 |
|
Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 20:57
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
KHOT
Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
|
sl65amg napisał(a): chyba bede musial rozkrecac tel choc nie to ze mi ten piasek utrudnia zycie ale mnie denerwuje.
...jak się zdecydujesz, to zainwestuj dychę w porządnego torxa, nie rozkręcaj przypadkiem takimi śmiesznymi "L" kluczykami - śrubki są dosyć delikatne i łatwo je rozwiercić takim czymś...
_________________ "Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"
- mastah Jonas
|
| Sob, 06.10.2007, 12:10 |
|
 |
|
sl65amg
Postów: 3007
|
KHOT dzieki wlasnie patrzylem za kluczem na allegro... choc znalazlem go przypadkiem przy obudowach(do niektorych daja gratis)
----
do wszystkich ktorzy nie znaja
zedge.net - strona z darmowym stuffem dla komorek - tapety,motywy itp itd... trzeba tylko konto zalozyc
_________________ NIE KIKAJ W TO
Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?
ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)
|
| Sob, 06.10.2007, 12:44 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
polecam rĂłwnieĹĽ stronÄ™ lasyk.net teĹĽ wszystko darmowe do SE
|
| Sob, 06.10.2007, 12:51 |
|
 |
|
KHOT
Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
|
Ja używam czegoś takiego: Allegro - tylko Topex - całe 7zł kosztował i jest świetny, a kupiłem go jak już zmasakrowałem dokładnie wszystkie śrubki w dawnej swojej 5510...
Zedga chyba wszyscy tu już znają, dawałem w Mam Prośbę, razem z Mobile9... 
_________________ "Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"
- mastah Jonas
|
| Sob, 06.10.2007, 14:03 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Nie, 07.10.2007, 9:00 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
A musi być koniecznie Nokia? Za około 500-550zł możesz mieć k750i lub k550i, albo trochę lepszy taki:
http://www.allegro.pl/item253016168_se_ ... wa_15.html
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Nie, 07.10.2007, 9:05 |
|
 |
|
ajw
Postów: 224 Miejscowość: z domu
|
Rafi_15 napisał(a): ktĂłry waszym zdaniem byĹ‚ by lepszy, ktĂłrego moĹĽecie mi polecić ?
ZaleĹĽy co oczekujesz od telefonu?
_________________ >>> www.ubuntu.pl <<<
|
| Nie, 07.10.2007, 10:51 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
bartez napisał(a): A musi być koniecznie Nokia? Mam telefony noki od prawie 6 lat i mam do nich sentyment. Po prostu nie mam przekonania do Sony Ericssona, nie wiem dlaczego. Cytuj: ZaleĹĽy co oczekujesz od telefonu?
stawiam na praktyczność, wytrzymałość, jakość no i żeby był telefonem w miarę przybajeżony 
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Nie, 07.10.2007, 16:17 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Mam teraz telefon w Plusie z taryfą Mix, niedługo kończy mi się kontrakt (zostało jedno doładowanie) Jakoś przyzwyczaiłem się do plusa i do tej taryfy więc zamierzam ponownie skorzystać z ich oferty. Upatrzyłem sobie Nokie 5200, widziałem też 5300 która wygląda dokładnie tak jak 5200 ale różnią się aparatem, niestety w Mixie dostępny jest tylko 5200 z gorszym aparatem, ale ja z reguły nie przywiązuje większej wagi do tego jakie telefon robi zdjęcia, od zdjęć mam w końcu cyfrówkę  Chciałem się dowiedzieć co myślicie o tym telefonie, może mieliście z nim styczność ? Jak tak to jak się sprawdzał ?
Jest też kilka innych telefonów na warunkach jakie chciałbym mieć (42 doładowania za 30 zł)
http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... index.aspx
MoĹĽe jest tam jeszcze jakiĹ› rewelacyjny telefon w rewelacyjnej cenie wg. was ? 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Nie, 07.10.2007, 17:57 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Nie, 07.10.2007, 19:19 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
|
| Nie, 07.10.2007, 20:18 |
|
 |
|
ajw
Postów: 224 Miejscowość: z domu
|
Rafi_15 napisał(a): stawiam na praktyczność, wytrzymaĹ‚ość, jakość no i ĹĽeby byĹ‚ telefonem w miarÄ™ przybajeĹĽony Razz
Te wszystkie cechy trochę gryzą się ze sobą - jak chcesz mieć "bajery" to nie oczekuj, że telefon będzie odporny na upadki itp (to nie Nokia 3310 która można było grać w nogę i nadal działała  ) - niestety coś za coś. Jeżeli chodzi Ci o praktyczność to polecam telefony z symbianem (jest kilka takich telefonów różnych producentów). Fakt takie telefony działają "wolniej" niż zwykłe ale za to ma się praktycznie nieograniczone możliwości - dajmy pierwszy z brzega życiowy przykład - chcesz by klawiatura automatycznie Ci się blokowała po iluś tam sekundach. Przy zwykłym telefonie gdy producent takiej opcji nie uwzględnił to praktycznie można powiedzieć, że auto blokowanie się klawiatury nie możesz mieć natomiast jeżeli masz symbiana to ściągasz za free z neta programik (kilka kilo) i wgrywasz w kilku prostych ruchach - i już masz auto blokowanie klawiatury  . Takich przykładów jest wiele  .
P.S. Jak znajdÄ™ chwile czasu to porobiÄ™ kilka fotek swoja NokiÄ….
_________________ >>> www.ubuntu.pl <<<
|
| Nie, 07.10.2007, 20:38 |
|
 |
|
ksyniu22
Postów: 173 Miejscowość: Brzeźno/Poznań
|
ixxos - a czy w twoim k550i zacinaja sie klawisze bodajze 046  bw sumie zastanawiam sie nad tym telefonem no ale czytalem cos tam o tej przypadlosci tego telefonu...
_________________ przepraszam za błędy i brak polskich znaków
|
| Pią, 12.10.2007, 10:14 |
|
 |
|
mnap86
Postów: 992 Miejscowość: Stargard Szczecinski
Samochód: makaron
|
|
| Pią, 12.10.2007, 10:26 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
ksyniu22 napisał(a): ixxos - a czy w twoim k550i zacinaja sie klawisze bodajze 046  bw sumie zastanawiam sie nad tym telefonem no ale czytalem cos tam o tej przypadlosci tego telefonu...
nie-  sprawdzałem jeszcze specjalnie
to podobno była jakaś przypadłość oprogramowania- kilka miesięcy temu, tak gdzieś na wiosne
też to czytałem po różnych forach
najwyraĹşniej juĹĽ to poprawili, naprawili 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pią, 12.10.2007, 18:07 |
|
 |
|
Dzik
Postów: 529 Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
|
A Ja mam takie pytanie. Mam nowa Nokie 6288 czy jakoś tak. Bylo wgrywane polskie menu i po wgraniu zablokowała sie karta pamięci. NIgdy wczeniej nie bylo na niej zadmego hasla a teraz nagle żada od emnie hasla. Jak to jest mozliwe? W serwisie mi wmawiaja,ze musialam wczensije dac haslo na ta karte a chyba wiem,ze nie dawalam.... weźcie mi to wytlumaczcie bo mnie szlak trafi.
|
| Pią, 12.10.2007, 18:10 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
Ja sie własnie zastanawiam nad k550i i nie wiem czy opłaca się go wżiąć. Widziałem kilka postów wyzej foty i powiem że ciakweie wyglądają ale chciałbym się więcej dowiedzieć o nim. co wam w nim przeszkadza a co pomaga.
Z góry dzięki.
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Pią, 12.10.2007, 19:37 |
|
 |
|
Honda Crx
Postów: 78 Miejscowość: WWA
|
a co myslicie o nokii 6630? wlasnie opchnołem LGc3310 i jeszcze mam siemensa a65 i SEk310i i jak je sprzedam to zamierzam wlasnie kupic nokie  macie jakies doswiadczenia z ta nokia?? aha jak ktos chetny łykąć siemensa lub SE to pisac madziadd@interia.pl 
_________________ Była Honda będą Volva, tak to wygląda...
|
| Śro, 17.10.2007, 9:06 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Czy kiedyĹ› sprzedam swojÄ… NokiÄ™ 3200? 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Śro, 17.10.2007, 13:58 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Czy nową baterie należy formatować raz czy może nawet dwa, trzy razy aby osiągnęła pełną wydajność ? 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 18.10.2007, 18:05 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |