta. Chyba na exoticcars oglądałem zdjęcia tego żółtego.

ps. Tak w ogółe dzisiaj widziałem Lamborghini Murcielago Roadster, białego na polskich numerach, indywidualki. Nie zdążyłem jednak zapamiętać numerów,a co dopiero zdjęcie.


Czw, 19.04.2012, 14:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
RR ltd Co. napisał(a):
Ciekawa gramatyka :mryellow:
MochleBoy napisał(a):
na poznanskich blachach i chromowanym blokiem


haha, no faktycznie :lol: Pisałem to z tabletu podczas powrotu do domu :lol:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Czw, 19.04.2012, 14:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
bartez, nie pierwszy, nie pierwszy.. :)


Czw, 19.04.2012, 16:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliĹ›cie?
Tak twierdzi autor zdjęć. Ja słyszałem o białym, który kupiła od producenta firma zajmująca się sprzedażą drogich aut, a następnie sprzedała klientowi w Polsce. Podobno to znana twarz TVNu, ale ciekawe ile w tym prawdy.

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 19.04.2012, 16:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018