Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Następna
Jakie fajne auta widzieliście? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
bartez napisał(a):

Jak to wyglÄ…da obok pokracznego Stilo :lol:



Fixed:
Jak pokracznie to wyglÄ…da obok Stilo :twisted:

_________________
locha lover


Czw, 15.03.2012, 8:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
kenji napisał(a):
bartez napisał(a):

Jak to wyglÄ…da obok pokracznego Stilo :lol:



Fixed:
Jak pokracznie to wyglÄ…da obok Stilo :twisted:


Nie fixed, a w ZSRR :twisted:
A autko na żywo cudownie wygląda. Tutaj kolejny przykład że zdjęcia nie pokazują zawsze wszystkiego.

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Czw, 15.03.2012, 14:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
malutka ta popierdółka , stilo przy tym to van :shock:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 15.03.2012, 23:34
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Pierwszy w Bydgoszczy :mryellow:
Image
Image

10 min później w tym samym miejscu byl GT-R ale jechałem już autem i nie dało rady foty strzelić :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 17.03.2012, 21:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Przy TK Maxx?

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Nie, 18.03.2012, 17:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
MochleBoy napisał(a):
Przy TK Maxx?


Właściwie centrum handlowe Batory, ale tak jest tam Tk Maxx ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 18.03.2012, 17:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Dzisiaj na Inowrocławskie ulice pierwszy raz wyjechało Ferrari SA Aperta :) niestety nie udało się zrobić zdjęcia :/ ale robi wrażenie na drodze ogromne... szczególnie biorąc pod uwagę fakt jej ekskluzywności :) Alfa 8C Spider wymięka przy Apercie.


Nie, 18.03.2012, 17:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Jakiego auta wy tam nie macie choopster w tym Inowrocławiu :?:

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Nie, 18.03.2012, 18:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Miał być również Veyron, były już nawet jazdy testowe, ale jednak nie został kupiony "bo brzydki jest" :lol:
Ale trzeba przyznać, że jak na tak małe miasto to ilość aut z najwyższej światowej półki jest spora :) tylko większość stoi w klimatyzowanym garażu i wyjeżdża raz na rok :/


Nie, 18.03.2012, 19:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Zaraz siÄ™ dowiemy ĹĽe jest tam McLaren F1 :twisted:
Zazdroszczę tylu super furek :D Chyba wiem gdzie się przeprowadzę w przyszłości :lol:

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Nie, 18.03.2012, 19:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
leĹĽe, ja stÄ…d uciekam :mryellow:


Nie, 18.03.2012, 20:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Ten nowy Benek jest świetny. Sprawia o wiele lepsze wrażenie niż poprzednik. Tylko....kijowy kolor. Ale ciemno więc może nie jest tak źle.
Raz gadałem ze znajomym, którego inny znajomy kochający luksus, a kasy ma jak lodu, chciał sobie kupić nowego Benka Continentala. Firma odmówiła mu sprzedaży auta. Podobno oni przebierają w klientach i trzeba spełniać jakieś im tak punkty. Jak w normalnej manufakturze. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak ciężko kupić nowego Bentleya mając tylko odpowiednią dużo ilość gotówki to chyba większość Benków jeżdżących po Polsce pochodzą z drugiej ręki. W końcu ten znajomy znajomego kupił sobie nowe A8.


Nie, 18.03.2012, 20:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Hohoo, grubo, Aperta to przecież obiekt muzealny :shock: Czerwona była?
choopster napisał(a):
leĹĽe, ja stÄ…d uciekam :mryellow:

Ownd :lol:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Nie, 18.03.2012, 20:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Aperta jest w kolorze Rosso Fuoco z czarnymi słupkami :) w identycznym kolorze właściciel ma jeszcze 458 Italia, do pary :mryellow:


Nie, 18.03.2012, 20:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
I dobrze, słuszny kolor dla tej piękności, w tym samym kolorku auto stoi w muzeum Ferrari, parę stron wcześniej wrzucałem zdjęcia :wink:

BTW To co za burżuazja w tym Inowrocławiu, rękę do interesów chyba dużo osób ma :twisted:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Nie, 18.03.2012, 21:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1624
Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Ten Inowrocław to raj motoryzacji normalnie. Image Strasznie ci choopster zazdroszczę, też chciałbym nudzić się Ferrari tak często je widując...

:)

_________________
www.diecastclub.pl


Nie, 18.03.2012, 22:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Pojedź to Wiednia, Inowrocław to przy nim nic :twisted: :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Nie, 18.03.2012, 22:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Porównujesz. Inowrocław pod tym względem jest ciekawy, bo to w gruncie rzeczy miasteczko (no.. małe miasto), a rarytasów na metr kwadratowy tyle co w mało którym dużym mieście.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 18.03.2012, 22:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
Dokładnie, w dużych europejskich metropoliach można spotkać więcej, ale to jest małe polskie miasto :wink: i gdyby nie te 2 osoby, które inwestują swój kapitał w kolekcje aut, to pod względem motoryzacyjnym byłby przeciętniakiem :wink: a tak zadziwia motoryzacyjnymi perełkami :) i stało się to w sumie nagle, pamiętam jak jeszcze 3-4 lata temu właściciel jeździł jednym AMG, dziś ma ich kilkanaście + kilka włoszczyzn i zamawia dalej :) bo druga kolekcja buduje się przez lata i nastawiona jest bardziej na kultowe perełki produkowane w śladowych ilościach :)


Nie, 18.03.2012, 22:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne autka widzieliĹ›cie?
To nie miało zabrzmiec jak porównanie, bo calkowita racja, ze patrząc na wielkość miasta to 'natezenie' egzotykow jest ogromne, nawet, jeśli na nimi stoi tylko 2 gości ;)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Nie, 18.03.2012, 23:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018