 |
|
Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:27
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Jakie fajne auta widzieliście?
| Autor |
Wiadomość |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
bartez napisał(a): Jak to wyglÄ…da obok pokracznego Stilo  Fixed: Jak pokracznie to wyglÄ…da obok Stilo 
_________________ locha lover
|
| Czw, 15.03.2012, 8:57 |
|
 |
|
sebastianadam
Postów: 1062 Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
kenji napisał(a): bartez napisał(a): Jak to wyglÄ…da obok pokracznego Stilo  Fixed: Jak pokracznie to wyglÄ…da obok Stilo  Nie fixed, a w ZSRR A autko na ĹĽywo cudownie wyglÄ…da. Tutaj kolejny przykĹ‚ad ĹĽe zdjÄ™cia nie pokazujÄ… zawsze wszystkiego.
_________________ Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje
|
| Czw, 15.03.2012, 14:27 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
malutka ta popierdółka , stilo przy tym to van 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Czw, 15.03.2012, 23:34 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Sob, 17.03.2012, 21:16 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Przy TK Maxx?
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
|
| Nie, 18.03.2012, 17:23 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
MochleBoy napisał(a): Przy TK Maxx? WĹ‚aĹ›ciwie centrum handlowe Batory, ale tak jest tam Tk Maxx 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Nie, 18.03.2012, 17:33 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Dzisiaj na Inowrocławskie ulice pierwszy raz wyjechało Ferrari SA Aperta  niestety nie udało się zrobić zdjęcia  ale robi wrażenie na drodze ogromne... szczególnie biorąc pod uwagę fakt jej ekskluzywności  Alfa 8C Spider wymięka przy Apercie.
|
| Nie, 18.03.2012, 17:58 |
|
 |
|
sebastianadam
Postów: 1062 Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Jakiego auta wy tam nie macie choopster w tym Inowrocławiu 
_________________ Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje
|
| Nie, 18.03.2012, 18:15 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Miał być również Veyron, były już nawet jazdy testowe, ale jednak nie został kupiony "bo brzydki jest" Ale trzeba przyznać, że jak na tak małe miasto to ilość aut z najwyższej światowej półki jest spora  tylko większość stoi w klimatyzowanym garażu i wyjeżdża raz na rok 
|
| Nie, 18.03.2012, 19:32 |
|
 |
|
sebastianadam
Postów: 1062 Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Zaraz się dowiemy że jest tam McLaren F1 Zazdroszczę tylu super furek  Chyba wiem gdzie się przeprowadzę w przyszłości 
_________________ Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje
|
| Nie, 18.03.2012, 19:56 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
leĹĽe, ja stÄ…d uciekam 
|
| Nie, 18.03.2012, 20:01 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Ten nowy Benek jest świetny. Sprawia o wiele lepsze wrażenie niż poprzednik. Tylko....kijowy kolor. Ale ciemno więc może nie jest tak źle. Raz gadałem ze znajomym, którego inny znajomy kochający luksus, a kasy ma jak lodu, chciał sobie kupić nowego Benka Continentala. Firma odmówiła mu sprzedaży auta. Podobno oni przebierają w klientach i trzeba spełniać jakieś im tak punkty. Jak w normalnej manufakturze. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak ciężko kupić nowego Bentleya mając tylko odpowiednią dużo ilość gotówki to chyba większość Benków jeżdżących po Polsce pochodzą z drugiej ręki. W końcu ten znajomy znajomego kupił sobie nowe A8.
|
| Nie, 18.03.2012, 20:03 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Hohoo, grubo, Aperta to przecieĹĽ obiekt muzealny  Czerwona byĹ‚a? choopster napisał(a): leĹĽe, ja stÄ…d uciekam  Ownd 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Nie, 18.03.2012, 20:42 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Aperta jest w kolorze Rosso Fuoco z czarnymi słupkami  w identycznym kolorze właściciel ma jeszcze 458 Italia, do pary 
|
| Nie, 18.03.2012, 20:59 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
I dobrze, słuszny kolor dla tej piękności, w tym samym kolorku auto stoi w muzeum Ferrari, parę stron wcześniej wrzucałem zdjęcia BTW To co za burżuazja w tym Inowrocławiu, rękę do interesów chyba dużo osób ma 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Nie, 18.03.2012, 21:12 |
|
 |
|
wojtas23
Postów: 1624 Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Ten Inowrocław to raj motoryzacji normalnie.  Strasznie ci choopster zazdroszczę, też chciałbym nudzić się Ferrari tak często je widując... 
_________________ www.diecastclub.pl
|
| Nie, 18.03.2012, 22:12 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Pojedź to Wiednia, Inowrocław to przy nim nic 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Nie, 18.03.2012, 22:26 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Porównujesz. Inowrocław pod tym względem jest ciekawy, bo to w gruncie rzeczy miasteczko (no.. małe miasto), a rarytasów na metr kwadratowy tyle co w mało którym dużym mieście.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Nie, 18.03.2012, 22:30 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
Dokładnie, w dużych europejskich metropoliach można spotkać więcej, ale to jest małe polskie miasto  i gdyby nie te 2 osoby, które inwestują swój kapitał w kolekcje aut, to pod względem motoryzacyjnym byłby przeciętniakiem  a tak zadziwia motoryzacyjnymi perełkami  i stało się to w sumie nagle, pamiętam jak jeszcze 3-4 lata temu właściciel jeździł jednym AMG, dziś ma ich kilkanaście + kilka włoszczyzn i zamawia dalej  bo druga kolekcja buduje się przez lata i nastawiona jest bardziej na kultowe perełki produkowane w śladowych ilościach 
|
| Nie, 18.03.2012, 22:42 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Jakie fajne autka widzieliście?
To nie miało zabrzmiec jak porównanie, bo calkowita racja, ze patrząc na wielkość miasta to 'natezenie' egzotykow jest ogromne, nawet, jeśli na nimi stoi tylko 2 gości 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Nie, 18.03.2012, 23:41 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |