Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Następna
Tablice rejestracyjne 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Tablice rejestracyjne
A mi sie podoba. Jakbym była facetem to bym sobie tez taką dała. Jest kontrowersyjna i kapitalna. Az chce sie poznac tego pana i porozmawiac z nim o tej tablicy :mryellow: heheh

ĹĽartuuuuuuuje z tym ostatnim :wink:


Czw, 14.02.2008, 10:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Tablice rejestracyjne
Dzik napisał(a):
A mi sie podoba. Jakbym była facetem to bym sobie tez taką dała. Jest kontrowersyjna i kapitalna. Az chce sie poznac tego pana i porozmawiac z nim o tej tablicy :mryellow: heheh

ĹĽartuuuuuuuje z tym ostatnim :wink:

A kto powiedzial ze wlacicielem jest jakis facet, drech w zlotym lancuchu na szyi :?: Moze to wlasnie jakas pusta lala, ktorej facet kupil auto, a w zamian ona zrobila to co na tablicy napisane jest :lol:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Czw, 14.02.2008, 11:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post Re: Tablice rejestracyjne
to juĹĽ stara blacha., widzialem jÄ… na innym samochodzie.
A co do blachy, to ludzie często sie nie zastanawiają nad tym, jak brzmi całośc i "olewają" początek. W założeniu miało być "BUZI" czyli "Cmok" (:*) i tak jest :) a wyszło jak wyszlo ;)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Czw, 14.02.2008, 15:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Tablice rejestracyjne
Image

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Czw, 14.02.2008, 19:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Tablice rejestracyjne
Seth napisał(a):
to juĹĽ stara blacha., widzialem jÄ… na innym samochodzie.
A co do blachy, to ludzie często sie nie zastanawiają nad tym, jak brzmi całośc i "olewają" początek. W założeniu miało być "BUZI" czyli "Cmok" (:*) i tak jest :) a wyszło jak wyszlo ;)

No racja :wink: Ale czesto cyfry sa wykrzystywane jako litery :> 3 jako "E" , 0 jako "o", 5 jako "S", :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 15.02.2008, 13:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post Re: Tablice rejestracyjne
doskonale sobie zdaję ztego sprawę, ale sądzę, że jednak większość nie :)

Najciekawszy przypadek jest z pewną warszawksą honda s2000 - ma podłubany nieco silnik, m. in. układ dolotowy :). A blachy ma W0 DOLOT - i nie wiadomo czy chodzi o Dolot, czy Wodolot :twisted:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pią, 15.02.2008, 14:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Seth napisał(a):
Najciekawszy przypadek jest z pewną warszawksą honda s2000 - ma podłubany nieco silnik, m. in. układ dolotowy :). A blachy ma W0 DOLOT - i nie wiadomo czy chodzi o Dolot, czy Wodolot

Warto wspomnieć, że ta Honda miała wiejskie emblematy od Merca :P

A takich tablic jest sporo...

R0 BOCOP
T0 YOTA
D0 JUTRA
D0 BARU
N0 WAY
itp itd

_________________
locha lover


Pią, 15.02.2008, 15:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: Tablice rejestracyjne
kenji napisał(a):
itp itd

Bardzo oryginalne np.

W0 OOOOW
C0 OOOOL
L0 OOOOL
P0 BABCI :arrow: po babci [ w sensie spadku] czy w sensie [dla] babci :?:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pią, 15.02.2008, 18:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Tablice rejestracyjne
moĹĽe w sensie ze juĹĽ PO babci? :twisted:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Pią, 15.02.2008, 19:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Tablice rejestracyjne
Alfisti4ever napisał(a):
P0 BABCI :arrow: po babci [ w sensie spadku] czy w sensie [dla] babci :?:


Jak "po babci" może oznaczać "dla babci"? :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 15.02.2008, 22:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Re: Tablice rejestracyjne
Ja bymobstawiał że oznacza to spadek po babci. :mryellow:

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Sob, 16.02.2008, 7:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Tablice rejestracyjne
Ja bym podtrzymał mądrość MochleBoy'a :P


Sob, 16.02.2008, 20:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Tablice rejestracyjne
Tadaaa!!!


Image
Image
Image

Mniam!

_________________
locha lover


Pon, 18.02.2008, 23:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post Re: Tablice rejestracyjne
jeez, ale parch... cały przód malowany, przedni zderzak niespasowany :)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Wto, 19.02.2008, 1:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Tablice rejestracyjne
Seth napisał(a):
jeez, ale parch... cały przód malowany, przedni zderzak niespasowany :)

Dlatego jest alien :)

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Wto, 19.02.2008, 11:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Tablice rejestracyjne
Fajnie wygląda taka bryka postawiona przy nazwyklejszych w świecie blokach... :roll:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 19.02.2008, 11:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: Tablice rejestracyjne
Właśnie usłyszałem w radiu, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wylicytowano tablice rejestracyjną z cyfrą "1"za.....14 mln dolarów...


Pią, 22.02.2008, 3:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Tablice rejestracyjne
No mówili o tym na TVN TURBO pare dni temu , tyle kasy za kawałek blachy .
Była też tablica "100" i jeszcze jakaś .


Pią, 22.02.2008, 10:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post Re: Tablice rejestracyjne
ale już nie doczytaliście/dosłuchaliście, że to była aukcja charytatywna

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 23.02.2008, 0:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: Tablice rejestracyjne
Akurat tego nie powiedzieli :P to było o 3 w nocy w RMF więc może koleś był senny troszkę i pominął to :). Ale wielki plus za to, że aukcja charytatywna, oby takich więcej.


Sob, 23.02.2008, 13:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018