 |
|
Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:27
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Jakie fajne auta widzieliście?
| Autor |
Wiadomość |
|
Edwardo308
Postów: 602 Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
morphy napisał(a): Edwardo chyba wysĹ‚aĹ‚eĹ› ten post aby co poniektĂłrym serce pÄ™kĹ‚o, ĹĽe to nie oni byli na twoim miejscu. Z zewnÄ…trz Panamera mi siÄ™ nie podoba, ale wnÄ™trze bajka. Silnik i prowadzenie no to wiadomo, w koĹ„cu Porsche, ale ty miaĹ‚eĹ› jeszcze do dyspozycji napÄ™d na cztery koĹ‚a wiÄ™c pewnie jeszcze lepiej siÄ™ odpychaĹ‚.  Na pewno miĹ‚e doĹ›wiadczenie. Najlepsze auto jakie miaĹ‚em okazje prowadzić to hybrydowy Lexus RX, ale to raczej nie ten poziom.  PrzyĹ›pieszenie jest ogromne, to auto po prostu katapultuje - nie przyĹ›piesza WystarczyĹ‚o ok 30km jazdy by przyzwyczaić siÄ™ do elektrowni atomowej pod maskÄ… i jazda z nieprzyjemnego wciskania w fotel przy nagĹ‚ym przyspieszaniu przeobraziĹ‚a siÄ™ w Ĺ›wietnÄ… zabawÄ™. StaraĹ‚em siÄ™ jechać wedĹ‚ug przepisĂłw aktualnie obowiÄ…zujÄ…cych ale niekiedy chęć przydepniÄ™cia byĹ‚a wiÄ™ksza (wystarczy zdecydowanie machnąć delikatnie prawÄ… stopÄ… i przytrzymać, a resztÄ™ zrobi za nas PDK i ESP ktĂłre nie pozwoli aby 400koni zabiĹ‚o siÄ™ przy wyprzedzaniu). Jazda 90-130 cieszy i uspokaja, pomimo 20 calowych kół jest na prawdÄ™ bardzo komfortowo. Dodatkowo to bardzo neutralny i wywaĹĽony samochĂłd, ktĂłry odpychajÄ…c siÄ™ z 4 Ĺ‚ap nie chce CiÄ™ zabić, pod warunkiem, ĹĽe siÄ™ na prawdÄ™ nie przesadzi. Najbardziej podoba mi siÄ™ Launch Control (z pakietem Chrono) - to co siÄ™ dzieje po zwolnieniu pedaĹ‚u hamulca przy przytrzymaniu obrotĂłw na poziomie 5tyĹ›. to opowieść z zupeĹ‚nie innej galaktyki, bo mĂłzg przenosi siÄ™ w inny wymiar chyba... Zamiast oglÄ…dać o wiele lepsze auta na Motor Schow w Poznaniu caĹ‚y czas z niecierpliwoĹ›ciÄ… czekaĹ‚em kiedy bÄ™dziemy wracać i znĂłw rozsiąść siÄ™ w bananowym wnÄ™trzu A teraz juĹĽ nie zamierzam dalej siÄ™ podniecać, przeprosiĹ‚em Peugeocika i jest git - wybaczyĹ‚ mi 
_________________ Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica *ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem
|
| Nie, 15.04.2012, 20:47 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Nie, 15.04.2012, 21:17 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ciekawe to zielone RS 5 "audiszczecin.pl", bo w Szczecinie nie ma salonu Audi. Nawet na stronie jest kontakt do Poznania. Choopster było BMW na targach, bo jakoś nie zauważyłem? 
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Nie, 15.04.2012, 21:25 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Wrzucajcie zdjęcia z Targów do tego tematu viewtopic.php?f=13&t=36145
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 16.04.2012, 8:29 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
RS5 jest z salonu na Krańcowej w Poznaniu, więc ta ramka faktycznie dziwi  Co ciekawe, stoi od pół roku (jak nie dłużej) na podwyższeniu oznaczonym pięknym napisem R8   Niestety zawsze jak tam przechodzę to salon już jest zamknięty...
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Pon, 16.04.2012, 13:42 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Na poprzedniej stronie masz zdjęcie z przedwczoraj, gdzie w tym miejscu stoi R8 Spyder  RS5 jest faktycznie z Poznania, ale auto częściej stoi po za salonem aniżeli w salonie. A sprzedaje się już prawie rok.
|
| Pon, 16.04.2012, 14:24 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Faktycznie stoi R8 (nawet pojechałem sprawdzić  ). Ostatnio bylem ponad miesiąc temu koło salonu i stało jeszcze RS5, a moja fotka jest chyba z października  Gdybym miał fundusz, to już by tam nie stało  A to pojazd który kilka razy kręcił się w okolicy polibudy: 
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Pon, 16.04.2012, 17:06 |
|
 |
|
Zygfrydiusz
Postów: 855 Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
el Camino często pod polibudą można spotkać, bo należy do jednego z wykładowców.
_________________ ... hontou?
|
| Pon, 16.04.2012, 22:52 |
|
 |
|
Opelu
Postów: 607 Miejscowość: Jarocin
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Całkiem możliwe, nie widziałem nigdy właściciela  Ostatnio ktoś zaczął się bujać CLS-em 350 CDI... Powodzi się wykładowcom 
_________________ "Being second is to be the first of the ones who lose." Ayrton Senna da Silva Motor Show 2012
|
| Pon, 16.04.2012, 22:54 |
|
 |
|
Zygfrydiusz
Postów: 855 Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Przynajmniej jedna grupa, która wynagrodzenie ma stosowne do wykształcenia. Info mam od współlokatora, który ma wykłady z tym profesorem 
_________________ ... hontou?
|
| Wto, 17.04.2012, 2:34 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Wto, 17.04.2012, 21:30 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Pierwszy Aventador w Polsce (c) SSC Zdjęcia Monopol777 http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... ount=11418Cudowny 
_________________ PB RWD jest wysoko
Ostatnio edytowany przez bartez Czw, 19.04.2012, 8:26, edytowano w sumie 2 razy
|
| Czw, 19.04.2012, 8:15 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
A bez logowania też można jakoś to obejrzeć? 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 19.04.2012, 8:16 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Poprawiłem 
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Czw, 19.04.2012, 8:24 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Na wiosce przed chwila  czarne ElCamino na poznanskich blachach z 75 r. z chromowanym blokiem silnika.  wlasciciel byl troche zirytowany lub wkurzony bo grzebal cos przy silniku wiec nie chcialem mu sie jeszcze narzucac z aparatem 
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
Ostatnio edytowany przez MochleBoy, Czw, 19.04.2012, 14:57, edytowano w sumie 1 raz
|
| Czw, 19.04.2012, 14:38 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ciekawa gramatyka MochleBoy napisał(a): na poznanskich blachach i chromowanym blokiem
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 19.04.2012, 14:42 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Pierwsza Aventador w Polsce, a na niemieckich numerach. Możliwe, że to Polaka, ale też, że jest po prostu chwilowo u nas. Jeśli to drugie to nie jest prawda bo już bodajże żółtego Aventadora widziały dwie osoby. Przyjechał do nas i stał w komisie/warsztacie, aby dalej jechać na Wschód do klienta. Chyba na exoticcars oglądałem zdjęcia tego żółtego.
ps. Tak w ogółe dzisiaj widziałem Lamborghini Murcielago Roadster, białego na polskich numerach, indywidualki. Nie zdążyłem jednak zapamiętać numerów,a co dopiero zdjęcie.
|
| Czw, 19.04.2012, 14:46 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
RR ltd Co. napisał(a): Ciekawa gramatyka MochleBoy napisał(a): na poznanskich blachach i chromowanym blokiem haha, no faktycznie  PisaĹ‚em to z tabletu podczas powrotu do domu 
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
|
| Czw, 19.04.2012, 14:55 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
bartez, nie pierwszy, nie pierwszy.. 
|
| Czw, 19.04.2012, 16:30 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Tak twierdzi autor zdjęć. Ja słyszałem o białym, który kupiła od producenta firma zajmująca się sprzedażą drogich aut, a następnie sprzedała klientowi w Polsce. Podobno to znana twarz TVNu, ale ciekawe ile w tym prawdy.
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Czw, 19.04.2012, 16:34 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |